Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 minutes ago, Jimmys-snow said:

Ολα καλα για το λεκανοπέδιο, για εμας εκτος λεκανοπεδιου πως τα βλεπετε ρε παιδια;

ο Αυλωνα Αττικης ανησυχει??? ολα καλα φιλε, 30 ποντακια μες στο νερο. . . 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 minutes ago, Gianubas said:

Αφίδνες πως το βλεπετε ? Θα το στρώσει ?

καλως όρισες - αν δε στρωσει σε σενα, ας παμε για φρενταρα με γυαλι ηλιου στη γλυφαδα καλυτερα!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, geod είπε:

καλως όρισες - αν δε στρωσει σε σενα, ας παμε για φρενταρα με γυαλι ηλιου στη γλυφαδα καλυτερα!! 

Kαλώς σας βρήκα λοιπόν. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, geod είπε:

ο Αυλωνα Αττικης ανησυχει??? ολα καλα φιλε, 30 ποντακια μες στο νερο. . . 

Δεν ανησυχω, απλα να εχουμε μια εικόνα στο περιπου, 

Οτι ερθει ευπρόσδεκτο! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερα σε ολους!

Διαβαζω για Αφιδνες και Αυλωνα... Αν δε χιονισει εκει τοτε παμε ολοι οι αλλοι κουβα τελειως! Οσον αφορα την περιοχη μου (Χαλκιδα)-συγνωμη που θα στεναχωρησω τους συντοπιτες μου(Νικολα, Δημητρη)-θεωρω πως ειμαστε σε πιο οριακη θεση της ζωνης των χιονοπτωσεων κι οτι η Αττικη στο συνολο της εχει καλυτερες προοπτικες υετου/χιονιου! Εμπειρικα και μονο το λεω, πως η ζωνη των χιονοπτωσεων (στη δευτερη υφεση) θα ειναι απο Βασιλικο και κατω....μαζι με την Αττικη μεχρι τα παραλια της. Με λιγα λογια το Βασιλικο θα εχει 20 ποντους κι εμεις στη Χαλκιδα θα παλευουμε με χιονοπτωση ή το πολυ πετσα. Παντα με δεδομενα απο το 06 ραν του αμερικανου. Στο 12ρι ελπιζω να "ανοιξει" αυτη η ζωνη των χιονοπρωσεων και να  πιασει και τα βοειοτερα τμηματα της τελειως ανατολικης Βοιωτιας, να γεμισουν κομματι του βορειου Ευβοικου! Τελος παντων, οτι και να γινει τελικα, εμεις θα ρουφηξουμε και την τελευταια νιφαδα γιατι μας ελειψε πολυ! Καλη απολαυση σε ολους!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, EVIA 1987!! είπε:

Καλησπερα σε ολους!

Διαβαζω για Αφιδνες και Αυλωνα... Αν δε χιονισει εκει τοτε παμε ολοι οι αλλοι κουβα τελειως! Οσον αφορα την περιοχη μου (Χαλκιδα)-συγνωμη που θα στεναχωρησω τους συντοπιτες μου(Νικολα, Δημητρη)-θεωρω πως ειμαστε σε πιο οριακη θεση της ζωνης των χιονοπτωσεων κι οτι η Αττικη στο συνολο της εχει καλυτερες προοπτικες υετου/χιονιου! Εμπειρικα και μονο το λεω, πως η ζωνη των χιονοπτωσεων (στη δευτερη υφεση) θα ειναι απο Βασιλικο και κατω....μαζι με την Αττικη μεχρι τα παραλια της. Με λιγα λογια το Βασιλικο θα εχει 20 ποντους κι εμεις στη Χαλκιδα θα παλευουμε με χιονοπτωση ή το πολυ πετσα. Παντα με δεδομενα απο το 06 ραν του αμερικανου. Στο 12ρι ελπιζω να "ανοιξει" αυτη η ζωνη των χιονοπρωσεων και να  πιασει και τα βοειοτερα τμηματα της τελειως ανατολικης Βοιωτιας, να γεμισουν κομματι του βορειου Ευβοικου! Τελος παντων, οτι και να γινει τελικα, εμεις θα ρουφηξουμε και την τελευταια νιφαδα γιατι μας ελειψε πολυ! Καλη απολαυση σε ολους!

Κατάλαβα σε ποιο κομμάτι ανησυχείς. Θεωρώ η σύγκλιση θα έρθει πιο δυτικά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ!!!

ΔΩΣΕ ΤΖΙΦΟ ΣΤΟ ΛΑΟ ΣΟΥ ΤΕΤΟΙΑ ΕΙΚΟΝΑ. 

xionia5.jpg

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ηδη καλύτερος ατλαντικός... #PAMEGERA !!!

Επεξεργάστηκε από weatherforattica
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μην κοιτάτε τίποτα ρε.....

Έχει κλείδωσε Αττικός χιονιάς στα όρια του ιστορικου 

Εγώ κατεβάζω εξοπλισμό για να οργωσω τα πάντα από αύριο τα μεσανυχτα

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Μην κοιτάτε τίποτα ρε.....

Έχει κλείδωσε Αττικός χιονιάς στα όρια του ιστορικου 

Εγώ κατεβάζω εξοπλισμό για να οργωσω τα πάντα από αύριο τα μεσανυχτα

 

 

Γιώργαρα σου έρχομαι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, ΧΕΛΜΟΣ said:

Μην κοιτάτε τίποτα ρε.....

Έχει κλείδωσε Αττικός χιονιάς στα όρια του ιστορικου 

Εγώ κατεβάζω εξοπλισμό για να οργωσω τα πάντα από αύριο τα μεσανυχτα

 

 

ρειι!! στη γειτονια μου θα βαλω εμποδια οπως παιδι. . . χαχαχαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Μην κοιτάτε τίποτα ρε.....

Έχει κλείδωσε Αττικός χιονιάς στα όρια του ιστορικου 

Εγώ κατεβάζω εξοπλισμό για να οργωσω τα πάντα από αύριο τα μεσανυχτα

 

 

δικέ μ άνθρωπε.. το αυτό ετοιμάζω τα του σνοουμπορντ και τα της παρνηθας κτλ..(μαζί με αυτα ετοιμαζω και μια κρεατοσουπα χαχα)

πάντως έχουν ψωμί και αυριο τα μοντελα..  θα χιονιζομαστε και θα κοιταμε και μοντελα χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...