Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Xιονοντού Μελίσσια.....όλα ασπρα.....σε λίγο θα είναι απροσπέλαστοι οι δρόμοι χωρίς αλυσίδες!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Seventower είπε:

Στείλτε λίγο ζούγκλα ρε να βλεπουμε

(89) Ζωντανά η κίνηση στο 17ο χιλιόμετρο Αθηνών-Λαμίας - YouTube

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια γρήγορη πριν την νέα έξοδο... πρέπει να έχει πάνω απο 15 ποντάκια εδώ αλλά αυτή τη στιγμή εκοψε... δεν δείχνει πάντως να πιάνει όπως παλιά, δεν ξέρω τι φταίει... -0,5 βαθμοί και καληνυχτίζω οριστικά, τα λέμε το πρωί, βγείτε όλοι έξω η ζωή δεν είναι στα πληκτρολόγια ! 

Επεξεργάστηκε από CATHA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Seventower είπε:

Στείλτε λίγο ζούγκλα ρε να βλεπουμε

Και από Χαλκίδα 

https://olne.gr/el/evripos-bridge/evripos-bridge-live-stream Χαλκίδα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άμα βλέπετε Χαλκίδα στούπες, καταλαβαίνετε τι έρχεται εδώ ε?? Μην ξεχνάμε ότι το τόξο Χαλκίδας-Σχηματαρίου είναι αυτό που θέλει η Αθήνα. Το τόξο βόρειας Εύβοιας - Θήβας είναι για Θριάσιο και γενικά δυτική Αττική.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και άλλη έξαρση εδώ στούπα και το καλό είναι κάθε εξαρσούλα βάζει και εναν δύο πόντους, άντε να δούμε και μετά! Λογικά κάπου 25 εκατοστά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υπεροχα παμε..Καλλιθεα 1.6.Και πεφτει συνεχως..Αρνητικο σημειο δροσου και παλι..Και τα καλυτερα ειναι μπροστα μας..Φτιαχνω φραπε γιατι ειναι μεγαλη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sakis13 είπε:

Υπεροχα παμε..Καλλιθεα 1.6.Και πεφτει συνεχως..Αρνητικο σημειο δροσου και παλι..Και τα καλυτερα ειναι μπροστα μας..Φτιαχνω φραπε γιατι ειναι μεγαλη...

Λες να στρωσει σακαρε;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, South Athens είπε:

Πω και τι δεν θα δινα να έμενα στα ψηλά ζωγράφου. Από μένα είναι ναι να κάνω τράμπα σπίτι Χελμέ , αν θες μου λες χαχα ! Το offer που μου έκανε ο Μενιδιάτης για τράμπα ήταν δυστυχώς πολύ weak. Αλλά ζωγραφάραααα λατρεύωωωωωω  

Λοιπόν δίνω διαμέρισμα 6ο όροφο στο ψηλότερο σημείο στα Ιλίσια 106τμ με θέα όλο το λεκανοπέδιο .....δώρο ο σταθμός στην ταράτσα.... 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπορεί να ρίχνει τα άντερά του όλη τη νύχτα έως το πρωί. Και να μην βγάλει καθόλου ήλιο αύριο για να το κρατήσει και να το παγώσει νύχτα προς Τετάρτη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πριν κάνα τέταρτο γύρισα απο βόλτα 

Χωρις υπερβολή η χιονοθύελλα ήταν συγκλονιστική !

Εστρωσε 6, 7 πόντους σε μισή ώρα . Απίστευτη ένταση . Καμία σχέση με οτιδήποτε έχω ζήσει στα 55 μου χρόνια είτε εδώ , Άγιο Στέφανο , είτε σε βουνό . Σιβηρία, σα να βλέπεις ταινία . Αν είμαστε τώρα στην αρχή , αύριο θα χρειαζόμαστε ΕΜΑΚ για να βγούμε  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, sakis13 said:

Υπεροχα παμε..Καλλιθεα 1.6.Και πεφτει συνεχως..Αρνητικο σημειο δροσου και παλι..Και τα καλυτερα ειναι μπροστα μας..Φτιαχνω φραπε γιατι ειναι μεγαλη...

1,4 εχω εγω ρε πιο κατω θα εχεις

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, CATHA said:

Μια γρήγορη πριν την νέα έξοδο... πρέπει να έχει πάνω απο 15 ποντάκια εδώ αλλά αυτή τη στιγμή εκοψε... δεν δείχνει πάντως να πιάνει όπως παλιά, δεν ξέρω τι φταίει... -0,5 βαθμοί και καληνυχτίζω οριστικά, τα λέμε το πρωί, βγείτε όλοι έξω η ζωή δεν είναι στα πληκτρολόγια ! 

ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ ΤΗ ΧΙΟΝΟΜΠΑΛΑ ΣΤΑ 2 CATHA!!!!  ΧΑΧΑ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να κανω και εγω μια αναφορα (Χιος). 4.1 και 70% υγρασία, Σημειο δρόσου -0.9. Εφοσον ξεκινησει, θα ειναι απευθειας χιονι. Αερας ΒΑ που παιρνει τα παντα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Steliosnow είπε:

Λες να στρωσει σακαρε;

Ολα ανοιχτα ειναι..Βασει δυναμικης,παντως ειναι το πιθανοτερο...Ιδιως προς το ξημερωμα..

Τσιμπαει το χαροκοπειο στις θερμοκρασιες...Το δικο μου ειναι στους 1.3

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...