Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

συνεχιζει να υποστηριζει το σεναριο ο τζιφος ο αυλωνας να φυγει παραλληλα δυτικα μας με νοτιαδοχιονο για μετα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο τζανετακος εξαφανιστηκε και η Ταση ειναι για δυτικα ξεκαθαρα σημερα.Αυριο ειναι αλλη μερα

Επεξεργάστηκε από south coast
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, KapelosG said:

Παιδια μονο εμενα δεν μου αρεσει ο αζορ και ο ατλαντικος οσο περνανε τα ραν για τους ανατολικοπροσηνεμους?

 

Δεν υπαρχει αζορικος, αυτο ειναι το θεμα.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το 18αρι κατάφερε πάντως να είναι χειρότερο σαν αποτέλεσμα,παρότι ξεκίνησε με καλύτερες προδιαγραφές για εδώ τουλάχιστον, και για τη βόρεια ελλάδα και για την κεντρική και για την τουρκία και για τα βαλκάνια. βελτιωμένο μόνο στην ανατολική πελοπόννησο και τη βόρεια εύβοια. μοναδική ευνοημένη δηλαδή από όλα τα βαλκάνια η τρίπολη σε αυτό το σενάριο

Επεξεργάστηκε από salonikatasos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ευτυχώς που εβγαλε τωρα το άχρηστο ραν 

καλυτερο απο το 12αρι ειναι, στο τελοs το εκτελεσε λιγο εωs πολυ

 

Επεξεργάστηκε από MenNaousa11
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Ευτυχώς που εβγαλε τωρα το άχρηστο ραν 

Αυτο που περνεις τον τζιφο τοσο στα σοβαρα ενα σου εχει αποδειξει σε δυο ψυχρες εισβολες φετος ποσο εκτος ειναι με ξεπερνα παντως...να σου θυμησω τι εδινε 16 ωρες πριν για 27?χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, Santa snow said:

Οχι βεβαια, προς την αρνητικη κατευθυνση τα τρεξιματα για το λεκανοπεδιο . Μετριο ψυχος και οχι διαταξης Αττικης.  Μεγαλος ο κινδυνος ο αυλωνας να μην κατεβει καν και να επηρεασει βορεια ελλαδα και εμεις να μεινουμε με τα -2 στα 850

Mα ήδη πετσόκοψε κ άλλο τις Τ στα 850 για Αττική. Δε γίνεται δουλειά τώρα με -3 -4 -5 εδώ κάτω. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εκφυλιζεται το κρυο ακριβως απο πανω μας, αυτο βλεπω.. 

Just now, Steliosnow said:

Τα νευρα μου πραγματικά έχουμε από πανω μας -25 δε μπορεί να κατεβάσει ένα -8 με -10 για το θεο δηλαδή τι άλλο θέλει 

Αζορικο θελει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Αυτο που περνεις τον τζιφο τοσο στα σοβαρα ενα σου εχει αποδειξει σε δυο ψυχρες εισβολες φετος ποσο εκτος ειναι με ξεπερνα παντως...να σου θυμησω τι εδινε 16 ωρες πριν για 27?χαχα

Όχι απλά οταν χαλάνε τα σεναρια χαιρομαι να χαλάνε νωρις ...Εγώ με ευρωπαιο ειμαι εδω και χρονια απο το 2018 μετά το κάζο εκείνο που είχα πάθει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Steliosnow said:

Τα νευρα μου πραγματικά έχουμε από πανω μας -25 δε μπορεί να κατεβάσει ένα -8 με -10 για το θεο δηλαδή τι άλλο θέλει 

Αζορ με φρυδια... θελει, μονο αυτο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Όχι απλά οταν χαλάνε τα σεναρια χαιρομαι να χαλάνε νωρις ...Εγώ με ευρωπαιο ειμαι εδω και χρονια απο το 2018 μετά το κάζο εκείνο που είχα πάθει...

Ε τοτε τι τρελενεσαι ασε που το ραν ειναι καλο στο ξαναλεω ασε τους υετους...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, South Athens είπε:

Mα ήδη πετσόκοψε κ άλλο τις Τ στα 850 για Αττική. Δε γίνεται δουλειά τώρα με -3 -4 -5 εδώ κάτω. 

Με μικρες αλλαγες ανετα κατεβαινει η -8 σε ολο το νομο. Ομως πρεπει να γινουν αμεσα. Εδω ο Σκανδιναβικος δε μας κανει. Θελουμε αζορικο να καταρρεει αργα πανω μας απο την Ελβετια-Βορεια Ιταλια. Φυσικα οταν εχεις 1050 δεν ειναι νορμαλ καταστασεις. Αλλα η θεση του Υ δε μας βοηθα εμας , συνηθως η Βορεια Ελλαδα κανει ιστορικες κακοκαιριες με τετοιες διαταξεις.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σεβαστό τα περισσότερα 'νέα' παιδιά πιστεύουν πως αν πιάνει η γραμμή π.χ. του -8 η -10 στο ένα η στο άλλο ραν,   μια ειναι τέλειο , μία είναι μούφα!
Προφανώς και δεν είναι έτσι τα πράγματα.
Το ραν αλλά όπως και τα τελευταία αν δεν κάνω λάθος 9 ραν, είναι καταπληκτικά!
Χωρίς πισογύρισμα, οργανώνεται το ότι οργανώνεται και όπως όλα δείχνουν αύριο κλειδώνει!  
Ακούστε τους παλαιότερους και σοφότερους (όχι εμένα χαχα) που  ξέρουν πως έχουμε κάνει το πρώτο μεγάλο βήμα το οποίο δεν δείχνει κανένα ραν να μας το κόβει,  και ευχαριστηθείτε αυτές τις ημέρες μέχρι περίπου την τετάρτη όπου θα μιλάμε άλλη καιρική γλώσσα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αδυναμια καθοδου σοβαρου ψυχους-για τη περιοχη μου κ τα προσυνεμα παντα-στα χναρια του ευρωπαικου.Κεντροβορεια χωρα φαβορι για κατι καλο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, ΝΕΦΟΣΚΕΠΗΣ said:

Σεβαστό τα περισσότερα 'νέα' παιδιά πιστεύουν πως αν πιάνει η γραμμή π.χ. του -8 η -10 στο ένα η στο άλλο ραν,   μια ειναι τέλειο , μία είναι μούφα!
Προφανώς και δεν είναι έτσι τα πράγματα.
Το ραν αλλά όπως και τα τελευταία αν δεν κάνω λάθος 9 ραν, είναι καταπληκτικά!
Χωρίς πισογύρισμα, οργανώνεται το ότι οργανώνεται και όπως όλα δείχνουν αύριο κλειδώνει!  
Ακούστε τους παλαιότερους και σοφότερους (όχι εμένα χαχα) που  ξέρουν πως έχουμε κάνει το πρώτο μεγάλο βήμα το οποίο δεν δείχνει κανένα ραν να μας το κόβει,  και ευχαριστηθείτε αυτές τις ημέρες μέχρι περίπου την τετάρτη όπου θα μιλάμε άλλη καιρική γλώσσα!

Δεν ειναι ακριβως ετσι διαταξη κοιταμε δεν εχω δει καν τα 850 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, teopap7 είπε:

ειναι τοσο μεγαλο αυτο που ερχεται που πολλοι θα παρουν ειτε σε 1ο ειτε σε 2ο ειτε σε 3ο χρονο

Ακριβως..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...