Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, geod είπε:

ρειι!! στη γειτονια μου θα βαλω εμποδια οπως παιδι. . . χαχαχαχαχ

Όποιος κατέβει από το σπίτι του μόλις το στρώσει θα τον δώσω στην αστυνομία...μόνο εγώ θα σπάω καραντινα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πιεσε λιγο παραπανω ο ατλαντικος...παμε 50-100χιλιομετρα Α

 

Επεξεργάστηκε από KapelosG
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προς το παρόν είναι χειρότερο, αλλά τι να κάνουμε, σε αυτές τι ώρες οι αλλαγές καλές και κακές είναι αναπόφευκτες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν υπαρχουν ουσιαστικες διαφορες με το 6αρι

Τι κοιτατε ρε σεις?

Που το ειδατε το χειροτερο σε αυτο το ραν?

Τα 500αρια κλειδωσαν

Αντε απο αυριο τελος τα παλιομοντελα

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ έχω κολλήσει με τις Τ πάντως κ δεν κοιτάω το ραν. Βλέπω οτι για νότια παραλιακά είμαστε πάνω 1 με 1.5 βαθμό από ότι προέβλεπε ο τζίφος τέτοια ώρα. Λέω εγώ τώρα...

Επεξεργάστηκε από South Athens
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ειναι κακο να βλεπεις οτι το παει ανατολικα, σου χαλαει τη ψυχολογια.. 

Αλλα δεν χανουμε και κατι, παλι καλα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ατλαντικος πιεσε παραπανω με βαθυνση χαμηλου ΒΔ αγγλιας...ο αζορ ετσι αναγκαστηκε να παει 100 χιλιομετρα Α και να πιεσει την καρδια του ψυχους στην ουκρανια πιο ΒΑ...μικρη ποιοτικη υποβαθμιση...αλλα τιποτα το ακραιο...αναμονη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπόν, ξέρετε κάτι;

Τελικά είναι καλύτερο. Το πάνω μέρος του αυλώνα πήγε ανατολικά, αλλά το κάτω μέρος υπέστη - ας πούμε - μερική αποκοπή και δυτίκηση, με αποτέλεσμα να μας πιάνουν καλύτερα οι συγκλίσεις και να αυξάνεται ο υετός!

Δείτε και μισή μοίρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, brit1981 said:

Λοιπόν, ξέρετε κάτι;

Τελικά είναι καλύτερο. Το πάνω μέρος του αυλώνα πήγε ανατολικά, αλλά το κάτω μέρος υπέστη - ας πούμε - μερική αποκοπή και δυτίκηση, με αποτέλεσμα να μας πιάνουν καλύτερα οι συγκλίσεις και να αυξάνεται ο υετός!

Δείτε και μισή μοίρα

αυτο παρατηρουσα μολις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλυτερα επιπεδα παγοποιησης, καλυτερες Τ στα 850 και στα 500 ( για ξημερωμα δευτερας)

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ δεν βρήκα διαφορές με το 6αρι, όχι τουλάχιστον τέτοιες που να μας κάνουν ζημιά. Ας κρι κρατήσει αυτό τώρα. Βελτιώσεις καλοδεχούμενες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, brit1981 said:

Λοιπόν, ξέρετε κάτι;

Τελικά είναι καλύτερο. Το πάνω μέρος του αυλώνα πήγε ανατολικά, αλλά το κάτω μέρος υπέστη - ας πούμε - μερική αποκοπή και δυτίκηση, με αποτέλεσμα να μας πιάνουν καλύτερα οι συγκλίσεις και να αυξάνεται ο υετός!

Δείτε και μισή μοίρα

Αυτό ακριβώς, βέβαια πλέον δεν έχει και πολύ νόημα να κοιτάμε τέτοιες λεπτομέρειες, η χιονόπτωση έχει κλειδώσει σε όλο το νομό ξημερώματα Δευτέρας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, weatherforattica είπε:

Καλυτερα επιπεδα παγοποιησης, καλυτερες Τ στα 850 και στα 500 ( για ξημερωμα δευτερας)

 

Μεχρι πρωινο τεταρτης εξακολουθει να μας χιοναει ακομα και στο παντα  φειδωλο 12αρι του

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, snow_attica είπε:

Αυτό ακριβώς, βέβαια πλέον δεν έχει και πολύ νόημα να κοιτάμε τέτοιες λεπτομέρειες, η χιονόπτωση έχει κλειδώσει σε όλο το νομό ξημερώματα Δευτέρας.

Και η τριτη μεσα πια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, brit1981 said:

Λοιπόν, ξέρετε κάτι;

Τελικά είναι καλύτερο. Το πάνω μέρος του αυλώνα πήγε ανατολικά, αλλά το κάτω μέρος υπέστη - ας πούμε - μερική αποκοπή και δυτίκηση, με αποτέλεσμα να μας πιάνουν καλύτερα οι συγκλίσεις και να αυξάνεται ο υετός!

Δείτε και μισή μοίρα

Ε ναι, ηταν αναμενομενο... Αφου ηταν πιο φουσκωμενος ο Α, αν φουσκωσει πιο πολυ θα μας ευνοησει θεωρω.. Απλα ας ξεκινησει λιγο να δυτικιζει για να μας φυγει απο το κεφαλι η περαιτερω ανατολικιση χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλες αναφορες παιδες

Ελπιζω να εχουμε ομορφες εκπληξεις για ολους μας

Και υετο!!! πολυ ανωτερο απο αυτο που μας δινουν αριθμητικος τα μοντελα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...