Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

απο αυριο το απογευμα λες βαγγέλη τα καλα δλδ, γενικα απο τ ωρα (γενικο ηταν τ ωρα) να περιμενουμε να βλεπουμε νιφάδες? μεσημερι? πχ

Επεξεργάστηκε από dimisg
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, CATHA είπε:

Ο παίος δεν έχει ξεκινήσει...νομίζω...

Αφήστε το βλακεία μπήκα βιάστηκα να τα δω γιατί ήμουν έξω και μπερδευτηκα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Ediepatra είπε:

Καλησπέρα παιδιά. Μετά τις τελευταίες αλλαγές στο gfs που ξέρω ότι πολλοί δεν το λαμβάνετε και πολύ υπόψη μου βγάζει χιονόπτωση και στην περιοχή μου. Πιστεύετε ως πολύ πιο έμπειροι ότι κάτι τέτοιο είναι πιθανό; φυσικά δεν μιλάω για χιονοστρωση αλλά τουλάχιστον να το δω στην λάμπα... Ενδεικτικά σας παραθέτω από windy αυτό. Ευχαριστώ εκ των προτέρων. 

Screenshot_20210212_193523_com.windyty.android.jpg

Oχι φιλε μου, δεν υπαρχει περιπτωση για χιονια μεσα στην πολη. Στο Παναχαικο ομως πολυ πυκνες χιονοπτωσεις ξεκινωντας απο αυριο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

νωρις νωρις και ο παιος οπως ηταν αναμενομενο μιας και παει χαλια σαν μοντελο και ακολουθει τους παντε σ αυτη την κακοκαιρια και οχι μονο μεσημερη σαββατου render-gorax-blue-003-6fe5cac1a363ec1525f54343b6cc9fd8-RdFxHP.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, MenNaousa11 είπε:

Oχι φιλε μου, δεν υπαρχει περιπτωση για χιονια μεσα στην πολη. Στο Παναχαικο ομως πολυ πυκνες χιονοπτωσεις ξεκινωντας απο αυριο. 

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε! Καλό θάψιμο σας εύχομαι! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Santa snow είπε:

Το πιο κρισιμο ραν της χρονιας για την Αττικη , οι  96 ωρες του ευρωπαικου σημερα !

Συμφωνώ αν παει σε λογική Τζεμ είμαστε ζωντανοί 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, billipiros12 είπε:

Ναι  το είδα. Στη Πίνδο από το μεσημέρι  θα χιονίζει από τα 900 μέτρα. 

Το βράδυ με την περαιτέρω πτώση της θερμοκρασίας θα χιονίζει από τα 500 μέτρα. 

Γιάννενα, Κόνιτσα θα χιονιστουν. 

Το καλό είναι ότι υετο θα έχουμε μπόλικο.. Όποτε όπου χιονίσει το χιόνι θα είναι αρκετό. 

Απλατο χάνουμε εμείς στα πιο πεδινα ενώ πριν λίγες μέρες ήταν αλλιώς τα πραγματα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, fullmoon36 said:

Ύψη χιονιού ούτε ένας μετεορολογος εκτίμηση

Κανένας επιστήμονας που σέβεται τον εαυτό του δεν ρισκάρει πρόγνωση Παρασκεύη για Τρίτη-Τέταρτη... το ΣΚ για Αττική είναι η "light" φάση...  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ταφόπλακα για τα πεδινά της Αττικής κ από την έτερη μετεωρολόγο του ΜEGA (Ρήγου νομίζω την λένε). Μίλησε για νιφάδες ίσως στο κέντρο Δευτέρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ με το 12ρι τζίφου βάζω 0,6μμ χιόνι τρίτη βράδυ (στην αποτυπωση στο μετεοσιελ για Άλιμο) 

Αυτό πάει και προς υποστήριξη του παιδιου από Γλυφάδα που ορισμένοι θεωρουν ότι είναι απαισιοδοξία. Δηλαδή όταν πριν 1μερα μου έταζε 10-15μμ με αρνητικές είναι παραλογο να είμαι απογοητευμένος;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερα στη μετεομαδα είμαι νέος μελος σχετικά και δε γράφω πολυ συχνά. Αλλά παμε για το Ευρωπαϊκό της αλλαγής είναι πολλα 13 χρόνια χωρίς ιστορικό στην Αθήνα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τσεκάρετε λίγο παιδιά προγνώσεις μια μέρα πριν το 2008!!!Αυτα,καλά μας χιόνια,εγώ εδώ δεν ανησυχώ πιστεύω θα στρωθώ αξιοπρεπώς,εύχομαι και πιο κάτω έως τις βάρκες!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

σαββατο μεσανυχτα η ΜΗΔΕΙΑ τρωεει την αριαδνη!!! render-gorax-blue-004-6fe5cac1a363ec1525f54343b6cc9fd8-LcBnOX.png

Φίλε η Μήδεια κατά νπολυ ανώτερη.....στην. Αρχαιότητα😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

κυριακη απογευμα φουλ αρνητικες και χωνει ποντους το ΠΛΑΝΟ Β ΣΕΝΑΡΙΟ 2 ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΣΠΡΩΧΝΕΙ ΤΟ 1 render-gorax-blue-001-6fe5cac1a363ec1525f54343b6cc9fd8-84hHT7.png

κοιτα να δεις μετα τον τζιφο κ το πετσοκομα φοβηθηκα αλλα το τραβηξε το σκοινι αντιθετα ο παιος τωρα ναουκαστ κ βλεπουμε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...