Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, stathis2b είπε:

Τελικά ρε παιδιά είναι καλύτερος ή χειροτερος; Έχουμε μπερδευτεί πια 😀

Εμένα μου φαίνεται αρκετά καλό ραν...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, george-kozanh είπε:

Σε θάβει το ευρωπαικό. Πάντως έχω εντοπίσε πολλές αστοχίες τον τελευταίο καιρό σε αυτό στον υετό στην Περιφέρεια Δυτ.Μακεδονίας. Το 70% να πέσει απο αυτά πάλι καλά είναι.

Φοβάμαι λίγο τη θερμοκρασια αυριο μεσημερι που είναι στο συν 1 αλλα με τα φαινόμενα πιστευω θα πιάνει ανετα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, weatherforattica είπε:

Εμένα μου φαίνεται αρκετά καλό ραν...

Νομίζω χειρότερος είναι φίλε ανατολικευσε αν κάνω λάθος διωρθοστε με

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ακολούθησε Αμερικανικο το ευρωπαϊκό 

Τεσπα ότι γίνει σας γίνει παίδες 

Η τρίτη!! μέρα κλειδί για ποιο αξιολογες χιονοπτωσεις στην αττικη 

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

λιγο καλυτερος απο γφς, λιγο χειροτερος απο υκμο.

παμε για τα κρισιμα 12αρια της Δευτερας!😋😂

α ρε παιδες. τι να κανουμε πορευομαστε με οτι εχουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Steliosnow είπε:

Νομίζω χειρότερος είναι φίλε ανατολικευσε αν κάνω λάθος διωρθοστε με

Η αλήθεια είναι οτι δεν θυμάμαι πως ήταν πριν... Παντως αυτό που βλέπουμε δινει χιονακι καλό κατα την ταπεινή μου άποψη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μεγάλη βελτίωση ο Παιος για Δευτέρα και καλύτερες Τ. Το χαμηλό δεν φεύγει γρήγορα ανατολικά. Το 18αρι του τζιφου θα είναι ανατρεπτικό στο 90 παρακαλώ, θα έχουμε και ημίχρονο....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, Spartan said:

Ζιακοπουλος σουζη, δίδυμο δυναμίτης 

Μόνο αυτούς τους 2 εμπιστεύομαι προσωπικά. Κ θα κάνω τη διαφορά να πω οτι ένα τσάκ πιο πολύ την Σούζη στους χιονιάδες. Παρότι κ αυτή χιονοτρελαμένη (το έχει δηλώσει) στους χιονιάδες είναι ένα τσακ πιο ακριβής από Ζιάκο νομίζω

Επεξεργάστηκε από South Athens
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ήρθε και το sos personal email message

Moderate

Snow warning

From: Saturday 13, 17:00

To: Sunday 14, 18:00

Area: East Makedonia

Snow for East Makedonia

Updated: 1h 43m ago

Sender: Anastasia Linardi

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο ναύτης ανέβασε παρα που τον υετο εδω..Γενικά τα μοντέλα που ανανεώνουν πικ μετα ηταν καλυτερα ...Μήπως μου ξαναδώσει τα χιλιοστα ο τζιφος ....Ο καθένας οτι του φανεί χαχαχα...Επειδή αντί για 50 μου δίνει 40 ....αποχωρώ θα με πκράξετε αν συνεχισω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, OLYMPUS MONS είπε:

Χθες 

ECM1-120.GIF?12

σήμερα

 

Μου φαίνεται ότι το ποιο κρίσιμο ραν από όλα θα είναι το 18αρι του gfs  σε λίγες ώρες 

 

Έχει παρασύρει σαν το δικό του και αποκλειστικο σκυλάκι, το ευρωπαϊκό τον πολλών εκατομμυρίων σε αυτή την φάση 

Κακα τα ψέματα 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

!!!! ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ !!!!

* Ζητώ συγνώμη που το ανεβάζω σε αυτό το θέμα αλλά το θεωρώ σημαντικό να το δουν όλοι!!

Σταδιακά η κακοκαιρία με το όνομα «Μήδεια» θα… πνίξει όλη τη χώρα, χτυπώντας με σφοδρότητα από την Κυριακή τα ξημερώματα την κεντρική Ελλάδα και με… ορμή να κινείται προς την πρωτεύουσα.

Τα στοιχεία δείχνουν πως οι πρώτες νιφάδες θα πέσουν στην Αθήνα την Κυριακή το απόγευμα και από το βράδυ και προς την Δευτέρα το πρωί η χιονόπτωση αναμένεται να είναι πυκνή. Η Δευτέρα μάλιστα εκτιμάται πως θα είναι και η μέρα που θα δούμε χιόνια ακόμα και στο… Σύνταγμα ενώ πολλοί εκτιμούν νιφάδες θα πέσουν ακόμα και στις παραθαλάσσιες περιοχές της Αττικής.

Ο χιονιάς όμως δεν πρόκειται να σταματήσει γρήγορα καθώς, σύμφωνα με τις προβλέψεις, Τρίτη και Τετάρτη θα είναι επίσης «δύσκολες» μέρες, με τις χιονοπτώσεις να επιμένουν στο Λεκανοπέδιο.

Επεξεργάστηκε από weatherforattica
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν ξέρω για υετό. Πάντως Δευτέρα μεσημέρι μας έχει σχεδόν στο -8. Εμένα θα μου επιτρέψετε να περιμένω μέχρι αύριο τα 12αρια για την υποτροπή Τρίτης - Τετάρτης. 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Παπλαμουδας είπε:

λιγο καλυτερος απο γφς, λιγο χειροτερος απο υκμο.

παμε για τα κρισιμα 12αρια της Δευτερας!😋😂

α ρε παιδες. τι να κανουμε πορευομαστε με οτι εχουμε

Στις λεπτομέρειες και μόνο είναι λίγο χειρότερος από το πρωινό του τρέξιμο 

Αλλά κάποια πράγματα θα τα δούμε μόνο στο νοουτκαστ γιωργοοοο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, menidi είπε:

Δεν ξέρω για υετό. Πάντως Δευτέρα μεσημέρι μας έχει σχεδόν στο -8. Εμένα θα μου επιτρέψετε να περιμένω μέχρι αύριο τα 12αρια για την υποτροπή Τρίτης - Τετάρτης. 

 

Θέμα σύγκλισης είναι νομίζω άρα ακόμα και στο νοουκαστ μπορεί να γίνει άλλο από αυτό που περιμενουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, bauhaus75 είπε:

Και στον υετο και στις Τ

Στις Τ το πρόβλημα είναι αύριο το απόγευμα. Αν καταφέρουμε και πάρουμε το καλύτερο στο διάστημα πριν την αλλαγή της μέρας,τότε πάμε υπέροχα. ο υετός δεν είναι υπερβολικός αύριο,αλλά δεν είναι και για πέταμα, τα μμ του λέανδρου δείχνουν (αυτά που έπεσαν γιατί μας έδιναν και λιγότερα),ίσως και παραπάνω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπορώ να μάθω πως γίνεται τις περισσότερες φορες που ερχετσι μια κατάβαση, να μπαίνει σφήνα ένα ατλαντικό χαμηλό και να τα ρημάζει όλα; Πραγματικά θέλω να μου εξηγήσει κάποιος 

Επεξεργάστηκε από stathis2b
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 προγνωστες,11 γνωμες και καποιοι εχουν απαιτηση εδω μεσα να ειμαστε εμεις,ακριβεις 5 μερες πριν...Τα σεβη μου...

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...