Jump to content
Κώστας.

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2019

Σχολιασμός χαρτών Μαρτίου 2019. Τι μέλλει γενέσθαι?  

51 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Πιστεύετε ότι θα υπάρξει κι άλλη χειμερινή κατεβάσια μετά την Ωκεανίδα - Ψιψίνα;



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νομίζω ότι με τα τρεξίματα πλέον χάνεται οριστικά η φάση της ψυχρόμπαλας, το παράλληλο τουμπιάζει...  Αναμένουμε και την τούμπα ούκμου από στιγμή σε στιγμή

 

Απαίσιο το ούκμο, ούτε ψυχρόμπαλα, ούτε χαμηλό, πως τα κατάφερε!!! Ελπίζω το γεγονός ότι και αυτό έχει δείξει 100 σενάρια να δείχνει ότι είναι άκυρο...

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τραγικα τρεξιματα απο αποψης υετου για τα βορεια...Παλι κυκλαδες και κρητη στο επικεντρο δυστυχως..Ακομα και η Αττικη οριακα ειναι..Θα βρεξει αλλα βασει gem οχι σπουδαια..βασει τζιφου αρκετα..Οπως και να χει μια σχετικα δυνατη κακοκαιρια θα αφορα και παλι τα νησια μας κυριως..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραίο υετικά το 12αρι για δυτική Ελλάδα και τμήμα μεγάλο της βόρειας!!! 

8389C521-558E-4EAA-8CBE-9FCBD7629D4F.gif

Επεξεργάστηκε από Άγγελος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

57 minutes ago, sakis13 said:

Τραγικα τρεξιματα απο αποψης υετου για τα βορεια...Παλι κυκλαδες και κρητη στο επικεντρο δυστυχως..Ακομα και η Αττικη οριακα ειναι..Θα βρεξει αλλα βασει gem οχι σπουδαια..βασει τζιφου αρκετα..Οπως και να χει μια σχετικα δυνατη κακοκαιρια θα αφορα και παλι τα νησια μας κυριως..

Λιονταρίνος....αχχαχαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 minutes ago, GEORGE SNOWMAN said:

Λιονταρίνος....αχχαχαχαχ

Εσυ γατινε κοιταξε να επιβιωσεις εκει πανω που πας...Γιατι με λιονταρινους μηνες δε σε βλεπω καλα..🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 minutes ago, sakis13 said:

Εσυ γατινε κοιταξε να επιβιωσεις εκει πανω που πας...Γιατι με λιονταρινους μηνες δε σε βλεπω καλα..🤣

Θα μου φερνει ξυλα ο κασπερακος ρε...🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, teo_73 said:

Χαχα για δες για δες...Μιχαηλ ξερογλειφεσε η μου φαινεται?🤭

ECM1-240.GIF?24-0

το είδα μόλις πριν. Τελείωσε η εποχή για αυτά του χρόνου πάλι για την νέα ΦΑΠΑ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το δεδομένο πέρα από τις καλές βροχές σε κάποιες περιοχές είναι ότι για πολλοστή φορά φέτος θα μας πάρει ο αέρας και θα μας σηκώσει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

m;exri -8 sta 850 από τον τζίφο στο 18αρι τοπικά!! φυσικά δεν έχει υποστήριξη στα 500, αλλά αν βγει θα βγάλει παγετούς εκεί που θα έχει ξαστεριά+ ένα καταπληκτικό χαμηλό για τα κεντρονότια [ευτυχώς θα φάνε νερά και τα δυτικά..]  μακάρι να βγει ατόφιο να περάσουμε καλά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ καλά τα 12άρια και των δύο μοντέλων από άποψη υετού ευτυχώς ανέβασε τα χιλιοστά και ο ευρωπαίος για εμάς εδώ στην Ημαθία....γύρω στα 15 χιλιοστά μας δίνει...κάπου εκεί και ο τζίφος.....από το τίποτα..έστω και για πρόσκαιρη λύση κάτι είναι και αυτά.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραία ενίσχυση της κακοκαιρίας για Αττική στο 6αρι, έτσι για να με πονέσει περισσότερο. ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, [weathermaniac] said:

Ωραία ενίσχυση της κακοκαιρίας για Αττική στο 6αρι, έτσι για να με πονέσει περισσότερο. ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Αστο ρε Μιχαηλ...Αρχιζω να παρακαλαω να στραβωσει..Καθε εμποδιο για καλο ρε φιλε..Τι να πω..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, sakis13 said:

Αστο ρε Μιχαηλ...Αρχιζω να παρακαλαω να στραβωσει..Καθε εμποδιο για καλο ρε φιλε..Τι να πω..

ξέχνα το φίλε αν στραβώσει θα τ κάνει για εμένα. ¨ηδη έκοψε πολλά χιλιοστά στην Θεσσαλία χαχαχαχα. Θα δεις τραίνο  θα μας πάει.. η ατυχία. χαχαχα

 

 

Τουλάχιστον είδα ομορφιές στην δεύτερη καρτέλα στα 6αρια με απριλιάτικο χιόνι στα Γιάννενα. Που όλοι ξέρουμε ότι δεν θα βγει αν είμαι εγώ εκεί. χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, [weathermaniac] said:

ξέχνα το φίλε αν στραβώσει θα τ κάνει για εμένα. ¨ηδη έκοψε πολλά χιλιοστά στην Θεσσαλία χαχαχαχα. Θα δεις τραίνο  θα μας πάει.. η ατυχία. χαχαχα

 

 

Τουλάχιστον είδα ομορφιές στην δεύτερη καρτέλα στα 6αρια με απριλιάτικο χιόνι στα Γιάννενα. Που όλοι ξέρουμε ότι δεν θα βγει αν είμαι εγώ εκεί. χαχαχαχα

Μιχαλλ Λάρισα κάτσε φίλε μια χαρά είναι.Χαχαχα.Χρονια πολλά Μιχαήλ και σε όλη την παρέα.Θα το φέρουμε τον ιστορικο αδελφε και θα είσαι και εσύ Γιαννενα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, ΠΩΓΩΝΙ said:

Μιχαλλ Λάρισα κάτσε φίλε μια χαρά είναι.Χαχαχα.Χρονια πολλά Μιχαήλ και σε όλη την παρέα.Θα το φέρουμε τον ιστορικο αδελφε και θα είσαι και εσύ Γιαννενα

χρόνια  πολλά George,  Πρέπει να είμαι Γιάννενα, έχω και μια ορκωμοσία αν και δεν ξέρω την ακριβή ημερομηνία της

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...