Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό το μυγοειδες έχει στρώσει πλέον τα πάντα που δεν είναι τσιμέντο με Πασπαλά και ποιανει στις άκρες σε πεζοδρόμια και ασπρίζει το μπαλκόνι μου...εγώ ετοιμάστηκαν πάντως βρήκα εφεμερευον φαρμακείο ...χαχαχα...και γερή καβατζα για δεύτερη έξοδο το σκύλο..καλά είναι μέχρι τις 5 ..περιοχή σ.σταθμος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καντε υπομονη στη Θεσσαλονικη... Αν δεν γινει τωρα, θα γινει νωρις τα ξημερωματα.. Και δινω πιο πολλες πιθανοτητες νωρις τα ξημερωματα με βαση το χαμηλο. 

Νανι και ξυπνητηρι στις 2 🙂

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

Αυτό το μυγοειδες έχει στρώσει πλέον τα πάντα που δεν είναι τσιμέντο με Πασπαλά και ποιανει στις άκρες σε πεζοδρόμια και ασπρίζει το μπαλκόνι μου...εγώ ετοιμάστηκαν πάντως βρήκα εφεμερευον φαρμακείο ...χαχαχα...και γερή καβατζα για δεύτερη έξοδο το σκύλο..καλά είναι μέχρι τις 5 ..περιοχή σ.σταθμος

Βαγγέλη το σκυλί με τόσο τρέξιμο θα το κατεβάσεις για μαραθώνιο στους ολυμπιακούς αγώνες 😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κουφαλια Θεσσαλονίκης χιονόπτωση καλής έντασης,παγωμένο με Βαρδάρη,θερμ -3,5 βαθμούς,όλα λευκα παγωμένα.Δρομοι γυαλί.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, MeteoTirnavos είπε:

Θέλει τουλάχιστον -0,5 για να μην πω -1oC. Εδώ έριχνε όλο το μεσημέρι με οριακά αρνητικές (μεταξύ -0,2 -0,3) και δεν έπιανε δρόμο με τίποτα.

Όταν πέσαμε στο -1 και είχαμε σταθερή ένταση το έπιασε σταδιακά παντού.

Εδώ με -2.2 και ακόμα δεν έχει στρωσει δρόμους...δεν έχει ενταση βέβαια η χιονόπτωση οπότε μάλλον για αυτό...αλλα και μέσα στη μέρα που χιόνιζε καλυτερα με -1 παλι δεν εστρωναν...δειγμα του ποσο έχει υπερθερμανθει το έδαφος τις προηγουμενες μέρες ίσως... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

37 λεπτά πριν, phanis1313 είπε:

Σπασμένη συννεφιά έχει και στα παραλία του Κορινθιακου. 10 βαθμούς στο Δερβενι και έχει δυναμώσει ο ανατολικός 

Μολις φόρτωσε ο καιρός με έντονη ψεκαδα. Ετοιμάσου! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Dusterakos είπε:

Καντε υπομονη στη Θεσσαλονικη... Αν δεν γινει τωρα, θα γινει νωρις τα ξημερωματα.. Και δινω πιο πολλες πιθανοτητες νωρις τα ξημερωματα με βαση το χαμηλο. 

Νανι και ξυπνητηρι στις 2 🙂

 

Δεν έχει ύπνο απόψε....😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

Αυτό το μυγοειδες έχει στρώσει πλέον τα πάντα που δεν είναι τσιμέντο με Πασπαλά και ποιανει στις άκρες σε πεζοδρόμια και ασπρίζει το μπαλκόνι μου...εγώ ετοιμάστηκαν πάντως βρήκα εφεμερευον φαρμακείο ...χαχαχα...και γερή καβατζα για δεύτερη έξοδο το σκύλο..καλά είναι μέχρι τις 5 ..περιοχή σ.σταθμος

Αυτό με το φαρμακείο δεν το είχα σκεφτεί. Πολύ καλό!!!

Όσο για ύπνο, απόψε τον ξεχνάμε. Δεδομένο αυτο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, dimitris27 είπε:

Υπερθέαμα χιονοπτώσεων το πρωί στις περιοχές μας!

Το τι πατσαβουρια θα πέφτουν αν περάσει αυτή η δέσμη υετου τον ηπειρωτικό κορμο δεν λέγεται... Και σκέψου ότι θερμοκρασιακα είμαστε πιο κάτω απ'το αναμενόμενο... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Βαγγέλη το σκυλί με τόσο τρέξιμο θα το κατεβάσεις για μαραθώνιο στους ολυμπιακούς αγώνες 😂😂😂

το καλυτερο του...χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, giannis.mar είπε:

Το τι πατσαβουρια θα πέφτουν αν περάσει αυτή η δέσμη υετου τον ηπειρωτικό κορμο δεν λέγεται... Και σκέψου ότι θερμοκρασιακα είμαστε πιο κάτω απ'το αναμενόμενο... 

Αν δεις κατά τις 4 έχει και cape στα επτάνησα,λογικά μετά τις 12 θα αρχίζει να σοβαρευει το πράγμα με κορύφωση τις πρώτες πρωινές ωρες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυνατη βροχη στα Γιαννενα 20,4 mm στο κεντρο.Κολλημενο στην πινδο και στις πιο βορειες περιοχες το κρυο.

Στην κερκυρα η θερμοκρασια ανεβαινει σιγα σιγα και αλλο.Στους 11,6 βαθμους τωρα.

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, nikolasxm είπε:

Αυτό με το φαρμακείο δεν το είχα σκεφτεί. Πολύ καλό!!!

Όσο για ύπνο, απόψε τον ξεχνάμε. Δεδομένο αυτο

καλα δεν εχει υπνο εννοιτε...ψαξε βρες καποιο σχετικα μακρινο και αν σε πουν εχεις και καποιο κοντα πες..α δεν το προσεξα...το θεμα ειναι οτι οντος θα πρεπει να παμε φαρμακειο ..εχει και τον γυρισμο...κανα ντεπον να παρουμε και ειμαστε τζετ..εγω βρηκα παντως ενα στην μητροπολεως 90 σε βολευει και σενα...χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το drizzling απο το πρωι εχει αφησει 1.5mm εως τωρα. Η t στους 7.7c,αρκετα χαμηλα σε σχεση με τα ανατολικοτερα πεδινα μου. Με ΒΔ ρευμα φυσικα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, dimitris27 είπε:

Αν δεις κατά τις 4 έχει και cape στα επτάνησα,λογικά μετά τις 12 θα αρχίζει να σοβαρευει το πράγμα με κορύφωση τις πρώτες πρωινές ωρες

Το Cape τι είναι;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Ποπο πλησιαζει φευγω για αναφορες και φωτο με το 300αρι στο χέρι μπαιιιι...Τρίκαλα ξέρουμε τι γινεται;;

https://www.skylinewebcams.com/el/webcam/ellada/thessalia/trikala/trikala.html

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Ποπο πλησιαζει φευγω για αναφορες και φωτο με το 300αρι στο χέρι μπαιιιι...Τρίκαλα ξέρουμε τι γινεται;;

μονο σε γνωστες επιφανειες ακομη φιλε...μυγακια ριχνει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...