Jump to content
WEATHER-FUN

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΜΑΙΟΥ 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μελίσσια 18,8 - 25,8οC σήμερα, με το ΒΑ άνεμο να καθαρίζει το ατμοσφαιρικό πεδίο.....ωραίες βόλτες και ωραίες εικόνες κανονικότητας έξω!!

Χόχλια 10 - 22,5οC και μια από τα ίδια καιρικώς.....

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ζωγραφου μια καταπληκτικη ημερα που μοιαζει με Ιουλιο ομως και οχι αρχες Μαιου...

ΒΒΑ ανεμος μετριος σταθερα απο τα ξημερωματα με 40αρα ριπη max καθαρισε ομως φοβερα την ατμοσφαιρα και εδιωξε τη σκονη απο πανω μας...

21 ελαχιστη !!!! σαν κατακαλοκαιρο....απο τις μονοψηφιες μανι μανι στα 20++ αντε να πεσει ελαχιστη τωρα ξανα κατω απο 18 βαθμους μες στην τσιμεντουπολη...

27.1 μεγιστη 5 ολοκληρους βαθμους κατω σε σχεση με χθες και αισθηση ακομα καλυτερη...

25 βαθμοι ηδη και παμε για ενα αισθητα πιο ανθρωπινο απογευμα σε σχεση με τα προηγουμενα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άνοιξε - κλείσε στην Πόλιχνη και στα Μετέωρα σήμερα Τρίτη 4 Μαΐου με τον υδράργυρο στους 14 το πρωί νωρίς ενώ το μεσημέρι ο τελευταίος πλησίασε τους 23. Μακάρι να δροσίσει λίγο τις επόμενες μέρες γιατί δεν αντέχεται τόση ζέστη από τώρα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα από το ανεμοδαρμένο Λαγονήσι....πολύ δυνατός βοριάς και 23 βαθμοί τώρα ....η θάλασσα κυριεκτικα πάγος....16-17 βαθμούς με το ζόρι έχει το νερό ...500 άτομα στην παραλία μόνο 3 βουτήξαμε ....αν δε ήμουν επί σειρά ετών χειμερινός κολυμβητής δεν νομίζω να εμπαινα....μωβ βγήκα από μέσα ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πρωτον γιωργο αν εισαι αυτος σαν ιταλος εισαι με αυτο το μαγιο

δευτερον η θαλασσα μπορει να ειναι κρυα τετοια εποχη εκανα και εγω την πρωτη βουτια το σαββατο αλλα υπεροχη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

...... 04 / 05 / 2021 ..... Λίμνη Μουτσάλια Αρρένες Γράμμου h 1710 m ......(Λ. Ζιούτης ) ......

Μπορεί να είναι εικόνα χιόνι, φύση και δέντρο

Μπορεί να είναι εικόνα βουνό και φύση

Μπορεί να είναι εικόνα λίμνη, βουνό, φύση και δέντρο

Μπορεί να είναι εικόνα λίμνη, βουνό, φύση και δέντρο

Επεξεργάστηκε από THUNDERSNOW1965
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, snowjohn είπε:

πρωτον γιωργο αν εισαι αυτος σαν ιταλος εισαι με αυτο το μαγιο

δευτερον η θαλασσα μπορει να ειναι κρυα τετοια εποχη εκανα και εγω την πρωτη βουτια το σαββατο αλλα υπεροχη

Εγώ είμαι ρε.....κολυμβητικά μαγιό φοράω μόνο ...συνήθεια από τα πολλά χρόνια στα κολυμβητήρια . ...υπέροχη όντως αλλά πολύ κρυα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Καλησπέρα από το ανεμοδαρμένο Λαγονήσι....πολύ δυνατός βοριάς και 23 βαθμοί τώρα ....η θάλασσα κυριεκτικα πάγος....16-17 βαθμούς με το ζόρι έχει το νερό ...500 άτομα στην παραλία μόνο 3 βουτήξαμε ....αν δε ήμουν επί σειρά ετών χειμερινός κολυμβητής δεν νομίζω να εμπαινα....μωβ βγήκα από μέσα ....

Μην πηγαίνεις τοσο βαθια ρε.Μην ζεις στο οριο!😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

.... 04 / 5 / 2021 .... Δρακόλιμνη Τύμφης h 2000 m σήμερα .....  πίσω η κορυφή του Λάπατου h 2251 m ...... (Τ. Τομάρας ) .....

Μπορεί να είναι εικόνα φύση

Επεξεργάστηκε από THUNDERSNOW1965
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υπέροχοι χρωματισμοί σήμερα το απόγευμα (4/5), πάνω από τον Ευβοϊκό και κοιτώντας από Νέα Στύρα προς Αττική!!

IMG_20210504_211032.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

34 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Μην πηγαίνεις τοσο βαθια ρε.Μην ζεις στο οριο!😂

Ρε σου λέω για πολύ παγωμένα ....όχι αστεία ....και είμαστε και σε επικίνδυνη ηλικία 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Καλησπέρα και από μένα ... Επιστροφή σήμερα από Σταυρό στην έδρα μου .... Είχαμε πτώση σε σχέση με εχθές σχεδόν 6 C στην μέγιστη και έτσι φτάσαμε τους 24,4C .... Στα φυσιολογικά δλδ ....

Τώρα 14,7 με αεράκι και υψηλή υγρασία 

current.jpg

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αλλαξε η ατμόσφαιρα σήμερα....ήδη με ΑΝΑ ρεύμα εδώ στα Μελίσσια, η θερμοκρασία έπεσε 17,5-18οC τώρα, που είναι και η ελάχιστη της ημέρας....καθαρά ανοιξιάτικη βραδιά!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επιτελους μια δροσερη βραδια....παλι καλοκαιρι θυμιζει αλλα καλυτερα απο τις προηγουμενες...

21.2 τωρα Ζωγραφου με ωραια αυρα πλησιαζουμε την πρωινη ελαχιστη μας ! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...