Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάμε να κάνω τη διαφορά λοιπόν έτσι για γούρι (σόρρυ για το οφτοπικ αλλά έτσι να το βγάλω από μέσα μου) 

Yo bitches!! We will bury in snow the Athens Riviera

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, billipiros12 είπε:

Το πεδινο χιόνι στην Ήπειρο είναι παρα πολυ δυσκολο.

Χιονοχιλιοστα Ευρωπαίου. 

xx_model-en-308-0_modez_2021021212_55_5012_294.png

Φιλε Βασιλη την Παραμυθια την εχει στο 5 αν δεν κανω λαθος? Αν υππθεσουμε οτι χιονιζει απο 6 η ωρα το πρωι που δινει ο τζιφος ( ο παιος ακομα καλυτερα απο 11 πρωι κυριακη μεχρι πρωι δευτερα 5) ε δεν θα δωσει καμια 10αρια ; Μην με παρεξηγεις.....Ειμαι καινουριος!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, OLYMPUS MONS είπε:

Δεν θέλουμε άλλο ανατολικά τα πρωινα αυριο και αν μπορουν ένα κλικ πιο δυτικά να κερδίσουμε ώρες χιονόπτωσης 

Αυτό το ανατολικο σενάριο 

Πάντα θα μας στοιχειώνει  ρε ****** 

Δεν ξερω, πάντως ακόμα έχω μια αισιοδοξία μέσα μου για τα πρωινά 

Μπορεί να είναι λάθος, δεν πειράζει. Αλλά εγώ θα την μεταφέρω έδω μεσα για θετική ενέργεια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Kostas. είπε:

Tρικαλα Καρδιτσα φαινεται να δεχονται πολλα χιονια. Λαρισα πως το βλεπεις φιλε? Βλεπω μια τρυπα με πιο εξασθενημενα φαινομενα σε σχεση με τις γυρω περιοχες (οχι οτι συμβαινει πρωτη φορα αυτο). 

Μια χαρα ειναι και η λαρισα δν ειναι κλασσικος χιονιας αλλα δν νομιζω να εχουμε κατω απο 20 η καπου εκει γυρω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, South Athens είπε:

Πάμε να κάνω τη διαφορά λοιπόν έτσι για γούρι (σόρρυ για το οφτοπικ αλλά έτσι να το βγάλω από μέσα μου) 

Yo bitches!! We will bury in snow the Athens Riviera

Ετσι σε θέλω 

Πάμε με τρέλα και ότι βγει ρε😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, geod είπε:

 

Ποπο τωρα τι το εβαλες αυτο; για να μας πιασει καταθλιψη; Βαλε τουλαχιστον μονο τον ηχο και οχι την εικονα χαχα ! θελω να το ξεχασω! Σαν να μην εγινε ποτε! Γιατι αλλιως εδω και 20 χρονια περιμενω να ξανα γινει και μαλλον θα περιμενω και για τα επομενα 20 ! 😄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, snowzz said:

Ποπο τωρα τι το εβαλες αυτο; για να μας πιασει καταθλιψη; Βαλε τουλαχιστον μονο τον ηχο και οχι την εικονα χαχα ! θελω να το ξεχασω! Σαν να μην εγινε ποτε! Γιατι αλλιως εδω και 20 χρονια περιμενω να ξανα γινει και μαλλον θα περιμενω και για τα επομενα 20 ! 😄

Ειλικρινά συγκινήθηκα ακούγοντας τον Λαζάνη... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

Θα χιονισει. Οριακο το αν θα στρωσει και που. 

Επισης οριακο αν θα εχουμε ανοίγματα και για ποσο.

Τελος να προσευχόμαστε να εχουμε φαινομενα.

Αυτα απο εμενα.

Κλασικος χιόνοκαιρός 

Τις καλες εξάρσεις θα τις δει με το που νυχτώσει, η νωρίς το πρωί 

Δεν μιλαω για τα βόρεια προάστια. 

Εκει τα ον οφ είναι πάντα λιγότερα από έμας 

Αν και εσυ Ηλιούπολη είσαι σε καλό υψόμετρο  για χιονοστρωση αξιόλογη 

 

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, CATHA είπε:

Ειλικρινά συγκινήθηκα ακούγοντας τον Λαζάνη... 

Από τους πολύ αγαπημένους της εποχής, μαζί με ζιακο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απίστευτο βίντεο που αποτυπώνει ωραίες εποχές. Ακόμα και σαν παιδί τότε , καταλαβαίνω το vibe αυτής της δεκαετίας , όχι μόνο καιρικά. Από το 2010 και μετά μόνο μιζέρια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, loknta είπε:

Φιλε Βασιλη την Παραμυθια την εχει στο 5 αν δεν κανω λαθος? Αν υππθεσουμε οτι χιονιζει απο 6 η ωρα το πρωι που δινει ο τζιφος ( ο παιος ακομα καλυτερα απο 11 πρωι κυριακη μεχρι πρωι δευτερα 5) ε δεν θα δωσει καμια 10αρια ; Μην με παρεξηγεις.....Ειμαι καινουριος!!!

Πολυ δυσκολό να χιονίσει μέσα στη πολη της παραμυθιας. Ίσως λίγο στο τελείωμα. 

Μακάρι να έχουμε εκπλήξεις καί να σε χιονίσει καλά. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

βαλτε λιγο το βιτεο στο τελος..στο 07:00 και ανοιξτε ΦΟΥΛ ηχο!! και μετα καποιοι εδω μεσα μιζεριαζουν που θα μαστε με 2-3 μερες χιονι - δε μιλαω για ενταση. 

Επεξεργάστηκε από geod
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, Spartan said:

Από τους πολύ αγαπημένους της εποχής, μαζί με ζιακο

Ευριδίκη Καραμανή η πρώτη γυναίκα μετεωρολόγος στην Ελληνικη τηλεόραση, 1985 εάν θυμάμαι καλά...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Santa snow είπε:

Απίστευτο βίντεο που αποτυπώνει ωραίες εποχές. Ακόμα και σαν παιδί τότε , καταλαβαίνω το vibe αυτής της δεκαετίας , όχι μόνο καιρικά. Από το 2010 και μετά μόνο μιζέρια...

Και που να ένιωθες και τα vibes των 90's γείτονα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Μια χαρα ειναι και η λαρισα δν ειναι κλασσικος χιονιας αλλα δν νομιζω να εχουμε κατω απο 20 η καπου εκει γυρω

Το προβλημα με την καραντινα (εκτος απο τα αλλα πολυ σοβαροτερα) καιρικα ειναι οτι το χιονι πρεπει να πεσει ΑΚΡΙΒΩΣ εξω απο την πορτα μας γιατι δεν μπορουμε να παμε πουθενα!! Παμε να το χαρουμε!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, MenNaousa11 είπε:

εδω εχω μπει εγω στη ζωνη του συν πλην 50εκ και φοβασαι εσυ ?

Το 2012 ποσο ειχατε σαν εμας ;;; εμεις εοχαμε 40 45 βαρια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, geod said:

βαλτε λιγο το βιτεο στο τελος..στο 07:00 και ανοιξτε ΦΟΥΛ ηχο!! και μετα καποιοι εδω μεσα μιζεριαζουν που θα μαστε με 2-3 μερες χιονι - δε μιλαω για ενταση. 

Δεν υπάρχει η χιονόπτωση στο βίντεο... Μινεσότα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 λεπτά πριν, OLYMPUS MONS είπε:

Δευτερα 12 το μεσημέρι.. 

render-worker-commands-69c6db9bf8-mzv6z-

Δεν το λες και άσχημο. Θυμίζω και πάλι και με βάλουν σε ignore ορισμένοι: Οι Θεσσαλονικείς, πριν 3 ημέρες είχαν ελάχιστο υετό στα τρεξίματα. Και γενικά στα βόρεια υπήρχε γκρίνια. Ας περιμένουμε μέχρι αύριο βράδυ λοιπόν.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Kostas. είπε:

Το προβλημα με την καραντινα (εκτος απο τα αλλα πολυ σοβαροτερα) καιρικα ειναι οτι το χιονι πρεπει να πεσει ΑΚΡΙΒΩΣ εξω απο την πορτα μας γιατι δεν μπορουμε να παμε πουθενα!! Παμε να το χαρουμε!!

Άσε που εδώ αν ρίξει κάτι θα είναι μέσα στη νύχτα που δεν μπορείς ούτε απ' το σπίτι να βγεις, χαχαχαχ 😛

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...