Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 hour ago, Steliosnow said:

Αν θυμάμαι καλά το 2008(ημουν μικρός) δεν είχαμε ένα περασμα γρήγορο ππυ δεν άφησε πολλα και μετά έγινε ο χαμός ;

Ειναι ενας συνηθης μηχανισμος. Κανει ενα μπαμ με την ελευση του μετωπου και μετα αναλαμβανει το οποιο χαμηλο. Αν αυτο ειναι στη Ροδο με ωραιες κλισεις γινεται του 2008

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

συνεχιζεται το σαρωμα στα 06!!! μετα το αικον το γαλλικο και το ναβτζεμ δειχνου την ταση του απογευματος..κι ακομη ειμαστε στην αρχη της αντεπιθεσης για να γινει η χιονοστρωση απο απλη στα ορια της ιστορικης αφου αυτο ειναι το ζητουμενο των βορειων...αντε μπρεικ τωρα!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Γιάννης Μυλωνάς είπε:

Τα λέει όλα η πρόγνωση Θανάση, η πάντα φειδωλή ΕΜΥ . Αφού το έβγαλε από τώρα πάμε για μεγάλα πράγματα

Ε ναι!!! Η οποία ξέρουμε ΠΟΣΟ τσιγγούνα είναι σε αυτά! Θυμάσαι πριν λίγες ημέρες με τη Θράκη πόσο φειδωλή και προσεκτική ήταν. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτο που κραταω απο το τελευταιο τρεξιμο του τζιφου ειναι πως πια εχουν κορδονιασει τα ensembles τουλαχιστον για τις θερμοκρασιες στα 850 μεχρι την Τριτη. Αυτο νομιζω ειναι ενα πρωτο σημαντικο λουκετακι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι εβγαλε ο ναύτης ρε χαχαχα 25 χιλιοστα με αρνητικές..πανε όλα σιγα σιγα στον ευρωπαιο εχει πλακα ...θα πάει φυσικα και ο ευρωπαιος στα αλλα αλλα παμε καλα ναυτης 30 με 40 ποντους εδω με χαμηλαρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

λες?ντεζαβου?...το γαλλικο μας εχει δωσει μια αριαδνη ενα λεανδρο ενω σηκωσε σημαια και στην ωκεανιδα ασχετα αν τα δυο τελευταια δεν εδωσαν και τιποτα φοβερο...

δεν πρέπει να χαλάμε τα γούρια...ήδη και ο ναύτης μίλησε 🤣 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομίζω ότι πρέπει να είμαστε όλοι συγκρατημένοι ο υετός είναι πάντα αβέβαιος μέχρι τελευταία στιγμή. Μετά τη πρώτη διαταραχή ίσως υπάρξουν και δευτερεύουσες..μπαίνουνε σε χειμωνιάτικο σκηνικό για αρκετές μέρες αυτό είναι το μόνο σίγουρο.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Η εμυ βγαζει προγνωση βαση ευρωπαικου οποτε καλα τα λεει αν στο αυρινο 00 δει αλλα θα αλλαξει και η προγνωση

Έχω πληροφορίες ότι η ΕΜΥ πλέον έχει ως βασικα μοντέλα πρόγνωσης τον Κινέζο, το HiPPopotamus και τη Nasa φυσικά....

Για αυτό και οι προβλέψεις της πλέον είναι "από άλλο πλανήτη"

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, giannis_salonica είπε:

δεν πρέπει να χαλάμε τα γούρια...ήδη και ο ναύτης μίλησε 🤣 

καλα τα πηγαμε στα 06...διαλλειμα τωρα για καμια δουλεια...το απογευμα να δεις τι εχει να γινει με αυτα τα 06 που βγηκαν...χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

29 minutes ago, Dusterakos said:

gens-28-0-228.png

το -20 πιανει αττικη🤣

Όταν το έλεγα εγώ -20 για Θεσσαλονίκη χθες μόνο υπερβολικός δεν ήμουν. Χαχαχαχαχα -20 και Αττική λοιπόν. Ο ΑΡΜΑΓΕΔΟΝ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΡΧΕΤΑΙ. Πάμε γερά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, nikolas 2365 said:

Ναβτζεμ βελτιώνει και άλλο για προσήνεμα. Είπα και εγώ .

Πρωί και απόγευμα δείτε 

navgem-0-156.png

navgem-0-156 (1).png

Νικόλα ο Ναύτης τα είχα πάει καλά στην Αριάδνη αν θυμάμαι καλά ?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, fufutos είπε:

Νικόλα ο Ναύτης τα είχα πάει καλά στην Αριάδνη αν θυμάμαι καλά ?

Ναι νομίζω. Γενικά θέλουμε αζορ και δυτικά πλέον. Δες εξαρι Κινέζου. Κίνδυνος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βαγγέλη Νότιε Πόλε. Τα ensembles της Θεσσαλονίκης είναι πολύ στεγνά στο gfs. 

Αυτό δεν σε προβληματίζει βρε; Σχεδόν όλα τα παιδιά από πάνω λένε ότι χάλασε αρκετά. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, menidi είπε:

Έχω πληροφορίες ότι η ΕΜΥ πλέον έχει ως βασικα μοντέλα πρόγνωσης τον Κινέζο, το HiPPopotamus και τη Nasa φυσικά....

Για αυτό και οι προβλέψεις της πλέον είναι "από άλλο πλανήτη"

Θα μου επιτρεψεις να διαφωνησω καθετα..Οι πληροφοριες οι δικες μου ειναι σαφεις και ξεκαθαρες...

-Αρχηγε,μολις με καλεσε ο κυριος Κολυδας...Ζηταει εγκριση για εκτακτο.. Τι να του πω???

-Να το ριξει...Χωρις πολλα πολλα...και σβελτα..Και να μην με ξαναενοχλησει μεχρι σκ...Εχει μπαλα..

pithikaki.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, nikolas 2365 said:

Ναι νομίζω. Γενικά θέλουμε αζορ και δυτικά πλέον. Δες εξαρι Κινέζου. Κίνδυνος 

Το στέλνει Σαμαρκάνδη??....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με τα τωρινα δεδομένα η Λαμία θα πήγαινε για μεγάλο χιόνι το Σαββατοκύριακο,το μόνο που με φοβίζει είναι το Βα ρεύμα στα ψηλά...άλλωστε μας κόβει φουλ υετό άλλωστε μας δίνει επιπλέον...είναι ανάλογα την συνιστώσα οπότε κάτσω μικρό καλάθι για την χειρότερη περίπτωση,,,

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...