Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχει μπει το χαμηλο στον ηπειρωτικο κορμο πλεον και φαινεται αγριεμενο. Παμε για τη 2η και πιο σημαντικη φαση του χιονια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, thesprotos είπε:

Χαχα μάλλον παμε για θερμή εισβολή εμεις

χαχα.Ναι φαινεται δυσκολα θα περασει την πινδο το κρυο για το χιονι.Αν συνεχισει με αυτον τον ρυθμο μεχρι να ερθει το κρυο ο υετος θα εχει κανει φτερα.Για να δουμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, MenNaousa11 είπε:

Εχει μπει το χαμηλο στον ηπειρωτικο κορμο πλεον και φαινεται αγριεμενο. Παμε για τη 2η και πιο σημαντικη φαση του χιονια.

Νομίζω ακόμη στο Ιόνιο είναι..

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

-3,5 η Τ εδώ με 74% υγρασία...έχω βαρεθεί να βλέπω απ το πρωι την πιτυρίδα πραγματικά σπάει μπάλες...ενα πέπλο της έχει σκεπάσει απ το απόγευμα κιόλας τις εύκολες επιφάνειες λόγω Τ και πλέον αμοιδρά και δρόμο...1-2 θα χουμε την μπούκα και μέχρι τις 11-12 πιστεύω θα χώνει αβέρτα...αν στον Λέανδρο έβαλα 15 ποντο πιστεύω το 20αρι να το πιάσουμε τώρα για πλάκα...το μεγάλο στοίχημα θα ναι το κέντρο πόσα θα καταφέρει να βάλει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η δορυφορική είναι καλή ... Κοιτάξτε τι έρχεται και η μύτη του έχει φτάσει ακτές Πιερίας 

Εδώ στα ανατολικά έχει κόψει σχεδόν... Ρίχνει αλεύρι ασθενές και έχει ανοίξει ο ορίζοντας .... 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Νόμιζα ότι έκανες πλάκα .  Βρέχει ,έχει 5 βαθμούς .

οχι φιλε μου χιονι φαινοταν απο καμερα και μενα μου εκανε εντυπωση. τωρα τι να πω να ειναι αερομεταφερομενες;;; αλλα από που; δεν χιονιζει αττικη καπου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπόν ομοιδεατες, έχει καμία ώρα που γύρισε σε νοτιοδυτικό και τώρα χώνει αρκετά καλά. Άρχισε να πιάνει στην άκρη του δρόμου. Είχα απελπιστεί λίγο. Αντε να αναθαρεψουμε. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

χαχα.Ναι φαινεται δυσκολα θα περασει την πινδο το κρυο για το χιονι.Αν συνεχισει με αυτον τον ρυθμο μεχρι να ερθει το κρυο ο υετος θα εχει κανει φτερα.Για να δουμε.

Μιλτο το χιόνι εχει φτασει Καλπάκι ρίχνει δυνατα τωρα ,υπομονη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδω Σαλονικα είχαμε μια παυση πριν15-20 λεπτα. Τωρα άρχισε παλι με καλυτερη ενταση απο πριν

Επεξεργάστηκε από nikolasxm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η δορυφορική δείχνει ένα τέρας να έρχεται από τα νοτιοδυτικά 😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

Ταγαραδες κοντα στο Νεο Ρυσιο απο cam.

image.png.48341fda45352ddd645daa4cb02c1244.png

Έλα ρε Τεό με κάνεις διαφήμιση χαχαχα .. δικιά μου είναι αλλά έχει κόψει σχεδόν τελειως τωρα... Και η αλήθεια είναι ότι το IR ξεγελάει λίγο..χαχα

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Barney-sal είπε:

Μισό ναι να πέσει.. τι λες Γιώργο?

Με την περαιτέρω ένταση των φαινομένων αργότερα μέσα στη νύχτα θα χιονίζει  με -1 και χαμηλότερα από -0,5 που είμαστε τώρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 λεπτά πριν, bouasss είπε:

Κιλκίς βγήκαν οι "μεγάλες" δυνάμεις για εκχιονισμο😆😆😆 

Ψιλόρίχνει με Τ στους -5,5.

IMG20210213205733_00.jpg

IMG20210213205742_00.jpg

σαν να ακουσα κ γω κατι. Αυτα καλο ειναι να μην γινονται 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...