Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Ραπεντωσα-Διονυσος που μένει ο φίλος οτιδήποτε κάτω από 70-80cm θα είναι αποτυχια

Εγω πάντως Αγ Στεφανο και με 10εκ σαν μικρό παιδί θα χαίρομαι. Αν και πιστεύω ότι θα φτάσουμε τα 30-35 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο μόνος λόγος που δε είμαι σίγουρος αν θ αβγά ο τζιφος και παει προς παιο ειναι άπειρη το ακολουθεί το ουκμο και το τζεμ..θα τραβήξει κι αλλο νομιζω αυριο θα ξεκαθαρίσουν 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Ο μόνος λόγος που δε είμαι σίγουρος αν θ αβγά ο τζιφος και παει προς παιο ειναι άπειρη το ακολουθεί το ουκμο και το τζεμ..θα τραβήξει κι αλλο νομιζω αυριο θα ξεκαθαρίσουν 

Τι λες βρε;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, geod είπε:

ποια 200 βρε φιλε? χιλιοστα ελπιζω να εννοεις!!! χιονι μεχρι το σουνιο λεμε!!!

το είπα γιατί πριν στα 12άρια του τζίφου είδα μια αρνητικότητα για την Αθήνα ενώ εμένα μου φάνηκαν επικά για το διάστημα Δευτέρα βράδυ έως Τετάρτη. Και λέω μήπως πολλοί νόμιζαν ότι θα έχουμε χιόνια από Κυριακή, κάτι που νομίζω δεν υπήρχε σαν σενάριο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Snow sick said:

Εγω πάντως Αγ Στεφανο και με 10εκ σαν μικρό παιδί θα χαίρομαι. Αν και πιστεύω ότι θα φτάσουμε τα 30-35 

Και γω εκει πιστευω, 30-35, κατι σαν 2015 θα ειναι.. Αν και δειχνει με τα σημερινα πολυ παραπανω οπως ειπε και ο @ΧΕΛΜΟΣ και ειχε και δικιο! 

Αλλα ακομα δεν μπορουμε να μιλαμε για μεγαλα νουμερα, ειναι νωρις..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εν τω μεταξύ το ECMWF(παίος) τι βγάζει για 20/2/21???το είδε και κανένας άλλος? καρμπόν κατάβαση αυλώνα πάλι Αδριατική???τρέλανε μας!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 λεπτά πριν, Ζερίκιος είπε:

Για υψόμετρα <200μ, top πρωτεύουσες νομών για χιόνι με διαφορά Τρίκαλα και Καρδίτσα ασυζήτητο, μετά ακολουθούν Κιλκίς, Βέροια, Λάρισα, Λιβαδειά, Λαμία και μετά Κατερίνη, Βόλος.

Αδικείς την Κατερίνη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, MenNaousa11 είπε:

Τρικαλα και Καρδιτσα δεν φτανουν ουτε κατα διανοια  Βεροια και Κιλκις σε συχνοτητα. Απλα σε γενικευμενες καταστασεις εχουν περισσοτερο υετο. 

Νομίζω είσαι λάθος ειδικά όσον αφορά την Βεροια..Έχοντας μεγαλώσει στα Τρικαλα και μενοντας Γρεβενα δεν μπορω ν θυμηθώ καποια φορά που να χιόνισε Βεροια και οχι Τρικαλα..Το Κιλκις οντως έχει καποιες φορες που επηρεαζεται και παιζει μονο του σχεδον απο ημιπεδινες περιοχες..Αλλα και παλι σε υψη χιονοστρωσης Τρικαλα, Καλαμπακα και Καρδιτσα νομιζω υπερτερουν..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παει για μεγαλο χιονι η συμπρωτευουσα και γενικα η Μακεδονια! Οριακα η θεσσαλια νομιζω θα τα καταφερει για καλο χιονι!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Ενω θα ηθελα να βγει ο τζιφος νομιζω θα τουμπαρει αργα και βασανιστηκα οπως παντα...

Ούτε κ εγώ προφανώς μπορώ να ξέρω τι θα δείχνουν αύριο, αλλά 1ον είναι σχετικά αργά για αργό βασανιστικό τούμπιασμα, μπορεί κ όχι, κ 2ον δεν είναι μόνος του πλέον ο παιος είναι πιο μακριά από τα άλλα. Βλέπουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Ενω θα ηθελα να βγει ο τζιφος νομιζω θα τουμπαρει αργα και βασανιστηκα οπως παντα...

Κωστα 5 μοντέλα μαζί και ανσαμπλ παιου κ ο ψωριαρης χωριά.. Χαχαχαχα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Ο τζιφοε εκοψε σε υετο εδω και από 43 μαλλον μας πηγε 30 με 35 σαν ευρωπαιο ουκμο 

Προς τα εκεί θα πάει..δυστυχώς ευτύχως θα το δούμε..πάντως τώρα πουλάει παραμύθια κατά 99%

Γνωμη μου μην βαράτε δεν έχω καλή σχέση με τον τζιφ χαχα

Επεξεργάστηκε από isnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καθένας με τη σειρά του. Αντι να κοιτάμε την ΑΠΟΛΥΤΗ εξιλεωση που έρχεται απο Δευτέρα, μιζεριάζουμε για την Κυριακή. 

Αντε να φτάσουμε στις 110 ωρες του ραν να δουμε τι θα φερει! Εγω βλέπω κόλαση

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...