Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, Παίονας είπε:

αυτο δεν το εχω ξεκαθαρισει ακομα αλλα μεχρι το μεσημερι θα εχει αρχισει να χιονιζει. ξεκιναμε με χιονι κατευθειαν παντως. ας μας πουν πιο σιγουρα τα παιδια απο β. ελλαδα

Για ποια μέρα μιλάμε? Σάββατο?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά για να μπορώ να κάνω συγκρισεις σε σχέση με το μόνο χιόνια που θυμάμαι και ήταν αξιόλογος μπορεί κάποιος να μου πει ποσα μμ χιονιου πεσανε στο νότιο τόξο περιπου το βράδυ με τη μπουκα από σαρωνικο;( από θερμοκρασίες περιπου θυμάμαι) 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, South Athens said:

Κοίτα ο σύντροφος μου εκεί γύρω μένει. Δεν εντυπωσιάζομαι, λυπάμαι. Σχεδόν τον έχω κάνει να μετακομίσει εδώ. 

εμένα τώρα άλλος είναι ο πόνος μου παιδιά. Οι Τ βλέπετε έχουν αρχίσει και δίνουν σημαντικές εκπτώσεις, ειδικά για εμάς νότια...τι είχες γιάννη μου τι είχα πάντα - μιας κ σε λένε κ γιάννη υποθέτω 😀

βλεπουμε παιο και μετα μιλαμε

και εμενα θα με απογοητευσει αν τα παει ανατολικα ο παιος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πιστευω οτι τα βορεια και κυριως τα ανατολικα του νομου την Δευτερα θα εχουν τον καλυτερο υετο.....λογικα το κεντρικο και νοτιο λεκανοπεδιο θα εχουν και προσκαιρα ανοιγματα....

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Gary είπε:

Όχι σοβαρά. Έχω μπερδευτεί

για σαββατο μιλαμε κ θα χιονιζει μεχρι κυριακη μεσημερι τουλαχιστον . με τα χθεσινα 20-25 πον.περιπου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

29 minutes ago, mrpaco said:

Με το τελευταίο run τίποτα Ιστορικό για Αττική! Αυτό όμως βλέπαμε και το 2008 4 μέρες πριν και στις 48-54 ώρες ΤΣΟΥΠ! Μας έθαψε σε ένα RUN!

Όλα είναι ακόμα ανοιχτά, απο 30 πόντους σύνταγμα μέχρι και πέτσα στα ΒΠ. Υπομονή και θετική σκέψη να κάτσει η μπίλια εκεί που θέλουμε..

Όπως και να έχει Θα έχουμε μια υπέροχη εβδομάδα ξεκινώντας απο Κυριακή το βράδυ!

Διόρθωση το 2006 αυτό που λέω πείτε μου αν δε θυμάμαι καλά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Παίονας είπε:

για σαββατο μιλαμε κ θα χιονιζει μεχρι κυριακη μεσημερι τουλαχιστον . με τα χθεσινα 20-25 πον.περιπου

Τελεια ευχαριστώ πολύ αδερφε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, Ζερίκιος είπε:

Εγώ αυτό που βλέπω στο 12αρι του τζιφου για Athens, αν έβγαινε, είναι ότι θα βλέπαμε on-off χιονομπόρες της πλάκας τη Δευτέρα, η Τρίτη χαμένη με τη σύγκλιση πιο ανατολικά ίσα να πιάνει τα ανατολικά παράκτια και νύχτα προς Τετάρτη πρωί υποτροπή με χιόνι έως το κύμα που λόγω θερμοκρασιών θα το έστρωνε παντού.

 

Το πρόβλημα είναι οτι χάλασε η Δευτέρα (ως προς την ένταση), ισοπεδώθηκε η Τρίτη (σύγκλιση ανατολικότερα) και ποντάρουμε στο πρώτο 8ωρο της Τετάρτης.

Εμένα προσωπικά, όσο πάει πίσω, τόσο πιο απαισιόδοξο με κάνει. Το 2008 το χαμε κλειδώσει μέρες πριν. Σαν χθες το θυμάμαι.

Σπύρο ναι μεν αλλά όπως ακριβώς σωστά το θέτεις , αν έβγαινε το 12άρι. Έξω από το κουτί, κοιτώντας, το θέλουμε και το 12άρι στο λογαριασμό των αυριοβραδυνών!

Διαφωνώ όμως με τις χιονομπόρες on-off κτλ  Δεν υπάρχει χιονομπόρα της πλάκας !!! χεχε  χιονομπόρα να ναι, κ ότι να ναι.
Εμείς σε τέτοιου τύπου, έχουμε άλλο θέμα, το αν θα μπαίνουν λεκανοπέδιο. Αν μπαίνουν τότε θα γραφτεί η ιστορία και με 2-3 χιονομπόρες!

Επεξεργάστηκε από ΝΕΦΟΣΚΕΠΗΣ
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτό είναι για όσους μιλούν πως η Αττική δεν θα έχει καλό υετο....

ΣΥΝΕΧΕΙΣ ΧΙΟΝΟΠΤΩΣΕΙΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΩΣ ΠΕΜΠΤΗ

150-779GR.gif

144-779GR.gif

138-779GR.gif

132-779GR.gif

126-779GR.gif

120-779GR.gif

114-779GR.gif

108-779GR.gif

102-779GR.gif

96-779GR.gif

90-779GR.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Παίονας είπε:

τιποτα 2 κιλ. πανσετες να μου στειλεις κ ειμαστε κομπλε

Χαχαχ έλα να τα πιούμε σπίτι μου θα φτιάξουμε και ⛄ χιονάνθρωπο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, weatherforattica είπε:

Αυτό είναι για όσους μιλούν πως η Αττική δεν θα έχει καλό υετο....

ΣΥΝΕΧΕΙΣ ΧΙΟΝΟΠΤΩΣΕΙΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΩΣ ΠΕΜΠΤΗ

150-779GR.gif

144-779GR.gif

138-779GR.gif

132-779GR.gif

126-779GR.gif

120-779GR.gif

114-779GR.gif

108-779GR.gif

102-779GR.gif

96-779GR.gif

90-779GR.gif

Αυτό δε μου δίνει ούτε συννεφιά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ζω για τη στιγμη που ο Gary θα εχει βαλει 30 ποντους - και τη δευτερα που θα φοραει γυαλια ηλιου κ μεις θα μετραμε τις νιφαδες μπας και... - θα ρωταει - παιδια ποτε θα χιονιστω εγω?? χαχαχαχ

φιλικα γκαρυ, σε αγαπαμε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Gary είπε:

Αυτό δε μου δίνει ούτε συννεφιά

Αν δεν κάνω λάθος εσείς δεν παίζετε μονο ΣΚ;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 minutes ago, ΝΕΦΟΣΚΕΠΗΣ said:

Σπύρο ναι μεν αλλά όπως ακριβώς σωστά το θέτεις , αν έβγαινε το 12άρι. Έξω από το κουτί, κοιτώντας, το θέλουμε και το 12άρι στο λογαριασμό των αυριοβραδυνών!

Διαφωνώ όμως με τις χιονομπόρες on-off κτλ  Δεν υπάρχει χιονομπόρα της πλάκας !!! χεχε  χιονομπόρα να ναι, κ ότι να ναι.
Εμείς σε τέτοιου τύπου, έχουμε άλλο θέμα, το αν θα μπαίνουν λεκανοπέδιο. Αν μπαίνουν τότε θα γραφτεί η ιστορία και με 2-3 χιονομπόρες!

εχω ώρες την απορία και δεν ξέρω αν είναι πολύ νωρίς να ρωτάμε για ποιοτικά χαρατκτηριστικά (για Αττική πάντα)

το stream θα είναι ΒΑ? ,κοιτάμε τα 850 γι αυτο ?

η τα 500? γιατι βλέπω ΝΔ εκει(

αν κάνω λαθος διορθωσε /δια΄φωτησε με) 

ευχαριστώ

Επεξεργάστηκε από Dim_pas
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, geod είπε:

ζω για τη στιγμη που ο Gary θα εχει βαλει 30 ποντους - και τη δευτερα που θα φοραει γυαλια ηλιου κ μεις θα μετραμε τις νιφαδες μπας και... - θα ρωταει - παιδια ποτε θα χιονιστω εγω?? χαχαχαχ

φιλικα γκαρυ, σε αγαπαμε!

Σάββατο Κυριακή δε θα χιονιστω?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, weatherforattica είπε:

Αν δεν κάνω λάθος εσείς δεν παίζετε μονο ΣΚ;

Ο Γκάρυ μονοφαγάς είναι τα θέλει ΟΛΑ και ΟΛΕΣ τις μέρες ....😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Gary είπε:

Σάββατο Κυριακή δε θα χιονιστω?

σιγουρα υπαρχει ενας γκαρυ. αμα ειναι δυο τρεις να το ξερουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...