Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Βιαζεται ο τζουφιος χαχαχα απο 13 θελει να μας χιονισει

 

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

αυτο φιλε μου κι ομως ειναι χαμηλαρα gfs-0-144.png?6

Ρε παιδιά μόνο εμένα δεν μου γεμίζει το μάτι αυτός ο τετράγωνος αυλώνας? Πως να βγάλει σωστά χαμηλό με αυτό το τερατουργημα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Barney-sal είπε:

Αν δεν γράψει το σόκ ο Βαγγος δεν χαχα

το σοκ παει αναλογα την περιπτωση...σ αυτη την περιπτωση και το τι μπορει να δωσει δεν ειναι για σοκ...σε αλλες μπορει και να ηταν με 800 γραμματοσειρα...χαχαχα..μπορει να το πεταξω στην δευτερη φαση λιγο πιο κατω ομως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, isnow είπε:

 

Ρε παιδιά μόνο εμένα δεν μου γεμίζει το μάτι αυτός ο τετράγωνος αυλώνας? Πως να βγάλει σωστά χαμηλό με αυτό το τερατουργημα...

Το ζήτημα είναι να ξεκινήσει βορεια οσο τετραωγωνος κι αν είναι για να βγάλει το χαμηλο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, isnow είπε:

 

Ρε παιδιά μόνο εμένα δεν μου γεμίζει το μάτι αυτός ο τετράγωνος αυλώνας? Πως να βγάλει σωστά χαμηλό με αυτό το τερατουργημα...

Ε καλα δν θα γινει και ετσι ..εγω θα πω στους πιο πολλους οτι μεχρι 3 μερες πριν ειχαν κλειδωσει ανοιξη κλπ τωρα γκρινιαζουν οτι κανει ο υετος αυτο το χαμηλο ειναι απο εκει...συνελθετε ερχεται απο αποψη ψυχους σιγουρα μακραν απο της πιο ιστορικες εισβολες και θα επηρεασει και εμας ..ολα τα αλλα θελουν μερες να φανουν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, isnow είπε:

 

Ρε παιδιά μόνο εμένα δεν μου γεμίζει το μάτι αυτός ο τετράγωνος αυλώνας? Πως να βγάλει σωστά χαμηλό με αυτό το τερατουργημα...

Ειναι που θελουν ολοι πιο βορεια σκανδιναβικό και Αυλώνα. 

Αντε να παει κιαλλο βορεια λεω εγω να μην κανει και τιποτα ετσι? 

Τελος παντων ουτως η αλλος ολο τα θελω των κεντροβορειων βλεπω καθημερινά εδω μεσα και εχω σταματησει να γραφω συχνα .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παντως το τερας δεν τον βλεπω να κρατιεται με τιποτα...σαρωτικο θα ειναι και δεν θα υπολογισει τιποτα στο διαβατα του

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, nikolas 2365 said:

Μάλλον βιάστηκα. Έρχεται έπος 

Δεν το παει δυτικα σε αυτο το ραν... Μας συμφερει περισσοτερο ως χωρα, δεν μιλαω για Αττικη-Ευβοια και προσηνεμα, λεω γενικα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θαυμάσιο τρέξιμο βάζει πολύ κοσμο μεσα....αρχικά βόρεια Ελλάδα (δυτικοκεντροβορεια),, που κερδίζει ώρες χιονοπτωσης και Θεσσαλονίκη φυσικά και μετά σταδιακά από Σάββατο βράδυ Κυριακή ΒΠ εδώ και σε όλο το λεκανοπέδιο της Κυριακή και όσο....βλέπουμε.....έβγαλε γωνιακή μυτούλα αιγαίο....μπορεί να βγάλει στην πράξη έπος με ολίγες λεπτομερειούλες ακόμη.....η γερακίνα πέταξε και μιλησε!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, chemical_JKou είπε:

Χειροτερος για εμας ο παλι ασθενικος αζορ

Είναι τρεξιματαρα με λίγο ισχυρότερο αζορ θα γινόταν παρτυ . 

Εγώ έχω καταλήξει ότι θέλουμε όσο πιο μικρό Αυλώνα γίνεται μήπως καταφέρει τον αποκόψει πανως μας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...