Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Aν γινει αποκοπή, το πράγμα δεν θα ξεκαθαρίσει εύκολα πριν την Πέμπτη το βράδυ, ως προς τα βασικά χαρακτηριστικά. Εκτος κι αν η αποκοπή πάει αλλού γι αλλού. Αν ερθει προς τα εδώ σαν τον Μεγαλειώδη Μάρτη, τότε κάθε μέρα θα έχουμε ανάλυση γιατί οι κυκλογεννέσεις θα είναι αλλεπάλληλες. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 minutes ago, menidi said:

Σάκη.....όσο ταπεινωτικό (για εμένα)  κι αν ακούγεται....το σεξ για εμένα θα είναι να δείξει ΤΩΡΑ ένα -14 και συνεχόμενο υετό για 2 ημέρες στην Αθήνα. 

Δεν το αλλάζω ούτε με μια νύχτα με ένα super model. 🤣

Μεγαλη μπουκια φαε,μεγαλη κουβεντα μην πεις...!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

κοιτα να δεις που ελεγα οτι δεν θα υπαρχει ποτε υποψηφιος χιονιας που να μην εχω αγωνια κι ομως τελικα ποτε μη λες ποτε...νομιζω οτι ισως και να ειναι ο πιο "ξενερωτος" υποψηφιος χιονιας εβερ...χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αδερφια,μεχρι να ρθω Ελλαδα,θα κανω λιγο γυμναστικουλα για ενδυναμωση..Ειστε και μακρυα παναθεμα σας...Σημερα παιζω πλαγιους κοιλιακους....

6c2bb92e62574bbe81e8d34727fd15cc.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

σαν γαργαρο νερο θα κυλαν τα ραν μεχρι να μας σκεπασει το λευκο πεπλο του χιονια και ο μαγικος ηχος της νυχτερινης νιφαδας να σκιζει την σιωπη της νυχτας και το εκτυφλωτικο σαν ηλιος φως απο το στρωμενο στους δρομους χιονι μας νανουρισει αγκαλια με σενα αγαπημενη μου το βραδυ των ερωτευμενων...πσσσ τωρα μου ρθε...χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και κατι χρηστικο.Πολυ σημαντικο στα επομενα ρανς η κυκλωμενη περιοχη να ειναι οσο δυνατον με μεγαλυτερα γεωδυναμικα.Θα καθορισει σε μεγαλο βαθμο την μετεπειτα εξελιξη

IMG_20210206_235306.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

σαν γαργαρο νερο θα κυλαν τα ραν μεχρι να μας σκεπασει το λευκο πεπλο του χιονια και ο μαγικος ηχος της νυχτερινης νιφαδας να σκιζει την σιωπη της νυχτας και το εκτυφλωτικο σαν ηλιος φως απο το στρωμενο στους δρομους χιονι μας νανουρισει αγκαλια με σενα αγαπημενη μου το βραδυ των ερωτευμενων...πσσσ τωρα μου ρθε...χαχαχαχα

Ο κύκλος των χαμένων χιόνοεισβολων.. Ο τίτλος.. Χαχαχαχα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

κυλαει αλλο ενα ραν στις ραγες του ερωτευμενου τρενου...φτανουμε αισιως στις 90 ωρες οπου θα πρεπει να εισελθει στην ευρωπαικη κυκλοφορια η μαγικη και θεικη και ακρως θελκτικη υφεση απο την γαλλι...🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, k _ SABBAK είπε:

Μάλιστα.. Έχει κ πιο δυτικά ακόμα... 😂😂😂😂

ερχεται κωστα ο μεγαλος..ο τεραστιος..ο ιστορικος...και καλο ειναι να μην παμε μονοπατα σ ενα σεναριο ειτε δυτικο ειτε ανατολικο..ετσι να παιζουμε για 2 μερες ακομη και μετα θα νε απολαυση γιατι οτι κι αν γινει χιονι θα εχουμε..δεν χανεται😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

για πολλοστή φορά φέτος ο αυλώνας θα έρθει από τα δυτικά με κίνηση από ΒΔ προς ΝΑ (στην πρώτη φάση πριν αρχίσει να περιστρέφεται),οπότε και πάλι το μόνο πρόβλημα δεν είναι οι θερμοκρασίες. μιλάω και για βόρεια και για κεντρικά και για νότια. επειδή μερικοί λένε πχ ότι δεν έρχεται αθήνα το -10 να είμαστε σίγουροι κλπ. και ότι ο υετός θα έρθει ως δια μαγείας. ακριβώς το αντίθετο ισχύει,τουλάχιστον για το πρώτο,μετά στο δεύτερο και τρίτο στάδιο αλλάζουν τα πράγματα,οπότε εκεί ναι θέλει και πιο χαμηλές θερμοκρασίες στα 850 από τη θεσσαλία και κάτω 

 

για εδώ οι θερμοκρασίες φαίνεται ψιλοκλειδωμένες από το βράδυ του σαββάτου στις 13,οπότε μετά ό,τι υετό και να έχουμε με αρνητικές θερμοκρασίες είναι

 

το 18αρι πάει και πιο δυτικά και πιο βόρεια,οπότε για εδώ θα βγει καλό

Επεξεργάστηκε από salonikatasos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Καλό είναι να δείχνει τώρα τα δυτικά σενάρια.. Ώστε στην τελική ευθεία να βγει πάνω μας. 

Εσυ εμφανιζεσαι μονο μετα τις 12?χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αυτό με τα δυτικα σεναρια που γίνονται ανατολικά ας μη το λέμε πια παιδιά για να ευλογούμε τα γένια μας γιατί έχει σταματήσει εδώ και χρόνια να γίνεται

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Σαν γαργαρο νερο τον πινουμε μαλλον σε αυτο το ραν οι προσηνεμοι 

Μαλλον βιαστηκα;;;Καθετος σχεδον ο Α.το φερνει νοτιοτερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Μαλλον βιαστηκα;;;Καθετος σχεδον ο Α.το φερνει νοτιοτερα

Τώρα το οδηγείς καλά το πειρατικό αρχηγέ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλύτερο και πιο ΒΔ το πάνω μέρος των υψηλών πιέσεων μεταξύ αγγλίας και σκανδιναβίας που παίζει πολύ σημαντικό ρόλο και πρέπει να βγει όσο πιο βόρεια γίνεται. Και λίγο ενισχυμένες οι υψηλές πιέσεις εκεί. Η μύτη που πετάει ο αυλώνας σε καλή θέση κεντρική ευρώπη,από εκεί βγαίνει το χαμηλό 

gfs-0-144.png?18

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...