Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η συνεχεια οχι και τοσο καλη μιας και ο αυλωνας φαινεται αρκετα χοντροκομμενος και δεν μπορεσε να γινει αποκοπη. Ας ελπισουμε να μπορεσει να γινει αυτο στα επομενα τρεξιματα. Σαν εικονα το 6αρι λοιπον καλυτερο απο το 00,χειροτερο ομως απο τα ιδανικα χθεσινα 12αρι και 18αρι. Κατι σαν το ευρωπαϊκο σε αποτελεσμα(20 χιλιοστα μας δινει με αρνητικες ο παιος)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Θα βγαλει πολυ χιονι παντου αυτο το ραν,αλλα εμενα με προβληματιζει πολυ ο σκανδιναβικος.Λιγο πιο βορεια και απλα χαιρεταμε εμεις.

Φεβρουάριος δεν ήταν που περίμενα με χιόνια κ μείναμε με την βροχούλα τλκ... μόλις πριν λίγα χρόνια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγω ραν δε προκειται να βλεπω αναλυτικα.

πολυ ψυχοφθορο! Και ανουσιο σε αυτη τη φαση.

διαγραμμα και προχωραμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Αντώνη βάζω και εγω 20 ποντάκια χαλαρά.  Είμαστε όλοι στα όρια. 

Εννοω για ιστορικα και για σιγουρια νικο....εγω δε καταλαβαινω γιατι θελουμε να το αλλαξουμε αυτο το ραν οπως και τον ευρωπαιο και τα 2 ειναι τελεια για όλους  ..επισης αεχιζει να χανει εδαφος η τουρκια καθε φορα στη παλαλαντζα ο τζιφος ανατολικα ο ευρωπαιος δυτικα ειναι τωρα ειναι και οι 2 δυτικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

αυτο ξαναπεστο...μεγαλος κινδυνος

Η κεντροβόρεια χώρα θέλει ισχυρό Σκανδιναβικό να φθάσει κάπου στα 1055-1060hp για να έρθει πιο δυτικά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 χιλιοστα περιπου και ο τζιφος λοιπον. Καλα ειναι,αλλα δεν πλησιαζει καν τα 60 και τα 70 χθες. Σε σχεση με τα 3(χιλιοστα) του πρωινου τζιφου ειναι σαφης βελτιωση παντως. Τα λεμε στο 12αρι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

και φυσικα δεν σταματαει εδω..πως  να σταματησει το -30

Βαγγελη θα σου,ε και νοτιαδοχιονο με αρνητικές πιο μετα χααχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, MeteoTirnavos είπε:

Η κεντροβόρεια χώρα θέλει ισχυρό Σκανδιναβικό να φθάσει κάπου στα 1055-1060hp για να έρθει πιο δυτικά.

σιγουρα αλλα δεν ξερω τον εχω ενα φοβο..ειναι πολυ δυνατος αυλωνας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Εννοω για ιστορικα και για σιγουρια νικο....εγω δε καταλαβαινω γιατι θελουμε να το αλλαξουμε αυτο το ραν οπως και τον ευρωπαιο και τα 2 ειναι τελεια για όλους  ..επισης αεχιζει να χανει εδαφος η τουρκια καθε φορα στη παλαλαντζα ο τζιφος ανατολικα ο ευρωπαιος δυτικα ειναι τωρα ειναι και οι 2 δυτικα

Μια χαρά είναι Αντώνη τα τρεξίματα. Με εσένα μιλάμε λογικά και τέλεια. Συμφωνώ σε όσα είπες. Μπορεί να κάνει ιστορικό χιόνι παντού. Δεν είναι αυλώνας της πλάκας . Αυτό που κατεβαίνει φτάνει για όλους 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το καλό κακό ανάλογα την περίπτωση και περίσταση είναι ότι φέτος συνηθίζουν τα μοντέλα να δυτικίζουν όσο πλησιάζουμε στις ημερομηνίες που μας ενδιαφέρουν. Να φρενάρουν κάποια στιγμή τα μοντέλα πάνω σαυτό για να μείνουμε όλοι ευχαριστημένοι.

Επεξεργάστηκε από Madsnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Έ

Λοιπόν παιδιά ακόμα είμαστε στην αρχή της διαφαινομενησ κακοκαιρίας και βλέπω ήδη υπάρχουν εντάσεις. Ο μόνος τρόπος για να μη διαλυθεί το forum είναι να κάνετε ignore. Δυστυχώς για κάποιο λόγο ενώ απαλλαγήκαμε δια παντος από το μεγάλο πρόβλημα από Αθήνα μας έμεινε το αντίστοιχο της Θεσσαλονίκης..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Μια χαρά είναι Αντώνη τα τρεξίματα. Με εσένα μιλάμε λογικά και τέλεια. Συμφωνώ σε όσα είπες. Μπορεί να κάνει ιστορικό χιόνι παντού. Δεν είναι αυλώνας της πλάκας . Αυτό που κατεβαίνει φτάνει για όλους 

Ναι ρε σιγουρα ...Ένας αυλωνας σαν αυτος για να μην φτάσει προσηνεμα με μειον 22 μεσα πρέπει να φυγει στη Ισπανία ξερω γω θέλοντας και μη θα κατέβει αλλα πιο αργά δεν είναι κάτι αυτο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αθήνα Χαλκίδα Θεσσαλονίκη Βόλος Λάρισσα Πάτρα Ιωάννινα. Παντού χιόνι..παντού. αυτό είναι το τέλειο. Δεν θα μπω στη διαδικασία να έχω πέντε πόντους πάνω από άλλες πόλεις. Ιστορικό.τρεξιμο 

240-780GR (1).gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Ναι ρε σιγουρα ...Ένας αυλωνας σαν αυτος για να μην φτάσει προσηνεμα με μειον 22 μεσα πρέπει να φυγει στη Ισπανία ξερω γω θέλοντας και μη θα κατέβει αλλα πιο αργά δεν είναι κάτι αυτο

Ακριβώς. Απλά αλλάζουν οι χρόνοι. Απλά το δυτικό όριο να είναι αυτό. Γτ μετά κινδυνεύουμε αρκετά όλοι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Αθήνα Χαλκίδα Θεσσαλονίκη Βόλος Λάρισσα Πάτρα Ιωάννινα. Παντού χιόνι..παντού. αυτό είναι το τέλειο. Δεν θα μπω στη διαδικασία να έχω πέντε πόντους πάνω από άλλες πόλεις. Ιστορικό.τρεξιμο 

240-780GR (1).gif

Η θρακη κλασσικά με τα 5ποντα😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Weather xanthi είπε:

Η θρακη κλασσικά με τα 5ποντα😂

Πραγματικά πολύ δύσκολη περιοχή για χιόνι. Αδιανόητο πώς γίνεται. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...