Jump to content
Κώστας.

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2019

Σχολιασμός χαρτών Μαρτίου 2019. Τι μέλλει γενέσθαι?  

51 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Πιστεύετε ότι θα υπάρξει κι άλλη χειμερινή κατεβάσια μετά την Ωκεανίδα - Ψιψίνα;



Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 ώρες πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ said:

Χρόνια πολλά στον Βαγγέλη και σε όλους όσοι γιορτάζουν.  Καλημέρα σε όλους!!    Χρόνια Πολλά Ελλάδα!!!!!

Σ ευχαριστώ Μπάμπη!ότι επιθυμείς φίλε..και χρόνια πολλά σ όλους τους συνονοματους καθώς και στην πατρίδα μας!!χρόνια πολλά χρόνια καλά Ελλάδα μας...στα καιρικά τελικά νίκησε το φαβορί αυτή την φορά αλλά...αλλά ο χειμώνας δεν τελείωσε ακόμα ....έχει και άλλη ελπίδα τελικά παρακάτω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, notios_polos said:

Σ ευχαριστώ Μπάμπη!ότι επιθυμείς φίλε..και χρόνια πολλά σ όλους τους συνονοματους καθώς και στην πατρίδα μας!!χρόνια πολλά χρόνια καλά Ελλάδα μας...στα καιρικά τελικά νίκησε το φαβορί αυτή την φορά αλλά...αλλά ο χειμώνας δεν τελείωσε ακόμα ....έχει και άλλη ελπίδα τελικά παρακάτω...

Χρόνια πολλά βαγγελάρα, η ελπίδα είναι ραμμένη και κομμένη για Γιάννενα [Not χαχαχα]

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 minutes ago, notios_polos said:

Σ ευχαριστώ Μπάμπη!ότι επιθυμείς φίλε..και χρόνια πολλά σ όλους τους συνονοματους καθώς και στην πατρίδα μας!!χρόνια πολλά χρόνια καλά Ελλάδα μας...στα καιρικά τελικά νίκησε το φαβορί αυτή την φορά αλλά...αλλά ο χειμώνας δεν τελείωσε ακόμα ....έχει και άλλη ελπίδα τελικά παρακάτω...

Χρόνια πολλά Βαγγεληοτι επιθυμείς,να ξέρεις θα βοηθήσω και εγώ τον Μιχαήλ οπότε.. 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ευχαριστώ παιδιά γιαννιωτικα...σας βλέπω Στ' άρματα ε?...χαχαχα...μολών λαβέ,άλλωστε είστε το φαβορί...τώρα είμαι λαρτζ και τα ψιλοαφηνω...χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στον επόμενο Αυλώνα ένα είναι το ερώτημα και μόνο...θα τρυπηθεί η όχι αυτός ο εκτεταμένος αζορικος...εγώ θέλω να μην τρυπηθεί...χεχεχε.μιχαηλ εσύ?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, notios_polos said:

Στον επόμενο Αυλώνα ένα είναι το ερώτημα και μόνο...θα τρυπηθεί η όχι αυτός ο εκτεταμένος αζορικος...εγώ θέλω να μην τρυπηθεί...χεχεχε.μιχαηλ εσύ?

Έχουμε ακόμα δρόμο Βαγγέλη για αυτό, το θέμα είναι να υψωθεί ψηλά ο αντικυκλώνας στο 6αρι πχ.

 

δες  λίγο δείκτες. Παράξενοι μου φαίνονται.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] said:

Έχουμε ακόμα δρόμο Βαγγέλη για αυτό, το θέμα είναι να υψωθεί ψηλά ο αντικυκλώνας στο 6αρι πχ.

 

δες  λίγο δείκτες. Παράξενοι μου φαίνονται.

Το πυκνό Μ αρέσει στις 144..θα δω και δείκτες τωρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με λιγη τυχη μπορει να εχουμε ενα αρκετα ομορφο πρωτο απριλιατικο δεκαημερο...Και με πολλα νερα και στη βορεια χωρα επιτελους!!!

Υ.γ Βαγγο μου,χρονια πολλα και καλα...Παντα γερος και καλοτυχος φιλε!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στον μέσο όρο δεν υψώνεται καλά  ο Αζορικός πάντως. Βέβαια μέσα σε 2 τρεξίματα βελτιώθηκε πάρα πολύ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 minutes ago, sakis13 said:

Με λιγη τυχη μπορει να εχουμε ενα αρκετα ομορφο πρωτο απριλιατικο δεκαημερο...Και με πολλα νερα και στη βορεια χωρα επιτελους!!!

Υ.γ Βαγγο μου,χρονια πολλα και καλα...Παντα γερος και καλοτυχος φιλε!!!

Ευχαριστώ σακαρε ..ότι μα ότι επιθυμείς φίλε μου 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, [weathermaniac] said:

Στον μέσο όρο δεν υψώνεται καλά  ο Αζορικός πάντως. Βέβαια μέσα σε 2 τρεξίματα βελτιώθηκε πάρα πολύ.

Τους λες και προσηνεμους τους δείκτες...τέλος πάντων σε δουλειά να βρισκόμαστε μέχρι να το πάρω απόφαση σε καμία δεκαριά μέρες και ν αρχίσω να σιχτιριζω και επίσημα όπως κάθε χρόνο ήλιους ζεστές κουνούπια υγρασίας ειρκοντισιον και όλο το κακό συναπάντημα ....και ν ασχοληθώ με μπουρίνια και καταιγίδες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 minutes ago, notios_polos said:

Τους λες και προσηνεμους τους δείκτες...τέλος πάντων σε δουλειά να βρισκόμαστε μέχρι να το πάρω απόφαση σε καμία δεκαριά μέρες και ν αρχίσω να σιχτιριζω και επίσημα όπως κάθε χρόνο ήλιους ζεστές κουνούπια υγρασίας ειρκοντισιον και όλο το κακό συναπάντημα ....και ν ασχοληθώ με μπουρίνια και καταιγίδες...

και εγώ αυτό βλέπω ρε βαγγέλη ενώ τα τρεξίματα βγάζουν αυλώνες σούπερ δυτικούς.. Τι αν πω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλύτερο το ευρωπαικό στα κοντινά, κακό σενάριο για τα μακρινά  το οποίο είναι βέβαιο ότι θα βγει, όλες τις φορές έτσι χάσαμε το δυτικό και έτσι θα χαθεί και για 3 φορά, με τον Αζορικό να μην μπορεί να σηκωθεί..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

οσο δεν βρεχει τοσο η κουνια που τους κουναγε τους κοντομανικακηδες θα νε σαν το τρενακι του τρομου...και τι μεγαλη χαρα μετα απο τετοιο χιονοβολο χειμωνα να ακολουθησει βροχοανοιξη και καταιγικαλοκαιρι σαν αποτελεσμα μιας μορφης  εξισσοροπησης λογω της ανομβριας που εχουμε εδω στα βορεια απο περυσι τον αυγουστο με μολις 120μμ σε 8 μηνες!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γυριζει βαγγελη..Και θα γυρισει..Δεν ξερω εαν στατιστικα για την Αττικη θα βγει τριτο σερι καταιγιδατο καλοκαιρι αλλα για την βορεια Ελλαδα ειμαι σιγουρος!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μακριά από καλοκαίρι τύπου 2012 και θα είμαι καλά. Αυτό έχω να πω μόνο! Δεν έχω και πολύ αισιοδοξία μιας και έχω άπλετο χρόνο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παει για πισωγυρισμα ο τζιφος ,ο παλιος σιγουρα μαλλον και ο παραλελ, κατι που μας συμφερει μιας και δεν θελουμε τον διαχωρισμο του αζορικου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

gfs-0-198.png?18

 

εδώ κοίτα Αζορικός σωστός... Το παράλληλο αντίθετα βάση Αμερικής μόνο σωστό αζορικό δεν θα βγάλει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...