Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Trans Siberian είπε:

Στραβα ναι αλλα για λογο που τωρα δεν προκυπτει ουτε στο χειροτερο υετικο σεναριο, για να καταλαβει οσο πηγαινεις σε δειροτερο υετικο σεναριο, τοσο πεφτουν οι Τ και τρως χιονι κςι ολη την Κυριακη 

Στο τελευταίο ραν συνδιάζει καλυτερα νωριτερα αλλά για πόσο. Θα εξαρτηθεί απο το χαμηλό. Το σαγκάριασμα του αυλώνα τα κάνει σκ...α! αντι να ρθει σφινα έρχετε σαριγκαρος και δινει τα καλούδια αλλου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, ICELARISSA said:

Αν ειδες χθες ανεβασα μο υετου ευρωπαικου απο 12αρι μπαμ εκανε

Δωσε και μια προγνωση για τα παιδια απο Βολο!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Να πουμε οτι περα του χθεσινου 12 αριου παιο και ενς του ηταν σταθερο..αλλα εδω και δυο μερε το πιο σταθερο ηταν το δευτερο σε ταξη μοντελο το ουκμο ..γενικα μεγας κεντοβορειος χαζευτηρι μεχρι βραδυ και αυριο ξεκουραση γιατι εχουμε ξενυχτια χαχαχ

Πόσα μμ μας δίνει ο παιος Κώστα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Πες μου οτι αγχωνεσαι ακομα?

Ναι ρε φιλε πολυ,τι να πω ψεματα;

Υπαρχουν μοντελα με πολυ ασχημη εξελιξη για Αθηνα.Ολα τα κοιταω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Trans Siberian είπε:

Δωσε και μια προγνωση για τα παιδια απο Βολο!!! 

Τι να τους πω γκρινιαζουν χωρις λογο δευτερα πρωι με τα σημερινα δεν νομιζω οτι θα υπαρχει πολη στη θεσσαλια με κατω απο 20 ποντους χιονι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Συγγνωμη παμε εμεις για 30 35 με το πρωινο παιο χααχ δεν σχολιαζω καν τρικαλα καρδιτσα και εσας χαχαχ

Πωπω 30 35 δηλαδή Αριάδνη μεριά με 2001 .. χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, ICELARISSA said:

Τι να τους πω γκρινιαζουν χωρις λογο δευτερα πρωι με τα σημερινα δεν νομιζω οτι θα υπαρχει πολη στη θεσσαλια με κατω απο 20 ποντους χιονι

Να αγειασει το στομα σου!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ναι ρε φιλε πολυ,τι να πω ψεματα;

Υπαρχουν μοντελα με πολυ ασχημη εξελιξη για Αθηνα.Ολα τα κοιταω.

Εγω επιμενω στα χθεσινα δευτερα ως τεταρτη παρτυ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ναι ρε φιλε πολυ,τι να πω ψεματα;

Υπαρχουν μοντελα με πολυ ασχημη εξελιξη για Αθηνα.Ολα τα κοιταω.

Η κατάσταση έχει ξεκαθαρίσει ή παιζουμε από το τίποτα στον ιστορικό;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Trans Siberian είπε:

Δωσε και μια προγνωση για τα παιδια απο Βολο!!! 

Για Βόλο όποιος πέσει μέσα που είναι απο τις ποιο δυσκολες πόλεις στη προγνωση θα πάει να πει οτι κάτι σκαμπάζει παραπάνω. Ακουώ προβλέψεις.  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Τι να τους πω γκρινιαζουν χωρις λογο δευτερα πρωι με τα σημερινα δεν νομιζω οτι θα υπαρχει πολη στη θεσσαλια με κατω απο 20 ποντους χιονι

Το τερμάτισες νομίζω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, bouasss είπε:

Το μπουμπουνισε ο Βαγγελαρας. 🤣🤣🤣

Σου ξύπνησαν μνήμες εκείνης της Κυριακής Βαγγέλη? εγώ ήμουν λίγο πάνω από την γειτονιά σου Κωνσταντινουπόλεως..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Steliosnow είπε:

Η κατάσταση έχει ξεκαθαρίσει ή παιζουμε από το τίποτα στον ιστορικό;

Τιποτα δεν εχει ξεκαθαρισει.Απο ελαχιστα ως ιστορικο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Gary είπε:

Ας μου απαντήσει κάποιος 😥

Γκάρυ δεν υπάρχει λόγος να ρωτάς πλέον. Βγαλε την ψησταριά, λαδωσε την καλά και ετοίμασε τις πανσετες. Μόνο να ντυθείς καλά να μην μου αρπάξεις καμία γρίπη από το κρύο. Απόλαυσε το δεν το χάνουμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Boliotis είπε:

Το τερμάτισες νομίζω

Να ξεκαθαρισω δεν ασχολουμε με τον τζιφο ετσι αρα αυτο που λεω ειναι εφικτο αντε δεν θα ειναι 20 στη παραλια να ειναι 15 ..το βραδυ θα μαστε σοφοτεροι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα, συμβουλεύω να μην κοιτάμε τώρα τα πρωινά γιατί η τούμπα προς δυτικοποίησης στο 12αρι Τζιφου και Τζεμ είναι δεδομένη! Ο ΕΥΡΩΠΑΙΟΣ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ. Η αποκοπή Α ειναι δεδομένη και θα φανεί την Παρασκευή.

 

Υ.Γ: Στο ΠΙΚ της κακοκαιρίας την Τρίτη 16 σας παραθέτω προσωπικά τι πιστεύω καθαρά γνώμη από εκατοστά σύμφωνα με το Ευρωπαϊκό στις παρακάτω περιοχές:  Αιγάλεω 8 - 10cm, Κέντρο Αθήνα 10 με 15cm, Αμπελοκήπους 12 - 18cm, Βύρωνας 20 - 25cm, Παπάγου 22 - 28cm, Αγ.Παρασκευή 35 - 45cm, Πειραιάς 10 - 15cm, Ανάβυσσος 18 - 20cm, Περιστέρι 15 - 20cm, Καματερό 25 - 35cm, Θρακομακεδόνες 45 - 55cm, Κηφισιά 40 - 55cm, Χαλάνδρι 40 - 50cm, Βριλήσσια 40 - 53cm, Μελίσσια 45 - 60cm, Πεντέλη 50 - 65cm, Ιπποκράτειος Π 65cm +, Διόνυσος, ΡΕΑ, Πολιτεία 55 με 65cm

ΝΑ ΜΗΝ ΛΗΘΦΟΥΝ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΩΣ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΙΚΑ Ή ΠΡΟΒΛΕΨΕΙ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΡΕΑΛΙΣΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ                 

Επεξεργάστηκε από snowmix99d
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, bouasss είπε:

Γκάρυ δεν υπάρχει λόγος να ρωτάς πλέον. Βγαλε την ψησταριά, λαδωσε την καλά και ετοίμασε τις πανσετες. Μόνο να ντυθείς καλά να μην μου αρπάξεις καμία γρίπη από το κρύο. Απόλαυσε το δεν το χάνουμε.

Έτοιμη είναι αδερφέ μου. Τη πέρασα και με λεμόνι 🍋 χεχε😊😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...