Jump to content
oasis

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2021....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 λεπτά πριν, Άγγελος είπε:

Νυμφαίο! 
Ενω στην Χαλκίδα φθάσαμε 16c Απριλίου κ το βράδυ η θέρμανση είναι απαραίτητη για να σπάει η υγρασία!

Εδώ με την γάτα μου...

4CC15B5A-100C-4FB2-B713-65F70CD3203D.png

05738498-C387-4D28-AC3B-481EEFEA46BB.jpeg

Πολύ αδυναμία στις γάτες έχει το φόρουμ μας😄😄😄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Kαι πάμε στην απίστευτη Απριλιάτικη στουπάρα του Νυμφαίου (Μ.Τσιρλής).....

https://www.facebook.com/100004231234835/videos/1903515369799486

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα στην παρέα! Ηλιο το πρωί και συννεφιά από το μεσημέρι και μετά με βροχούλα είχαμε εδώ στο Μακροχώρι . Φυσικά η βροχούλα δεν ήταν άξια λόγου άφησε πάλι μόλις 2 χιλιοστά στον σταθμό.... Κατά τα άλλα στους 17 η μέγιστη στους 9,7 τώρα ενώ η ελάχιστη είχε πέσει στους 5,6 βαθμούς. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

.συννεφιά και ασθενής βροχή στην Λάρισα. Παρόμοιες συνθήκες στα Γιάννενα, αλλά εκεί ανεβαίνει η θερμοκρασία.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ω ρε μανα μου..33.3c η μεγιστη στη Νεαπολη Λασιθιου! http://penteli.meteo.gr/stations/neapoli/

Χθες το βραδυ η βροχη κρατησε κανα τεταρτακι μη αφηνωντας μετρησιμο υετο.Υψισυννεφια αυτη την ωρα με την t στους 18.7c

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το αδιαχώρητο στις παραλίες της Κρητης μου λέει ο κολλητός μου ....λογικό αφού μέχρι και 33 βαθμους έχει φτάσει σε κάποια μέρη της Κρητης.....στα Χανιά όμως έχει δροσιά σχετική ενώ στο Ηράκλειο και Λασίθι ψηνονται

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μεσημέρι 17ης Απριλίου με συννεφιά στον κάμπο, δεν ξεπερνάει τους 11.7 βαθμούς η θερμοκρασία ...!!! Και έχουμε 3-4 βαθμούς στα 850hpa σύμφωνα με το Gfs...

Επεξεργάστηκε από thanossnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16-17c η θερμοκρασία αυτή την ώρα ανάλογα προσανατολισμού! 
Νεφελωδης καιρός, ΒΔ ψυχροί άνεμοι κ πολύ χαμηλές νεφώσεις στα βουνά προς το Αιγαίο! 

Αλυκες Δροσιάς πριν λίγο! 
 

Και προς τα βουνά! 

7CFC9A1F-A75D-4B02-A83B-54EA6DC29C3F.jpeg

AB944472-E85D-4ED1-8FA5-C980AACB0145.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Γιατί ρε παιδιά ενώ έχω βοριά και με ριπές στα 30χλμ/ώρα έχει σκόνη η ατμόσφαιρα????

Γιατί πάνω από κάποια χιλιάδες μέτρα επικρατούν άλλοι άνεμοι...

66E5466C-E710-4315-B795-021AF6199042.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, billipiros12 είπε:

Τυμφη σήμερα.

Εικόνα του ξενώνα mounti Smolikas. 

FB_IMG_1618670127552.jpg

..... Κορυφή Γκαμήλα 2497μ .....

Επεξεργάστηκε από THUNDERSNOW1965
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μουντή και σχετικά ψυχρή μέρα στην Πολίχνη Θεσσαλονίκης σήμερα. Πάλι 6-14 ο υδράργυρος με συννεφιά και ψιλόβροχο νωρίς το πρωί. Όσο για τη θέρμανση στο σπίτι είμαστε με τα κλιματιστικά (δε θέλουμε καλοριφέρ μήνα Απρίλιο). Άντε μακάρι να φτιάξει λιγάκι έστω ο καιρός να μπορούμε να βγούμε λίγο έξω! Ο φετινός χειμώνας με ρίμαξε ψυχολογικά! Η περίοδος από 20/9 και μετά και δη από 7/11 με τον εγκλεισμό μ'έχει κάνει να παραιτηθώ από τα πάντα (όχι ότι και πριν συμμετείχα σε κάτι αλλά τέσπα). Ελπίζω σε ένα καλύτερο μέλλον!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα στην παρέα! Με συννεφιά κύλισε σήμερα η ημέρα εδώ στην δυτική Ημαθία και αρκετή υγρασία χωρίς φαινόμενα.... κάτι ψιχάλες και ψιλόβροχο για πολύ λίγο το πρωί....  στους 12,2 η μέγιστη ...ενώ βλέπω την ίδια ώρα οι μέγιστες στην Κρήτη ξεπέρασαν τους 30...!!!!  στους 9,4 η ελάχιστη....στους 12 τώρα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...