Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ας μη βιαζόμαστε γιατι υπαρχει μεγαλη αβεβαιοτητα στις 144 ωρες στα ανσαμπλ του ευρωπαικου, η σφαλιαρα παραμονευει και θα πονεσει πολυ όσους απο τωρα πιστευψαν σε χιονοθαψιματα...

EEE1-144.GIF?06-12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

42 λεπτά πριν, SNOW HUNTER είπε:

Είναι ποτέ δυνατόν τέτοιες θερμοκρασιές επιφανείας σε ΟΛΗ την Ελλάδα ?? Μαύρισε ο χάρτης !!

Πέραν της τρέλλας μας αν βγεί κάτι τέτοιο πλάκα - πλάκα τη βάψαμε .. δεν θα μείνει σωλήνα για σωλήνα , θα πουμε το νερό νεράκι χα χα χα 

Και φαίνεται να έχει και μεγάλη διάρκεια αν δει κανείς τον παιο και τι έρχεται απο πάνω μας ... το ΤΕΡΑΣ παραμονεύει !!!

Modele GFS - Carte prévisions

Ακριβώς, δεν χρειάζεται τόσο κρύο, θα πεθάνει κόσμος. Χιονίζει και με πολύ λιγότερο από αυτό. Τουλάχιστον έχουμε "κάβα" για όταν θα αρχίσουν να τα μαζεύουν, γιατί αν έδειχνε τώρα -7, ούτε -3 δεν θα έφερνε στο τέλος 😛

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, BrainA είπε:

το κλειδί είναι στην επιφάνεια της ψυχρής αέριας μάζας που θα κατέλθει. Αν είναι τερατώδης σε διαστάσεις, είναι δύσκολο να μη βγει κάτι καλό για όλη τη χώρα, είτε σε πρώτη, είτε σε δεύτερη, είτε σε τρίτη φάση. Αν όμως τα "km2 ψυχους" αρχίσουν να "μαζεύουν", τότε είναι λοτταρία το πράγμα. Βασικό να μην φύγει το όλο σύστημα πολύ ανατολικά. Βασικό να μην μπει "κάτω" από τον αντικυκλώνα και μείνει βόρεια / βορειοδυτικά της χώρας χωρίς να "κατέβει".

YΓ. Επίκαιρο αφιέρωμα Ζιακό στον μεγάλο χιονιά της Θεσσαλονίκης το 1936.

http://ziakopoulos.blogspot.com/2021/02/36.html#more

 

Συγκλονίστηκα. Πωπω χιονοοθυελλα εως 1 μετρο χιονι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ελπιδοφος πραγματικα ο μ.ο. του ευρωπαικου αλλά τοοοσο μακρια ακομη...οποτε τιποτα χειροπιαστο ακομη παρα μονο η ταση που παραμενει καλη αλλα μεχρι εκει!

EDG0-192.GIF?06-12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παντως καποια στιγμη χρειαζεται εναν ιστορικο και η Αθηνα που εχει χρονια..και τα κεντροβορεια τυπου 2001 ανω των 20 εκατοστων καθολικα,,.πολυ ωραια η αναλυση του πανακογλου του θεσσαλου προγνωστη

Επεξεργάστηκε από Barney-sal
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να δωσω την πρωινη αναφορα μας 45 σεναρια χιονιζουν την ελλαδα απο τα 50 ενω εχει και 55 πιθανοτητες για νοτιαδοχιονο για 17-19...3 σεναρια εχει αυτη τη στιγμη ενα με χιονι απο θηβα και πανω ενα απο θεσσαλια ως αττικη και ενα απο θεσσ ως αττικη με εκτος τα ανατολικα της θεσσαλονικης...αυτα απο εμας χαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κρατηστε πισινες...Επικα τρεξιματα αλλα σ αυτες τις ωρες καλλιστα εξαφανιζονται η χειροτερευουν...Παμε καλα αλλα μην θεωρουμε τιποτα δεδομενο...Μια βδομαδα ειναι αιωνας...

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Να δωσω την πρωινη αναφορα μας 45 σεναρια χιονιζουν την ελλαδα απο τα 50 ενω εχει και 55 πιθανοτητες για νοτιαδοχιονο για 17-19...3 σεναρια εχει αυτη τη στιγμη ενα με χιονι απο θηβα και πανω ενα απο θεσσαλια ως αττικη και ενα απο θεσσ ως αττικη με εκτος τα ανατολικα της θεσσαλονικης...αυτα απο εμας χαχαχ

Εγώ είμαι μέσα σέ ολαα με χιονίζουν 43 σενάρια χαχαχα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Εγώ είμαι μέσα σέ ολαα με χιονίζουν 43 σενάρια χαχαχα 

Ναι δυτικη μακεδονια θεσσαλια ειναι σε ολα τα σεναρια μεσα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα πράγματα αρχίζουν κ σοβαρεύουν επικίνδυνα... Υπάρχουν όλα τα συστατικά για τρομακτικές κακοκαιριες... Νομίζω πως ήρθε το πλήρωμα του χρόνου να ζήσουμε κακοκαιριες όπως αυτες των παππουδων μας... Υπομονή κ αυτό συγκράτηση... ΣΕΜΝΆ Κ ΤΑΠΕΙΝΆ.... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι αζορικος ειναι αυτος.... Απο χθες ξαφνικα τον εδειξε ετσι οπως τον θελουμε! Εχω ξεφυγει, αναστατωθει και ξυπνησα στις 7.30 να δω 0z, μονο για αυτο ξυπνησα!

gfs-0-246.png?0

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, k _ SABBAK είπε:

Τα πράγματα αρχίζουν κ σοβαρεύουν επικίνδυνα... Υπάρχουν όλα τα συστατικά για τρομακτικές κακοκαιριες... Νομίζω πως ήρθε το πλήρωμα του χρόνου να ζήσουμε κακοκαιριες όπως αυτες των παππουδων μας... Υπομονή κ αυτό συγκράτηση... ΣΕΜΝΆ Κ ΤΑΠΕΙΝΆ.... 

Ξανοιγεσαι Κωστακο...🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ξανοιγεσαι Κωστακο...🤣🤣🤣🤣

Να ξες είμαι δεμένος με λουρί... Δεν μπορώ να κάνω ρούπι.. 😂😂😂Μεγάλη πάλη μέσα μου.. Φουλ καταπίεση.. Εσύ πως πας? Σε βλέπω τα έχεις τα ξεσπάσματα σου.. Χαχαχαχα.. Κ εσυ μια από τα ίδια σε κόβω.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...