Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 minutes ago, Santa snow said:

Μάγκες έρχετε. Θα στρώσει μέχρι τις βάρκες

Πάντως από τη Γλυφάδα κ κάτω τα πράγματα είναι τραγικά. Κάτι βούλες,βουλιαγμένες,βάρες θα πάνε άκλαφτες αν δεν έρθει επικό. Η Βάρη τώρα σε παράλληλη κοσμάρα δίνει +1.8

Επεξεργάστηκε από South Athens
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, South Athens είπε:

Πάντως κάτω από τη Γλυφάδα τα πράγματα είναι τραγικά. Κάτι βούλες,βουλιαγμένες,βάρες θα πάνω άκλαφτες αν δεν έρθει επικό. Η Βάρη τώρα σε παράλληλη κοσμάρα δίνει +1.8

Μην αγχώνεσαι. Έρχεται και θα το δεις να στρώνεται...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τολμω να πω πως αυτοκινητα και λοιπες ''ευκολες'',  περναμε τους 15. δρομος οπου κραταγε απο πριν 7-8, οπου ελιωνε 4-5.

αλλα δεν αρκει, ΟΧΙ!

Επεξεργάστηκε από Παπλαμουδας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εναρξη χιονοπτωσης Νεο ψυχικο...ο ουρανος...ταύλα

Επεξεργάστηκε από Iceman21
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

κι εδώ Γαλάτσι ξεκίνησε.. τσίμπησε λίγο στους -0,2  δυστυχώς τρέχουν ακόμα νέρα, αλλά πάμε για καλυτεραη μουκα να δούμε πόσο θα πέσει κ η Τ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απεριοριστα μπραβο στο Βαγγο Νοτιο Πολο που τετοια ωρα ειναι εδω παρεα μας και μας συντροφευει!

 

Τ -0.6 και συνεχιζουμε

Επεξεργάστηκε από Παπλαμουδας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

..... ξεκίνησε και ρίχνει τρελλά πάλι ..... η δορυφορική είναι πολλά υποσχόμενη ...... !!!!!...

..... για τη γειτονιά μου ( Άνω Χαλάνδρι ) ξαναλέω είναι η καλύτερη χιονοκακοκαιρία από το 2008 ..... όμως θέλει δρόμο ακόμη για να το πιάσει ..... εκτίμηση μου είναι ότι μέχρι το τέλος έχουμε σοβαρές πιθανότητες αυτό να γίνει ..... ..... φυσικά ο καιρός έχει τον πρώτο και τελευταίο λόγο ..... σε 24 h  θα κάνουμε ταμείο ..... ..... αλλά ότι κι αν γίνει εγώ προσωπικά είμαι απόλυτα ικανοποημένος βάση της εικόνας που είχαμε από τα μοντέλα ..... το Αιγαίο είναι η καλύτερη snow machine για την Αττική - Εύβοια -Βοιωτία και όχι μόνο βέβαια ..... καλό βράδυ ..... δεν ξερω αν θα αντέξω άλλο είμαι με 3 h  ύπνο ....

ΥΓ ..... τώρα χιονοθύελλα με - 0.8 C ,υγρασία 85 % (ξερνάει το Βόρειο Αιγαίο ),dp - 2.8 C , wet bulb T - 1.9 C ..... ..... ευτυχισμένη νύχτα !!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...