Jump to content
[weathermaniac]

Αναφορές μακράς ασταθειo-καιρίας 7-13/6/2021....Mέρος Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

..... ανάρτηση προ 20 min ......''.... Ποτάμια οι δρόμοι στην Λ. Αθηνών στο ύψος τους Χαιδαρίου ....'' 

Βίντεο: Γιώργος Kουζής .....
 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βόρεια μου έχει μεγάλη καταιγίδα και ακούγονται βροντές, κρίμα όμως δεν μας έπιασε. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καταιγιδες διασπαρτες στον νομο εχουμε απο τις πρωινες ωρες και σημερα.εδωακομα τιποτα εκτος απο 20λεπτη ποτιστικη βροχη που σταματησε πριν λιγο.τωρα μαυριλες και αερας.κατι φουσκωνει στα βορεια για να δουμε?19.5c τωρα

εικονα πριν μιση ωρα οταν ξεκινησε η βροχουλα

Q08HJmH.jpg

και μια προς βορεια ενω αρχισε να ψιλοβρεχει παλι.φυσαει ομως

Hj8NKJI.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναφορά από τα ξαδέρφια μου, από Λατζόι Ηλείας...... στη περιοχή της Ωλένης με τα 43.2 mm σήμερα έως τώρα (ο σταθμός βρίσκεται στη Μαγούλα βέβαια, αν τα λέω σωστά).....

... τα μηνύματα όπως μου τα στείλανε.... πριν μία ώρα (16:20)....

''Ναι έχει ρίξει πολύ νερό και χαλάζι, αλλά μόλις σταμάτησε.. Θα ξανά βρέξει πάντως από ότι φαίνεται...''

''Τώρα σταμάτησε να βρέχει αλλά πιο πριν έβρεχε καταρρακτωδώς για περίπου 40 λεπτά! Επίσης χθες είχε και αστραπές κατά τις 7 και μισή.''

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κοντευουμε τους 30 βαθμούς και η μέγιστη ημέρας σημειώνεται τώρα. Κάνει καλή δουλειά ο ήλιος. Άντε μην πάμε στο 0/4...

Προς Κίσσαβο 

IMG_20210610_174217.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και εκεί που νόμιζες ότι όλα είχαν τελειώσει, πάλι ψιχαλίζει. Είμαι ακριβώς στο όριο. Ανατολικά λιακάδα και δυτικά μπουμπουνίζει και βρέχει, αλλά όχι με ιδιαίτερη ένταση, όπως το βλέπω από εδώ που βρίσκομαι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κατέβηκα από την κορυφή του Χορτιάτη όπου τώρα γίνεται τις μουρλης από όσο πιάνει η κάμερα μου και πλησιάζει .... Να δούμε αν αρπάξουμε και τίποτα σήμερα ....προς στιγμήν μόνο 0,4mm από την πρωινή μποριτσα που έπιασε το κέντρο περισσότερο 

1623337112932.thumb.jpg.bf8c66a4fad9fac45cabb3dbabc34f7b.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χθες τα ανατολικά του λεκανοπεδίου στους πρόποδες του Υμηττού  έδωσαν ρεσιτάλ ....σήμερα τα δυτικά .....και κάπου στη μέση υπάρχει η υετοτρυπα του φίλου Σάκη 😂😂😂....ναι εκεί στην Καλλιθέα εννοω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...