Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να δω άμα κάνει σοβαρό χιόνι ποιος θα έρθει να με ελέγξει που κυκλοφορώ μετά τις 9  στις ανηφόρες του Καρέα με παγωμένο χιόνι και windchill -10

Η αρρώστια για το χιόνι είναι μεγαλύτερη από τον κόβιντ 😛

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ειναι πολυ νωρις δυστηχως ....τριτη μεσημερι για κυριακη βραδυ ενας αιωνας

μακαρι αλλα πιο πιθανο εχω να ξεκινησουν οι τουμπες ξξξξξξξ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όσοι είναι στη Χαλκίδα μπορούν να πανηγυρίσουν ελεύθερα νομιζω πανε για μεγάλο χιονια άνω των 20 πόντων έως ιστορικό....Και όσο εναι πανω απο 300 στη αθηνα..οι υπόλοιποι μαλλον θα ναι δυνατο αλλα ας περιμένουν μια μερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Όσοι είναι στη Χαλκίδα μπορούν να πανηγυρίσουν ελεύθερα νομιζω πανε για μεγάλο χιονια άνω των 20 πόντων έως ιστορικό....Και όσο εναι πανω απο 300 στη αθηνα..οι υπόλοιποι μαλλον θα ναι δυνατο αλλα ας περιμένουν μια μερα

Δηλαδή εγώ βροχή;

Ουτε με -9 δε χιονιζομαι τη τυχη μου;

Επεξεργάστηκε από Steliosnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Βγήκε καλό το ατιμο

Χαχα να είσαι έτοιμος να ανεβάσεις φωτο απο Παραμύθια Φιλιατι Ηγουμενίτσα πατρίδα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξεκάθαρη παράταση υετου στη βόρεια Ελλάδα πο το 6α ρι θετικο συνεχίζουμε παμε για 24 ωρη χιονόπτωση αν βγει και μπορεί να βελτιωθεί κιολας ..από 9 στα 15 μμ εδω ο τζιφος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Όσοι είναι στη Χαλκίδα μπορούν να πανηγυρίσουν ελεύθερα νομιζω πανε για μεγάλο χιονια άνω των 20 πόντων έως ιστορικό....Και όσο εναι πανω απο 300 στη αθηνα..οι υπόλοιποι μαλλον θα ναι δυνατο αλλα ας περιμένουν μια μερα

Καραδοκεί φάπα. Δύσκολο ακόμα Αντώνη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, nikolas 2365 said:

Καραδοκεί φάπα. Δύσκολο ακόμα Αντώνη 

Φάπα δεν προκύπτει αυτή την στιγμη από κάποιο στοιχείο... εκτός και εάν εσύ βλέπεις κάτι...διακυμάνσεις προφανώς...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, CATHA είπε:

Φάπα δεν προκύπτει αυτή την στιγμη από κάποιο στοιχείο... εκτός και εάν εσύ βλέπεις κάτι...διακυμάνσεις προφανώς...

Φύλαγε τα ρούχα σου φίλε μου για αυτό με βλέπεις έτσι. Χαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλό χιόνι με ιστορική διάρκεια από τα μοντέλα σήμερα. Είμαστε πολύ μακρια καθώς όλο και πιο ανατολικά πάει. Η Τουρκία καραδοκεί

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κάποιος από Αθήνα ξερει ν α μου πει....τα ανσαμπλ της Αττικής σε σχέση με της Εύβοιας αν είναι δυνατόν να είναι  τοσο διαφορετικα σε υετο...Είναι εφικτό να σταματήσει τόσος πολυ υετος στην ευβοια και και να μη  περάσει αττικη ;;;εχει το 1 /4  του υετουβτης Εύβοιας..Μόνο τα πικ βορεια εχουν τον μισο περιπου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Κάποιος από Αθήνα ξερει ν α μου πει....τα ανσαμπλ της Αττικής σε σχέση με της Εύβοιας αν είναι δυνατόν να είναι  τοσο διαφορετικα σε υετο...Είναι εφικτό να σταματήσει τόσος πολυ υετος στην ευβοια και και να μη  περάσει αττικη ;;;εχει το 1 /4  του υετουβτης Εύβοιας..Μόνο τα πικ βορεια εχουν τον μισο περιπου

Παντα τρώει παραπανω η ευβοια αλλά ισχυει και ο κανόνας της Αττικής με τον υετος είναι αρκετά απροβλεπτη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, nikolas 2365 said:

Θέλει υπομονή. Τρεις μέρες ακόμα 

Φίλε Νίκο το μισό να βγει από αυτό που δίνει θα μιλάμε για 20π χιόνι για Εύβοια-Σποραδες....θα πω όμως ότι έχουμε ακόμα 2 μέρες γεματες-ισως και 3-κρισιμα ραν.(σαν τον Κορονοιο ένα πράμα...)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Ναι τον αέρα ψηλά κοιταμε

Για να δουμε Γιαννη.Θα αλλαξουν πολλες φορες οι χαρτες μεχρι την παρασκευη με ανεμους και υετο.Πεμπτη - παρασκευη θα εχουμε καλυτερες προγωσεις για τον καιρο της Ηπειρου το Σ/Κ

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Μεχρι σημερα χαχαχ περιμενε χαχα

Ωπα δεν θέλω τέτοια..! χαχαχ..πάντως με το ένα η τον άλλο τρόπο λίγο πάνω από τον λέανδρο θα δούμε..αυτό έχει σχεδόν κλείσει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...