Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 minutes ago, alkis91_2.0 said:

Για 1-2 βαθμους χανουμε τον ιστορικο μαγκες. γλυφαδα ριχνει πραμα αλλα με το που κοβει η ενταση τα μαζευει στους δρομους αμεσως! 0,8Τ δεν λεει να πεσει

πρέπει να είμαστε πάνω από 1 βαθμό δεν εξηγείται αλλιώς το αυτόματο λιώσιμο. 

Επεξεργάστηκε από South Athens
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, South Athens said:

πρέπει να είμαστε πάνω από 1 βαθμό δεν εξηγείται αλλιώς το αυτόματο λιώσιμο. 

ολη νυχτα εχω 0,5 Τ ελαχιστη, 0,7τωρα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, alkis91_2.0 said:

ολη νυχτα εχω 0,5 Τ ελαχιστη, 0,7τωρα...

εγώ κοιτάω τον σταθμό στο κέντρο Γλυφάδας από wunderground κ δείχνει 1.1 από την έναρξη της μπούκας. κολλημένο εκεί στο 1.1 

έχω καλή θέα από το ρετιρέ όλου του κέντρου κ δεν μπορεί απλά με τίποτα στους δρόμους. το χάνουμε πάλι λόγω αυτού που φοβόμουν ΠΑΝΤΑ, τις γαμ@ θερμοκρασίες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το Σύνταγμα εντωμεταξύ στην παράλληλη κοσμάρα του. Δε μπορεί με τίποτα να στρωθεί 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, alkis91_2.0 said:

Υμηττός χαμένος (λογικά από αυτόν τρώμε εδώ) και "γλυφαδιωτικο" στρώσιμο δρόμου (τώρα δεν υπάρχει 😂)

DSC_2591.JPG

DSC_2588.JPG

Όπως το είπες ''γλυφαδιώτικο στρώσιμο'' ή αλλιώς στρώσιμο 30 δευτερολέπτων χαχα.

Εντωμεταξύ βλέπω οτι κ ο Πειραιάς δε πρέπει να τα έχει καταφέρει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις εγκλωβιστηκα στο ίδιο μου το σπίτι φρακαρε η πόρτα 

Διακοπή ρεύματος τώρα 

Τι ζουμεεεεεεεεε 

Τ Ι  Ζ Ο Υ Μ Ε

Επεξεργάστηκε από Dusterakos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τωρα ΝΑΙ!

αυτο ειναι χιονι!

αυτη ειναι χιονοπτωση!

Αιγαιοπελαγιτικη παπλαμουδα!

τωρα ναι! Ιστορικος χιονιας!

 

Επεξεργάστηκε από Παπλαμουδας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

η ποιοτικοτερη χιονοπτωση ανταξια 04, 08 αυτη τη στιγμη!

Τ -0.7 και ο δρομος παει για 15ποντο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πως είναι δυνατόν να υπάρχουν περιοχές στα ΒΠ που κοντεύουν το μέτρο και Γλυφάδα να μην μπορούμε να στρώσουμε ούτε πόντο στον δρόμο? Δηλαδή εντάξει καταλαβαίνω τις διαφορές υψομέτρων, οτι είμαστε δίπλα θάλασσα κτλ αλλά κ πάλι μιλάμε για 3-4 γενικευμένες μπούκες που έπιασαν όλο το λεκανοπέδιο. Δε βγάζει νόημα, ούτε έχουμε καμιά τρομερή θερμονησίδα όπως πχ το Σύνταγμα. 

Άρα επιστρέφω σε αυτό που δικαίως είναι ο μεγάλος καρκίνος εδώ κάτω. Οι θερμοκρασίες. Μόνο έτσι μπορώ να το εξηγήσω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, South Athens είπε:

Πως είναι δυνατόν να υπάρχουν περιοχές στα ΒΠ που κοντεύουν το μέτρο και Γλυφάδα να μην μπορούμε να στρώσουμε ούτε πόντο στον δρόμο? Δηλαδή εντάξει καταλαβαίνω τις διαφορές υψομέτρων, οτι είμαστε δίπλα θάλασσα κτλ αλλά κ πάλι μιλάμε για 3-4 γενικευμένες μπούκες που έπιασαν όλο το λεκανοπέδιο. Δε βγάζει νόημα, ούτε έχουμε καμιά τρομερή θερμονησίδα όπως πχ το Σύνταγμα. 

Άρα επιστρέφω σε αυτό που δικαίως είναι ο μεγάλος καρκίνος εδώ κάτω. Οι θερμοκρασίες. Μόνο έτσι μπορώ να το εξηγήσω.

Φίλε μου δυστυχώς πολύ δύσκολα κάτω. Όσο για την διαφορά που αναφέρεις κάτι παρόμοιο έγινε και το 2002 οπού από ψυχικό και πάνω ήταν άλλος κόσμος , είναι μεγάλο το λεκανοπέδιο και έτσι έχει μεγάλες αλλαγές εντός

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, South Athens said:

Πως είναι δυνατόν να υπάρχουν περιοχές στα ΒΠ που κοντεύουν το μέτρο και Γλυφάδα να μην μπορούμε να στρώσουμε ούτε πόντο στον δρόμο? Δηλαδή εντάξει καταλαβαίνω τις διαφορές υψομέτρων, οτι είμαστε δίπλα θάλασσα κτλ αλλά κ πάλι μιλάμε για 3-4 γενικευμένες μπούκες που έπιασαν όλο το λεκανοπέδιο. Δε βγάζει νόημα, ούτε έχουμε καμιά τρομερή θερμονησίδα όπως πχ το Σύνταγμα. 

Άρα επιστρέφω σε αυτό που δικαίως είναι ο μεγάλος καρκίνος εδώ κάτω. Οι θερμοκρασίες. Μόνο έτσι μπορώ να το εξηγήσω.

Ισως με μια πιο ευνοικη διαταξη (συστημενη για εμας δηλαδη 😂) Αυτη η Τ να ηταν αρκετη, σε αυτη τη περιπτωση ομως -10/850 μαλλον ειναι must για ιστορικο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, alkis91_2.0 said:

Ισως με μια πιο ευνοικη διαταξη (συστημενη για εμας δηλαδη 😂) Αυτη η Τ να ηταν αρκετη, σε αυτη τη περιπτωση ομως -10/850 μαλλον ειναι must για ιστορικο

Σωστά, αν αποδειχθεί τελικά οτι μπήκε το -9 από τις ραδιοβολήσεις στην Αττική τότε δεν υπάρχει σωτηρία για τη μουφογλυφάδα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπουμπουνιζει, αστραφτει και χαριζει ολο του το ειναι το Αιγαιο!!!

Επεξεργάστηκε από Παπλαμουδας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...