Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

PARTY-PARTY ΣΤΙΣ 7 ΤΟΥ ΜΑΡΤΗ ! #pamegera#neo87#erxetai#koupa#nikosgalis#tsatsenko#olakalathapane#mporeikaioxi#tirininiii

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, nikolasxm είπε:

Με -2 και έλιωνε και στα χόρτα, ενώ έριχνε στουπα δυνατή ... Μυστήριο

Γιαννενα αν και ηταν μετρια η ενταση της χιονοπτωσης οτι επεφτε δεν ελιωνε σε χορτα και ευκολες επιφανειες.

Η θεσσαλονικη μιας και ειχε 2 μερες χιονοπτωση θα επρεπε να εχει καλη χιονοστρωση με 20 + εκατοστα και οχι μονο 10 εκατοστα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το χούμε κάψει όλοι μου φαίνεται, λόγω Μήδειας. Είτε για καλό είτε για κακό. 

Πάντως εμένα μου έχουν περισσέψει ορισμένα καρότα στο ψυγείο μου, αφού έλιωσε εν ριπή οφθαλμού το χιόνι. 

Περιμένω αρχές Μάρτη να τα αξιοποιήσω .....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, menidi είπε:

Το χούμε κάψει όλοι μου φαίνεται, λόγω Μήδειας. Είτε για καλό είτε για κακό. 

Πάντως εμένα μου έχουν περισσέψει ορισμένα καρότα στο ψυγείο μου, αφού έλιωσε εν ριπή οφθαλμού το χιόνι. 

Περιμένω αρχές Μάρτη να τα αξιοποιήσω .....

Κρεατοσουπα..κοτόσουπα...ψαρόσουπα ακόμη και μια πολιτική με τριμμένο λάχανο..🤣🤣😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

PARTY-PARTY ΣΤΙΣ 7 ΤΟΥ ΜΑΡΤΗ ! #pamegera#neo87#erxetai#koupa#nikosgalis#tsatsenko#olakalathapane#mporeikaioxi#tirininiii

#eisaiarrwstos#gelaeiokosmos#

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως θα ήμαστε πάλι +10  από τα κλιματικά σε 2 ημερες και +7 μετά από μια πρόσκαιρη πτώση μιας ημέρας στα κλιματικά. Καλή η Μήδεια, καλή η αισιοδοξία για Μάρτη, αλλά η πραγματικότητα είναι καυτή φέτος το χειμώνα. Με μικρές κερκόπορτες ψύχους που ανοίγουν και μας αλλοιώνουν με ύπουλο τρόπο την αντίληψη/εικόνα που έχουμε για το φετινό χειμώνα...

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 minutes ago, OLAF said:

Μέχρι σήμερα ενδείξεις για κακοκαιρία τύπου του μεγαλύτερου χιονιά του αιώνα δεν αποτυπώνονται στους χάρτες. Οπότε ναι μεν κάνεις δεν μπορεί να αποκλείσει τίποτα αλλά για να βγουν διατάξεις όπως του Μαρτίου του 1987 θέλει να γίνουν πάρα πολλά πράγματα μαζί. Μέχρι τότε είναι λίγο σπέκουλα το όλο θέμα. Κατ' εμέ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

36 λεπτά πριν, OLAF είπε:

Φυσικά ρε συ. Τον Di Μαρουσίνι δεν ξέρουμε?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Μέχρι σήμερα ενδείξεις για κακοκαιρία τύπου του μεγαλύτερου χιονιά του αιώνα δεν αποτυπώνονται στους χάρτες. Οπότε ναι μεν κάνεις δεν μπορεί να αποκλείσει τίποτα αλλά για να βγουν διατάξεις όπως του Μαρτίου του 1987 θέλει να γίνουν πάρα πολλά πράγματα μαζί. Μέχρι τότε είναι λίγο σπέκουλα το όλο θέμα. Κατ' εμέ 

Υπαρχουν ενδειξεις για σοβαρη καταβαση κρυου στο πρωτο 10ημερο του μηνα ασχετα τι δειχνουν αυτη τη στιγμη τα μοντελακια ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

50 λεπτά πριν, menidi είπε:

Πάντως θα ήμαστε πάλι +10  από τα κλιματικά σε 2 ημερες και +7 μετά από μια πρόσκαιρη πτώση μιας ημέρας στα κλιματικά. Καλή η Μήδεια, καλή η αισιοδοξία για Μάρτη, αλλά η πραγματικότητα είναι καυτή φέτος το χειμώνα. Με μικρές κερκόπορτες ψύχους που ανοίγουν και μας αλλοιώνουν με ύπουλο τρόπο την αντίληψη/εικόνα που έχουμε για το φετινό χειμώνα...

Ο φλεβαρης προς το παρον ειναι κατω απο τα κλιματικα στους βασικους σταθμους το πολυ να βγει ελαχιστα πανω....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Ο φλεβαρης προς το παρον ειναι κατω απο τα κλιματικα στους βασικους σταθμους το πολυ να βγει ελαχιστα πανω....

Δυσκολεύομαι να το πιστέψω βρε ιερο τοτεμ!

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, menidi είπε:

Φυσικά ρε συ. Τον Di Μαρουσίνι δεν ξέρουμε?

Το ίδιο σκέφτηκα και γω χάχα...ας βγει η πρόβλεψη και τον κάνω εγώ αγιογραφια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, menidi είπε:

Δυσκολεύομαι να το πιστέψω βρε ιερο τοτεμ!

Σε εμας ειναι -0.4  αυτη τη στιγμη...ο γεναρης εκλεισε +0.8 και  και ο δεκεμβρης αστο χαχαχ μεσα στο μαρτη αναλυτικα για ολη τη χωρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πληροφορίες από συντευξη του di marousini όταν ρωτήθηκε από που αντλούν τις πληροφορίες για την σοβαρή κατάβαση κρύου αυτός απάντησε για μια ομάδα μετεορολογων από την Λάρισα 🙄🙄🙄🙄

Ξέρει κανείς τίποτα; 😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ναι,θα ερθει η Αποκαλυψις d.j Patousini.Ο χειμωνας οδευει προς το τελος του,ενα πιθανο ρεταλι,πετσα ή γουρουνοπετσα ειδικα για τα βορεια,μπορει να παιξει ως τα τελη Μαρτη και παμε γι αλλα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, ICELARISSA said:

Υπαρχουν ενδειξεις για σοβαρη καταβαση κρυου στο πρωτο 10ημερο του μηνα ασχετα τι δειχνουν αυτη τη στιγμη τα μοντελακια ...

Κώστα οκ. ΑΛΛΑ από την σοβαρή κατάβαση ψύχους μέχρι τον Μάρτη του 87 μεσολαβεί ένα χάος. Κι εδώ γίνονται συγκρίσεις από τους φρατελλι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

38 minutes ago, GEORGE SNOWMAN said:

Ναι,θα ερθει η Αποκαλυψις d.j Patousini.Ο χειμωνας οδευει προς το τελος του,ενα πιθανο ρεταλι,πετσα ή γουρουνοπετσα ειδικα για τα βορεια,μπορει να παιξει ως τα τελη Μαρτη και παμε γι αλλα.

Οι φθηνές ξεκινάνε γύρω στα 1200 γιουρια. Θα κοιτάξεις αθόρυβη να είναι και πετρελαίου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

-Πηγαινε σπιτι Μηδεια...Τωρα θα αναλαβω εγω...

-Μπαμπα να προσεχεις!!Ειναι δυσκολο το ταξιδι για την Ελλαδα..

-Μη φοβασαι κορη μου...Θα τα καταφερω..

-Καλο ταξιδι μπαμπα...

vikings-s5e6-4.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

44 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Οι φθηνές ξεκινάνε γύρω στα 1200 γιουρια. Θα κοιτάξεις αθόρυβη να είναι και πετρελαίου.

Εννοειται πετρελαιου και ενα φλογιστρο καλο κακου στα πολλα μειον🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ναι,θα ερθει η Αποκαλυψις d.j Patousini.Ο χειμωνας οδευει προς το τελος του,ενα πιθανο ρεταλι,πετσα ή γουρουνοπετσα ειδικα για τα βορεια,μπορει να παιξει ως τα τελη Μαρτη και παμε γι αλλα.

Ξερεις οτι τα γουρια πιανουν τελευταια..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...