Jump to content
WEATHER-FUN

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΜΑΙΟΥ 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χρονια πολλα χριστος ανεστη..καλη λαμπρη..πασχαλιατικος καιρος..αντε να φυγει και η σκονη να ευχαριστηθουμε λιακο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αχνοφανηκε ο ήλιος...ελπίζω η τσίκνα πάνω από την πόλη να τον ξανακρυψει αλλιώς θα βράσουμε ....στους 24 τώρα εδώ 

28.6 στα Καλάβρυτα .....πωπωπω 

38 στη Νεάπολη Λασιθίου !!!!!!!!!!!!

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χριστος Ανεστη και Χρονια πολλα σε ολους !!!! Καλα ψησιματα παιδεςςςςςς

Ενα ατελειωτο συννεφο τσικνας καλυπτει το λεκανοπεδιο....μακαρι να διατηρηθει γιατι δεν μας.βλεπω καλα σημερα....

Ζεστη αρρωστη Ιουλιατικη και διακυμανσεις απο το βαθυ σιχαμερο καλοκαιρι....

Ελαχιστη 18.8 και αυτη τα ξημερωματα....αμεσως μετα ξεκινησε τα γκαζια

25.2 τωρα παρα τη συννεφια και να δουμε ποσο ψηλα θα παει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

..... καλημέρα και χρόνια πολλά και καλά σε όλους ...... ΚΑΛΌ ΦΑΓΟΠΌΤΙ .....!!!!!!!

..... θερμοκρασία τώρα 26.8 C με υγρασία 46 % ...... το συννεφόκαμα θα το κάνει το θαύμα του .....

1237394545_02_05_2021__.thumb.jpg.870e6f9b47646af09d9746f4d0a2b253.jpg

( photo χωριό Δίλοφο , Ζαγοροχώρια

 

Επεξεργάστηκε από THUNDERSNOW1965
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια ζεστή Πασχαλιά σε όλη την Αττική σήμερα. Η πεδιάδα της Μεσαρά στην Κρήτη άλλη μια φορά έχει ξεφύγει με 38.1 βαθμούς στη Πλώρα. Κανονικές συνθήκες καύσωνα στη Κρήτη. Να δούμε που θα σταματήσει το θερμόμετρο καθώς είμαστε ακόμα νωρίς.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απιστευτο.. πολυ ζεστη!! Καιει χαχα

Χρονια πολλα καλες γιορτες

Σκεφτομαι τη μηδεια που περασε και λεω χαλαλι!!! Δεν με ενοχλει η ζεστη οταν σκεφτομαι αυτο που εγινε τον Φλεβαρη που περασε.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πασχαλινές καλημερες, με Αναστασιμες ευχες, απο το Καρελι Αιτ/νιας στον Ευηνο και κοντα στην ιστορικη γεφυρα της Αρτοτιβας!! Ετοιμα και τα ψητά.....

FB_IMG_1619951739115.jpg

FB_IMG_1619951730760.jpg

FB_IMG_1619951744126.jpg

FB_IMG_1619951749316.jpg

FB_IMG_1619951762918.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χρόνια πολλά σε όλη την τρελοπαρέα! Να περασετε τέλεια! Δυσφορία και 27,3 Αγ Στεφανο. Καουρι με μπιχλοσυννεφια. Ταυλανδη γίναμε σήμερα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χριστός Ανέστη παιδιά με υγεία πάνω απ' όλα...μια διαφορετική μέρα εδώ στην Πρέβεζα σήμερα με την Τ στον Μύτικα να μην καταφέρνει λόγω συννεφιάς να πάρει την ανιούσα και να έχουμε μια τυπική μέρα Μαίου...η ελάχιστη Τ βέβαια θυμίζει καλοκαίρι απόρροια της χθεσινής καυτής μέρας...23.1-18.2 η διακύμανση εδώ σήμερα με την τωρινή Τ στους 22.6

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καινούριος τύπος καιρού.....

ΤΣΙΚΝΟΚΑΙΡΟΣ 

Φωτό από το μπαλκόνι μου 

Στην πρώτη αχνοφαινεται η Ακρόπολη στη δεύτερη τα Τουρκοβούνια και η Πάρνηθα και στην τρίτη ο Λυκαβηττός ....να σημειώσω ότι από δω με ΔΒΔ ρεύμα έχω πεντακάθαρη θέα στη Ζηρεια

 

 

 

IMG_20210502_145523.jpg

IMG_20210502_145541.jpg

IMG_20210502_145628.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μάγκες ο συνδυασμός ζέστης υγρασίας σκόνης και τσικνας δε με βοηθά να φάω ...έφαγα δύο κομμάτια κοκορέτσι και νοιωθω ότι θα κάνω εμμετο από το φαι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, snowjohn είπε:

Μάγκες ο συνδυασμός ζέστης υγρασίας σκόνης και τσικνας δε με βοηθά να φάω ...έφαγα δύο κομμάτια κοκορέτσι και νοιωθω ότι θα κάνω εμμετο από το φαι

Και εγώ τα ίδια.....μετά από 2 κιλά αρνί μισή σούβλα κοκορέτσι 5-6 μπύρες και 3 κομμάτια γαλακτομπούρεκο νιώθω πως θέλω να κάνω εμεττο....με το σωβρακο έχω μείνει στο μπαλκόνι  για να αντέξω τις καιρικές και γαστρονομικές συνθήκες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...