Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

49 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

-Πηγαινε σπιτι Μηδεια...Τωρα θα αναλαβω εγω...

-Μπαμπα να προσεχεις!!Ειναι δυσκολο το ταξιδι για την Ελλαδα..

-Μη φοβασαι κορη μου...Θα τα καταφερω..

-Καλο ταξιδι μπαμπα...

vikings-s5e6-4.jpg

Καλα αυτο αν ερθει θα ειναι ΧΙΟΝΟΦΛΟΚΙΑ που θα πιανουν παραλια σαλονικης ακομα και με +2 τ εδαφους🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

59 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

-Πηγαινε σπιτι Μηδεια...Τωρα θα αναλαβω εγω...

-Μπαμπα να προσεχεις!!Ειναι δυσκολο το ταξιδι για την Ελλαδα..

-Μη φοβασαι κορη μου...Θα τα καταφερω..

-Καλο ταξιδι μπαμπα...

vikings-s5e6-4.jpg

Άη κάτσε σπίτι σου μωρή γκιοσα... Σε είδαμε και εσένα τι έφερες στην Ηπειρο🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, Tolisk20 είπε:

Ξερεις οτι τα γουρια πιανουν τελευταια..

Καλά εγώ απορώ εκει που είναι και κατά βάση ευκατάστατοι δεν σκέφτηκαν μια γεννήτρια? Θα μου πεις πού να φανταστούν ότι εν.ετει 2021 θα κοπούν τα ρεύματα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλύτερος ο Τζιφός από πριν. Ερωτηματικό το ουκμο, και μάλλον θα έχει ενδιαφέρον το Τζεμ. Καλό και το αικον αν είχε συνέχεια, και δεν μιλάω για την χαζομαριτσα βορειοανατολικα.Αυτά και μετά να ζεστάνει σιγά σιγά. Στόχος καυτή άνυδρη άνοιξη, και σουπερσελατο καλοκαίρι. 3 μήνες υπομονή και έρχεται η δεύτερη και σε ορισμένες πρώτη ωραιότερη εποχή του χρόνου, το καλοκαίρι. Αλλά φυσικά με τα δικά μου μέτρα και σταθμά, και όχι των καυσωνακιδων!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Barney-sal είπε:

Οι τζιφαιοι τι λένε?

για συγκρουση ψυχρου και θερμου αντικυκλωνα..το χεις δει ποτε αυτο?...χαχαχαχα  gfs-0-234.png?12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

για συγκρουση ψυχρου και θερμου αντικυκλωνα..το χεις δει ποτε αυτο?...χαχαχαχα  gfs-0-234.png?12

Χαχα τι να πω εσύ τα βλέπεις πιο λεπτομερώς χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

-Φιλε,η κορη σου η Μηδεια αφησε την Ελλαδα...Ερχεται η ωρα η δικια σου..Σε περιμενουν και οι Ιταλοι..

-Ποιος τους γ@μ@ει τους μακαροναδες??Τον κινεζο περιμενω bro,να μου δωσει το συνθημα...

-Μου το υποσχεσαι οτι θα ξεφτιλισεις τον μαρτη του 87??

-Φιλε,εαν δεν δω χιονια στα λεπια της τσιπουρας δεν φευγω απο την Ελλαδα...

vikings-10.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, ICELARISSA είπε:

Υπαρχουν ενδειξεις για σοβαρη καταβαση κρυου στο πρωτο 10ημερο του μηνα ασχετα τι δειχνουν αυτη τη στιγμη τα μοντελακια ...

Που είναι βρε Κώστα αυτές οι ενδείξεις;;  Μισοβεζικες διατάξεις, μισοβεζικο κρύο μέ τα μέχρι στιγμής δεδομένα.. ο Ευρωπαίος φαίνεται πιο ελπιδοφόρος, αλλά από ότι βλέπω δε κρατά πολύ το κρύο... Μακάρι να διαψευστω πανηγυρικά ....

Επεξεργάστηκε από ORESIVIOS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ORESIVIOS είπε:

Που είναι βρε Βασίλη αυτές οι ενδείξεις;;  Μισοβεζικες διατάξεις, μισοβεζικο κρύο μέ τα μέχρι στιγμής δεδομένα.. ο Ευρωπαίος φαίνεται πιο ελπιδοφόρος, αλλά από ότι βλέπω δε κρατά πολύ το κρύο... Μακάρι να διαψευστω πανηγυρικά ....

Κώστα τον λένε Βασίλης είναι ο καθηγητής του 😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, ORESIVIOS είπε:

Που είναι βρε Κώστα αυτές οι ενδείξεις;;  Μισοβεζικες διατάξεις, μισοβεζικο κρύο μέ τα μέχρι στιγμής δεδομένα.. ο Ευρωπαίος φαίνεται πιο ελπιδοφόρος, αλλά από ότι βλέπω δε κρατά πολύ το κρύο... Μακάρι να διαψευστω πανηγυρικά ....

Εκει που ηταν και 29 γεναρη ....οταν λεγαμε για φλεβαρη ....δεν αποτυπωνονται στα μοντελα αλλα οπως καταλαβαινεις δν γινετε να σου πω και που τις βλεπουμε χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υπάρχει τάση για ένωση αζορικου με Σιβηρικο και αποκομμένο χαμηλό στη Μεσόγειο.... Σας θυμίζει κάτι ή διάταξη? Οι μακαρονάδες μήπως έχουν δίκιο? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προς το παρόν άρχισε να φαίνεται για τις 1 Μαρτίου μια σύντομη ψυχρή εισβολή (ρετάλι) για τα ανατολικά προσήνεμα....

gfs-1-168.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Barney-sal είπε:

Χαχα έτσι! Κανόνισε να πάρουν μπρος τα μοντέλα! 🙂

Μην εισαι ανυπομονος μιλαμε ουσιαστικα αφου ερθει η τουρκοπροσηνεμη πρωτα χοντρικα 4-8 του μηνα οποτε εχουμε ακομα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Tolisk20 είπε:

Ξερεις οτι τα γουρια πιανουν τελευταια..

Οχι μωρε ποιο γουρι;Μετα απο τη Μηδεια και μαλιστα Μαρτη μηνα,δε γινεται να ερθει κατι.σοβαρο για αν.προσηνεμα.Ποσω δε μαλλον ενας αρμαγεδων που λενε μερικοι οπως οι ιταλοι πιο πανω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, GEORGE SNOWMAN said:

Οχι μωρε ποιο γουρι;Μετα απο τη Μηδεια και μαλιστα Μαρτη μηνα,δε γινεται να ερθει κατι.σοβαρο για αν.προσηνεμα.Ποσω δε μαλλον ενας αρμαγεδων που λενε μερικοι οπως οι ιταλοι πιο πανω.

Καλά δε νομίζω ότι μπορεί να το αποκλείσει κάποιος όμως, καιρός είναι ότι θέλει κάνει, δεν μπορούμε να είμαστε κατηγορηματικοί

Επεξεργάστηκε από snow_attica
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Μην εισαι ανυπομονος μιλαμε ουσιαστικα αφου ερθει η τουρκοπροσηνεμη πρωτα χοντρικα 4-8 του μηνα οποτε εχουμε ακομα

Άρα θα αρχίσει να αχνοφαινεται προς Πέμπτη Παρασκευή όντως και ο Κλέαρχος για Τουρκοπροσηνεμη λέει πρώτα εκτίμηση..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, snow_attica είπε:

Καλά δε νομίζω ότι μπορεί να το αποκλείσει κάποιος όμως, καιρός είναι ότι θέλει κάνει, δεν μπορούμε να είμαστε κατηγορηματικοί

Αναλογως τι αποκλειει καποιος.Εγω δηλαδη αποκλειω οτι μπορει να ερθει κατι σοβαρο στα πεδινα της Αττικης.Δεν εχει γινει ποτε τετοια περιοδο,να δουμε 2 μεγαλες χιονοκαιριες.Τωρα για το "καιρος ειναι οτι θελει κανει",εχει καποιους περιορισμους οπως καταλαβαινεις.Εγω αισθανομαι ευλογημενος παντως με οτι εδωσε η Μηδεια στην Αττικη και δεν εχω κανενα αγχος για να καθομαι να ψαχνω χαρτες για μαρτιατικο χιονι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, GEORGE SNOWMAN said:

Αναλογως τι αποκλειει καποιος.Εγω δηλαδη αποκλειω οτι μπορει να ερθει κατι σοβαρο στα πεδινα της Αττικης.Δεν εχει γινει ποτε τετοια περιοδο,να δουμε 2 μεγαλες χιονοκαιριες.Τωρα για το "καιρος ειναι οτι θελει κανει",εχει καποιους περιορισμους οπως καταλαβαινεις.Εγω αισθανομαι ευλογημενος παντως με οτι εδωσε η Μηδεια στην Αττικη και δεν εχω κανενα αγχος για να καθομαι να ψαχνω χαρτες για μαρτιατικο χιονι.

Για ολα υπαρχει η πρωτη φορα😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, Barney-sal είπε:

Άρα θα αρχίσει να αχνοφαινεται προς Πέμπτη Παρασκευή όντως και ο Κλέαρχος για Τουρκοπροσηνεμη λέει πρώτα εκτίμηση..

Τι εβγαλε εκτιμηση ο κλεαρχος παει θα μας γκαντεμιασει χαχχα...νωρις την εβγαλε παντως χαχαχαχ

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...