Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Just now, south coast said:

οχι μια χαρα ειμαι.αγιο κων/νο?

 

ναι ναι αγ. κων/νο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δίνει πόνο έξω.... έντονη χιονοπτωση!!! Χρυσούπολη Περιστερίου........ με τη Τ βέβαια στους 0.7°C .... πέσε ρεε πιο γρήγορα τώρα που γυρίζει... αντε ντε.......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πήγε ο άλλος και έριξε αλάτι.. που? στο δρομο τον δικό μου μου μου που γενηθηκα κτλ χαχαχαχαχα τους ειπα ευγενικά μη ριξουν, αμα το πιάσει εδώ, δεν φευγουν όσο κ αλάτι να ρίξουν (ανηφόρα απο τις τεράστιες) 
Στο δια ταύτα, ημουν ενα τεταρτο εξω και εριχνα με το λαστιχο και τον καθάρισα!!!!!🤣😋😊

 

0,5 ακριβώς αυτή τη στιγμή.
Ειπώθηκε οτι δεν θα ναι θέμα  και συμφωνούσα αλλά η μεγάλη αληθεια ειναι πως αν εδω δεν μηδενίσουμε δλδ κεντρο κ πάνω τοτε......
 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχουμε και λέμε λοιπόν,

1.9 λέει ο (κατ εμε) τσιμπημένος σταθμός ΕΑΑ στα Πατήσια που βρίσκεται 5 τετράγωνα από την Ε.Ο., 
1.4 λέει ο άλλος ιδιωτικός davis που βρίσκεται πιο νότια απ του ΕΑΑ.
Άρα λογικά εγώ κοντά στη Γκράβα πρέπει να μαι κοντά στο 1 (?)

Με την επόμενη καλή έξαρση πάμε για ολικό άσπρισμα πιστεύω αφού θα ρίξει κι άλλο την θερμ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Ευαγγελος said:

Μεταξά δουλευω εγώ....πω πω το πρωί θα κάνω βουτιά!

Δεν σε κόβω να πηγαίνεις εάν δώσει αυτο που υπόσχεται η δορυφορική!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Παιδιά Χαλκίδα ρίχνει σε μέγεθος ποπ Κορν.. απίστευτο και παγώνει και στρωνει ακαριαια

Και εδώ άσπρισε ο εκχιονισμενος δρόμος εκ νεου. Είμαι ευχαριστημένος! Βάζω να δω τίποτα στο Netflix....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ξανα στουπαρα και βαζει στα ηδη στρωμενα!!! μονο δρομοι και πεζοδρομια μενουν... πρεπει να πεσει κιαλλο η Τ. 0.0 ακομα... εχει κολλησει στο μηδεν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εδω συνεχιζει να εχει οριακα αρνητικη στους -0.3 σταθερα,εξω δεν σταζει τιποτα ακομα

παμε για το επομενο μπασιμο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30 minutes ago, ΧΕΛΜΟΣ said:

Και στο δρομοοοοο

IMG_20210215_203716.jpg

IMG_20210215_203647.jpg

Πω και τι δεν θα δινα να έμενα στα ψηλά ζωγράφου. Από μένα είναι ναι να κάνω τράμπα σπίτι Χελμέ , αν θες μου λες χαχα ! Το offer που μου έκανε ο Μενιδιάτης για τράμπα ήταν δυστυχώς πολύ weak. Αλλά ζωγραφάραααα λατρεύωωωωωω  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στείλτε λίγο ζούγκλα ρε να βλεπουμε

Και από Χαλκίδα 

Επεξεργάστηκε από Seventower
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...