Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ε παλι μια μέρα χιονόπτωσης θα εχουμε λογικα και μετα τέλος (σύμφωνα με τζίφο)

.....κάτι είναι και αυτό 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, thanossnow είπε:

Ε παλι μια μέρα χιονόπτωσης θα εχουμε λογικα και μετα τέλος (σύμφωνα με τζίφο)

.....κάτι είναι και αυτό 

δεν ισχυει αυτο που λες, ειναι πολυ νωρις! πιστευω εχετε πολλα περιθωρια εσεις εκει

Επεξεργάστηκε από snowzz
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Steliosnow είπε:

Είναι τρεξιματαρα με λίγο ισχυρότερο αζορ θα γινόταν παρτυ . 

Εγώ έχω καταλήξει ότι θέλουμε όσο πιο μικρό Αυλώνα γίνεται μήπως καταφέρει τον αποκόψει πανως μας

Ειναι μπροε γκρεμος και πισω ρεμα κι αυτο αν γινει πιο μικρος κινδυνευει να αποκοπει οταν φυγειι προς αδριατικη οπως ο ευρωπαιος αν ξεκινήσει από βορεια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Steliosnow said:

Είναι τρεξιματαρα με λίγο ισχυρότερο αζορ θα γινόταν παρτυ . 

Εγώ έχω καταλήξει ότι θέλουμε όσο πιο μικρό Αυλώνα γίνεται μήπως καταφέρει τον αποκόψει πανως μας

Αρχικα φαινεται καλυτερο λογω σχημα αυλωνα. Στο μετεπειτα ομως, βλεπω να φευγει προς αλλες πολιτειες (δυτικες) το ψυχος. Αλλα ενταξει μη τα θελουμε και ολα δικα μας. χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

θεουλη μου..τι ψαχνουμε...ποσο μικροι μπορει να ειμαστε σ αυτο το πραγμα!!!!!...εχει το -30..μονο στον καναδα αυτα και στην μινεζοτα..σαρωμα τρελλο παντου και η μεσογειος θα ειναι τυχερη σ αυτη την περιπτωση... gfs-1-192.png?6

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, chemical_JKou είπε:

Αρχικα φαινεται καλυτερο λογω σχημα αυλωνα. Στο μετεπειτα ομως, βλεπω να φευγει προς αλλες πολιτειες (δυτικες) το ψυχος. Αλλα ενταξει μη τα θελουμε και ολα δικα μας. χαχα

Ισχυει δυτικά θα φυγει αλλά για μένα είναι στις λεπτομέρειες πραγματικα ... Λίγο ήθελε να το πεταξει πανω μας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν έχουμε ασθενη εως ανυπαρκτο αζορικο ξανα (οπως φαινεται) τοτε μιλαμε για χιλιαδες σεναρια που μπορει να γινουν. 😂 Το σημειο καμπης οι 150 ωρες πιστευω. Αν εχουμε λιγο πιο ισχυρη βαση ολο αυτο θα το φαμε οι ανατολικοευρωπαιοι. Αν οχι.... Μιλαμε χαμος μετα, οπου κατσει η μπιλια

Επεξεργάστηκε από chemical_JKou
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομιζω οτι καποια παιδια δεν εχουν καταλαβει τι ερχεται και σχολιαζουν τους χαρτες λες και περιμενουμε να ερθει κανα ρεταλι η κανα γρηγορο περασμα ψυχους...αυτο που βλεπεται στους χαρτες ως προ το συνολο οχι μονο στην ελλαδα απο θεμα ψυχους κλπ μονο σε χρονιες οπως το 68 μπορεις να το βρεις....ειναι τεραστια εισβολη και θα τη ζησουμε μαζι με τα 25 αρια σε ενα χειμωνα

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Dusterakos είπε:

Ααα καλα, παμε για 12αρια...

Εγώ κρατάω ότι μας χιονίζει όλο το λεκανοπέδιο και μας φαίνεται κακο😏.Καλλιστα αν μας κάτσει το καλό σενάριο βγάζει ιστορικο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το 6αρι μονο εμενα μου θυμιζει λιγακι λεανδρο σε πιο μεγαλη και κρυα εκδοση...μονιμα για αττικη Δ-ΒΔ στριμ....θελουμε σημαντικες αλλαγες προς το καλυτερο...εξαφανιστηκε ο σημαντικοτερος παραγοντας για εμας εδω κατω ο αζορ...στις 216 ενωθηκε με αγγλια...στο προηγουμενο ραν εκει ειχε 1040....υπαρχει απειρος χρονος αναμενουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καληνύχτα Ελλάδα από το 6αρι..μαρεσει που "μαλώναμε" και για κεντροβορεια προσηνεμα χαχαχαχ..πέρα από την γκρίνια μου ..έχει χρόνο ακόμα..θα βλέπω ξανά μόνο Ευρωπαίο όπως έκανα πριν 3 μέρες για να μαι και πάλι ψυχικά εντάξει 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στη πρώτη φάση όποιος προλάβει να φάει κάτι. Η δεύτερη φάση όμως φαίνεται να χάνεται. Αμα δεν έχεις το αντικυκλώνα με μπάλες εκεί που πρέπει χ..ε μέσα. Τωρα για να πουμε την αλήθεια αυτά που έδινε πριν απο 2 μέρες θα ήταν πολύ δυσκολο να τα κάνε έστω και στο 50% αυτών. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, MenNaousa11 είπε:

Το κακο ειναι οτι κατεβαζει μεγαλη ψυχρομπαλα και ελπιζουν πολλοι. Αλλα παμε καλα. 

Μας συγχωρείς ρε φίλε. Χίλια συγγνώμη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Νομιζω οτι καποια παιδια δεν εχουν καταλαβει τι ερχεται και σχολιαζουν τους χαρτες λες και περιμενουμε να ερθει κανα ρεταλι η κανα γρηγορο περασμα ψυχους...αυτο που βλεπεται στους χαρτες ως προ το συνολο οχι μονο στην ελλαδα απο θεμα ψυχους κλπ μονο σε χρονιες οπως το 68 μπορεις να το βρεις....ειναι τεραστια εισβολη και θα τη ζησουμε μαζι με τα 25 αρια σε ενα χειμωνα

 

 

 

Για πείτε μας που να κοιτάξουμε πλην meteociel.fr έχω μεγάλη αγωνία

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εμενα δεν μου γεμιζει το ματι το 6αρι γιατι δεν ειναι δυνατον να συνεχιζει να βγαζει χαμηλαρες ο ατλαντικος!! 

Ειναι αδυνατον να συνεχιστει αυτο το μοτιβο.. Ολο το χειμωνα αυτο γινεται 

Πιο πολλες ειναι οι πιθανοτητες να σηκωθει αζορικος και να ενωθει με σκανδιναβικο και να εχουμε αποκοπη. 

Επεξεργάστηκε από Dusterakos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

234-240 ώρες είναι χιόνι με εγκλωβισμό για Θεσσαλία ήαπεχει πολύ χρονικά από τη στιγμή που έφυγε το κρύο?πληροφοριακά όχι ότι έχει αξία να βγει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...