Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

44 minutes ago, BrainA said:

Τι καταντια ν αυτή ρε? μια προβατινα κάτσαμε να φάμε και μας τρων τα κουνούπια 

ψηστε τα κι αυτα...🍗

κανονιστε να κοιμαστε απο το πολυ φαι στα 12αρια  και να περιμένουμε σχολιασμό 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

52 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

Πω πω.Δεν το περιμενα τοσο χαλια για την πατρα..Ατυχη πολη στις χιονοπτωσεις.Μεχρι και στην παραλια της κρητης στα χανια ειχε καλη χιονοστρωση στην αριαδνη.

Στην Πάτρα τελευταία φορά που το είχε στρώσει ήταν τον Ιανουάριο του 1907. Χιονίζε όλο το πρωί και το κράτησε μέχρι το επόμενο πρωί... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Dim_pas είπε:

ψηστε τα κι αυτα...🍗

κανονιστε να κοιμαστε απο το πολυ φαι στα 12αρια  και να περιμένουμε σχολιασμό 🤣

Μη μασας...Το κοντοσουβλι ριτζαρει τα λουκανικα,με αποτελεσμα να βρισκει διοδο η προβατινα για να ανελθει πιο ψηλα...Εγκλωβισμος λιπους στο τραπεζι..Στα ανσαμπλ φαινεται ξεκαθαρα η γραμμη της χοληστερινης να παγιωνεται γυρω στα 200..Καλα παμε....Κλειδωσε το εμφραγμα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

image.png.54919fd549a1065f07400d801a4cc107.png

Eδω το ούκμο μου φαίνεται πολύ διαφορετικό ..ίσως και λόγο ανάλυσης..αλλά τι θα έβγαζε αν συνέχιζε? δυτική ευρώπη αυλώνας?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, isnow είπε:

image.png.54919fd549a1065f07400d801a4cc107.png

Eδω το ούκμο μου φαίνεται πολύ διαφορετικό ..ίσως και λόγο ανάλυσης..αλλά τι θα έβγαζε αν συνέχιζε? δυτική ευρώπη αυλώνας?

Ιταλία Ελλάδα. Με τίποτα πιο δυτικά. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, sakis13 said:

Μη μασας...Το κοντοσουβλι ριτζαρει τα λουκανικα,με αποτελεσμα να βρισκει διοδο η προβατινα για να ανελθει πιο ψηλα...Εγκλωβισμος λιπους στο τραπεζι..Στα ανσαμπλ φαινεται ξεκαθαρα η γραμμη της χοληστερινης να παγιωνεται γυρω στα 200..Καλα παμε....Κλειδωσε το εμφραγμα..

Τσιμπάει ...ο Ατλαντικός απο την προβατίνα ομως και εχει μεινει μιση ...για δες το καλυτερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Ιταλία Ελλάδα. Με τίποτα πιο δυτικά. 

Ισως ναι..απλά αυτό το 1035 εκεί ακριβώς πάνω στην γερμανία μου φαίνεται πολύ ξεκούδουνο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, isnow είπε:

Ισως ναι..απλά αυτό το 1035 εκεί ακριβώς πάνω στην γερμανία μου φαίνεται πολύ ξεκούδουνο..

Έχει σχετικά καλό αντικυκλώνα οπότε δεν νομίζω να πήγαινε δυτικά. Θα έβγαζε θεωρώ φοβερό σενάριο για κεντροβορεια και ίσως και για προσήνεμα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Έχει σχετικά καλό αντικυκλώνα οπότε δεν νομίζω να πήγαινε δυτικά. Θα έβγαζε θεωρώ φοβερό σενάριο για κεντροβορεια και ίσως και για προσήνεμα 

Ισως και να χιονιζε, ισως και να ειχε ηλιο δηλαδη. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, MenNaousa11 είπε:

Ισως και να χιονιζε, ισως και να ειχε ηλιο δηλαδη. 

Ίσως και ξαστεριά. Η δική σου επιστημονική προσέγγιση ποια είναι. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν βγει χαμηλό 1000αρι στο κεντρικό ιόνιο τότε να δείτε γλέντια.. Ο παιος λίγο ήθελε..

Το έβγαλε στο 00αρι 1010 δυτικά της Πελοποννήσου..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, k _ SABBAK είπε:

Αν σφιχτεις εσύ, θα αρχίσω να ζορίζομαι... Χαχαχαχα χαχαχαχα 

σε ειπα..πιο χαλλλαρα δεν γινεται..σαν το γαργαρο νερακι της πηγης θα κυλησουν τα ραν μεχρι να ξεπεταχτει η χαμηλαρα στο ιονιο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στόχος το  1000αρι στο κεντρικό ιόνιο..... Τίποτα λιγότερο.αυτα..

Αν δεν βγει ιστορικός με αυτή τη διάταξη θα είναι απόλυτη ξεφτίλααααα... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, k _ SABBAK είπε:

Στόχος το  1000αρι στο κεντρικό ιόνιο..... Τίποτα λιγότερο.αυτα..

δεν παιζει τοσο μεγαλο ρολο το που...ας ειναι και νοτιο ιονιο αφου η λογικη πορεια του λογω εμποδισμων θα ειναι προς μαυρη θαλασσα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Μιλτο δε θα κοιτάς μόνο επιφανειακό.. Θα κοιτάς τον άνεμο στα ψηλά... Στα 850hp στα 1500μετρα δηλαδή που στην προκειμένη περίπτωση είναι βδυτικος

Γιαννη εδω?Οταν ομως αρχιζουν να πεφτουν οι θερμοκρασιες και να χαμηλωνουν τα χιονια το ιονιο εχει Β.Δ και στην ηπειρο και συην βορεια ελλαδα το γυριζει σε Β.Α ανεμο στα 850hp.

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, k _ SABBAK είπε:

Νικολαααα έστω να βγει ιστορικός για κάπου στην Ελλάδα.. 

Αυτή η τοποθέτηση σου δεν ξέρεις πόσο σύμφωνο με βρίσκει. Μακάρι φίλε μου αν δεν γίνεται να κάνει κάτι σε εμάς να θάψει κεντροβορεια με ιστορικό τροπο. Με ακρότητα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

επισης θεωρω οτι ειναι ασκοπο να ψαχτω και να ψαχτουμε για οτιδηποτε μετα την πρωτη φαση εκτος κι αν ειναι απολυτα συνδεδεμενες 2 φασεις και βγαινει 2ημερος ..αυτη η ψυχρομπαλλα θα φερει προγνωστικο χαος οταν ξεχυθει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, k _ SABBAK είπε:

Νικολαααα έστω να βγει ιστορικός για κάπου στην Ελλάδα.. 

Με τέτοιο ψύχος είναι ευκαιρία για κάτι ιστορικό οπουδήποτε πραγματικά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...