Jump to content
THUNDERSNOW1965

Αναφορές Ιουλίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι ειπε ο Αφρικανος που μας.στελνει τη λαυρα του ολη;;; ελα μωρε τα τσουρουφλισα τα μπριζολακια μου τις προηγουμενες ημερες με 44αρια χθες και παντου 39-40 στην Αττικη....ας ανοιξω σημερα τη γκριλιερα να τους σιγοψησω με 34-36 βαθμους χαμηλη υγρασια να μαζεψουν τα υγρα τους (20%)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις 36.4 η μέγιστη εδώ. Νεφώσεις αστάθειας από τα βορειοδυτικα, να συμπληρώσω πως έχουμε καταγάλανο ουρανό .

37.1 η μέγιστη τελικά.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

..... καλησπέρα  ...... μετά το χθεσινό 🥒 η σημερινή μέρα φαντάζει παράδεισος ...... 

..... η ελάχιστη 27.5 C και η μέγιστη 34 C ..... τώρα 33.5 C με υγρασία 26 % και αίσθηση στους 32 C ..... όταν χθες τέτοια ώρα είχαμε αίσθηση στους 38 C ....!!!! .....

..... φυσάει και αεράκι μεταβλητών διευθύνσεων και όλα καλά ..... το τελευταίο να 'ναι για φέτος ......

...... να μας έκανε και κανά δωράκι ..... τι άλλο θέλαμε ..... όχι για μένα για τη φουκαριάρα τη μάνα μου που την πιάνει πολύ η ζέστη ..... 😁

ydADinb.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαλαρα σημερα τα πραγματα, αφου η υγρασια ειναι χαμηλα....16% πριν λίγο και σχεδόν 34β. η μέγιστη τώρα....φυσικα ούτε λογος για καυσωνα....ομως ηταν δυνατο κ μακρυ κυμα ζεστης συνολικα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εντυπωσιακό το πόσο η αλλαγή διεύθυνσης ανέμου επηρεάζει τη θερμοκρασία μέσα σε λίγες ώρες: Λίγο μετά τα μεσάνυχτα η Λίνδος όπως έγραψα σε άλλο post φοένιαζε με 37 σχεδόν βαθμούς, ενώ στις 07.00 το πρωί η θερμοκρασία ήταν 9 βαθμοί κάτω, γύρω στους 28!!! Αυτή τη στιγμή, αρκετή δροσιά και αεράκι σε όλο το νησί με γύρω στους 30 μέγιστη (εδώ βέβαια στην πόλη δεν καταλάβαμε σχεδόν καθόλου καύσωνα)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

...... πριν μια ώρα...... εντυπωσιακό αμόνι από τα 2000 μέτρα στο καταφύγιο Πετρόστρουγκας - Όλυμπος ..... (Ν. Παρμάκης ) .....

Μπορεί να είναι εικόνα σύννεφο και φύση

Μπορεί να είναι εικόνα δέντρο, φύση, ουρανός και ωκεανός

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31,7 και 32,2 οι μεγιστες.Μεγιστο High Heat Index στους σταθμους 31,1 °C 

Στην πρεβεζα επεσε και αλλο το High Heat Index σημερα με μεγιστο τους 43.3 °C

Χαλασε ο σταθμοςστην πρεβεζα με το  High Heat Index η καθε μερα το κανονικο ειναι απο 44 εως 48 βαθμους?μεχρι και 52 βαθμους εγραφε.

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η Ασπροβάλτα όπου και είμαι σήμερα είναι αρκετά καλύτερη από πλευράς ζέστης. Ναι μεν έχει ζέστη κι εδώ αρκετή αλλά δεν τη νιώθεις τόσο ενώ τα βραδάκια δροσίζει καλά! Αύριο πάω Οφρύνιο και Ελευθερούπολη Καβάλας όπου μένει η ξαδέλφη μου και θα με φιλοξενήσει για ένα 3ήμερο. Επιστρέφω σπίτι μου από Τρίτη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

φοένιασε και το Θησείο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

38.9 το Θησείο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

38.3 Μάνδρα στα 100 μέτρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, geornik said:

39,2c...WTF

Τα σπάει το Θησείο

Η Ελευσίνα το γύρισε σε αύρα εντωμεταξύ. Μόνο η Μάνδρα στα 100 μέτρα κρατάει πλέον ΒΔ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

52 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

31,7 και 32,2 οι μεγιστες.Μεγιστο High Heat Index στους σταθμους 31,1 °C 

Στην πρεβεζα επεσε και αλλο το High Heat Index σημερα με μεγιστο τους 43.3 °C

Χαλασε ο σταθμοςστην πρεβεζα με το  High Heat Index η καθε μερα το κανονικο ειναι απο 44 εως 48 βαθμους?μεχρι και 52 βαθμους εγραφε.

Γενικά στον σταθμό του ΕΑΑ της Πρέβεζας κάτι μου βρωμάει τουλάχιστον μία 4ετια...είμαι στο όριο αφού είμαι από κει να βάλω σταθμό😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

39.4 Θησείο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...