Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, yiannis_volos είπε:

Το GEM λέει τίποτα από αξιοπιστία ή μπα;

Μια χαρά λέει το ουμκο που είναι καλύτερο από τζιφο είναι συγουρα καλύτερο τρης μέρες τρέχει σχεδόν σταθερά ο Αμερικανός κάθε Ραν άλλου για αλλου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

εγω?με τιποτα..εχω τοση τρελλα για το χιονι που και απλα να χιονιζει μου κανει..απλα να το στρωσει θελω..αν βαλει πολλα εκατοστα θα τρελλαθω αλλα δεν θα τα βαψω μαυρα αν εχω ασπρο 10ποντο χαλι παντου...παγωμενο κι ολας..χαχαχα

Καλά με άσπρο 10ποντο δεν κολλάει το μαύρο που λες όντως χαχα. Για μένα δεν είναι αυτό όμως το πάτωμα σε τέτοιες ώρες, αλλά προσπαθώ πάντα να είμαι συγκρατημένος όσο γίνεται.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χειρότερα τα ανσαμπλ τζιφου περισσότερη διαρκεια λιγοτερο υετο το μισό άφησαν βασικα χαχα

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Εξπρές καταστάσεις παιδιά... Με χάλια Τ όλα τα απογευματινα

24 ωρες χιονοπτωση ειναι εξπρες;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, tzelilis είπε:

24 ωρες χιονοπτωση ειναι εξπρες;

Εδώ λέγαμε να κάνει κάτι ιστορικό όπως η Φιλομενα στην Μαδρίτη... Να χιονίζει 3 μερες.  Γιατί ποτέ δε γινεται? Και ναι για την περιοχή μου δεν είναι καλά γιατί χάνω ώρες σε βροχη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Χειρότερα τα ανσαμπλ τζιφου περισσότερη διαρκεια λιγοτερο υετο το μισό άφησαν βασικα χαχα

Τσαμπα τα κοιταμε,ακολουθουν απλα το κυριο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

29 minutes ago, sakis13 said:

Για προσηνεμα ειναι τραγωδια...Δεν υπαρχουν θερμοκρασιες...Κριμα να χαθει τετοια ευκαιρια..Ευτυχως εχουμε χρονο...Αλλα σαν τρεξιμο ειναι αθλιο!!!

Και γω τις Τ φοβάμαι διαχρονικά. Αυτές οι  διακυμάνσεις στα μοντέλα για μένα είναι δείκτης οτι δεν έχει κλειδώσει κάτι και όσο δεν κλειδώνει τόσο πιο δύσκολα είναι για τα ΝΠ πάντα. Αυτό έχω μάθει εμπειρικά.

Δε πειράζει όμως, έχω προνοήσει. Πρόσθεσα στην τοποθεσία μου στο προφίλ το παρατσούκλι μας εδώ κάτω και είμαι έτοιμος ψυχολογικά για το τίποτα. Οπότε αν έρθει κάτι καλό υπόσχομαι να σας στείλω βιντεάκι από το κέντρο της Γλυφάδας και θα λέω ''ελα δε το πιστεύω, έλα δε το πιστεύω'' άλα τι ψυχή θα παραδώσεις μωρή 🤣

Επεξεργάστηκε από South Athens
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να δούμε και το αφεντικό τι θα πει μετά (ευρωπαικό). Αν ακολουθήσει σενάρια ουκμο τζεμ το περιμένω με αγωνία. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, thesprotos είπε:

Εδώ λέγαμε να κάνει κάτι ιστορικό όπως η Φιλομενα στην Μαδρίτη... Να χιονίζει 3 μερες.  Γιατί ποτέ δε γινεται? Και ναι για την περιοχή μου δεν είναι καλά γιατί χάνω ώρες σε βροχη

που μενεις; κ για να κανει 2ημερο κ τρξημερο χιονια,πρεπει να γινει αποκοπη που δεν φαινρται πουθενα.αν δεν σαρεσει κ το 10ποντο τι να,πω... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οπότε με τα μέχρι τώρα Τζεμ, γαλλικό, αικον κ πρωινός παιος (προς το παρόν) δίνουν αρκετά καλό πέρασμα εδώ, το ουκμο δίνει επίσης αλλά ίσως λιγότερο. Τζίφος όπως πάντα είναι σε ένα δικό του, το οποίο δεν μπορεί να αποκλείσει κανείς βέβαια ότι μπορεί κ να επικρατήσει, κ μπερδεύει πάντα σχεδόν την σούμα. Πρόσημο θετικό εν αναμονή παίου κ προχωράμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, South Athens είπε:

Και γω τις Τ φοβάμαι διαχρονικά. Αυτές οι  διακυμάνσεις στα μοντέλα για μένα είναι δείκτης οτι δεν έχει κλειδώσει κάτι και όσο δεν κλειδώνει τόσο πιο δύσκολα είναι για τα ΝΠ πάντα. Αυτό έχω μάθει εμπειρικά.

Δε πειράζει όμως, έχω προνοήσει. Πρόσθεσα στην τοποθεσία μου στο προφίλ το παρατσούκλι μας εδώ κάτω και είμαι έτοιμος ψυχολογικά για το τίποτα. Οπότε αν έρθει κάτι καλό υπόσχομαι να σας στείλω βιντεάκι από το κέντρο της Γλυφάδας και θα λέω ''ελα δε το πιστεύω, έλα δε το πιστεύω'' άλα τι ψυχή θα παραδώσεις μωρή 🤣

Δεν ειναι ασχημα ρε φιλαρακι...Αλλα με τοσο ψυχος απο πανω μας δε γουστσρω τα οριακα..Θα θελα να χαμε ηδη κλειδωσει τις χιονοπτωσεις και να ψαχναμε τα εκατοστα...Δεν χανω τον χρονο μου για να δω 200 νιφαδες..Θελω να δω στρωσιμο εστω και πετσα στο δρομο...Ολα ασπρα ακομα και εαν ειναι εφημεριδα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Άθλια ανσαμπλ μη κοιτάτε μεσο ορο τον εφτιαξαν καποια 8,9 σεναρια το χαμηλο αγνοείται στα περισσότερα 

τραγωδία για όλους φίλε. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, sakis13 said:

Δεν ειναι ασχημα ρε φιλαρακι...Αλλα με τοσο ψυχος απο πανω μας δε γουστσρω τα οριακα..Θα θελα να χαμε ηδη κλειδωσει τις χιονοπτωσεις και να ψαχναμε τα εκατοστα...Δεν χανω τον χρονο μου για να δω 200 νιφαδες..Θελω να δω στρωσιμο εστω και πετσα στο δρομο...Ολα ασπρα ακομα και εαν ειναι εφημεριδα..

Αυτό το οριακά θα μας φάει εδώ κάτω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...