Jump to content
THUNDERSNOW1965

Αναφορές Ιουλίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γέρακα ΕΑΑ στο γυμνάσιο που πήγαινα 40.1 πριν λίγο....εγώ στον σταθμό μου 39.6 μια ανάσα απ' το 40αρι όλα τα ΒΑ ενώ τα ανατολικά βαρανε 41+ όπως και κάποια δυτικά προάστια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πρώτο 40άρι στο λεκανοπέδιο με 40.0 ακριβώς Βαρυμπόμπη ΕΑΑ

Επεξεργάστηκε από South Athens
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

40.2 Μάνδρα ΕΑΑ στα 390 μέτρα

41.8 Μάνδρα Davis στα 90 μέτρα (τώρα στους 40.6 με συνεχείς εναλλαγές ανέμων).

Επεξεργάστηκε από South Athens
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

40.1 Αγ. Παρασκευή ΕΑΑ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

πρόσεχε μην κρυώσεις...εγώ μόνιμα με κλιματιστικό εδώ και πολύ καιρο!

Πατως το 40αρι πρεπει να το περάσετε άνετα σε λίγο.

 

 

Μόλις φτάσαμε φίλε, 40.2 μέγιστη πριν από λίγο, και έχουμε που δρόμο ακόμα. Ακόμα και στις 7 το απόγευμα θα έχουμε 40 Άρι ευκολα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

Εδώ στον κόσμο μας...34,5 με το ζόρι τώρα και λίγο πιο μέσα καίγονται...43 τα Ψαχνά και 44 βαθμούς ο σταθμός στα Φύλλα!

41c πριν λίγα λεπτά στο νεκροταφείο της Δροσιάς... 

 

42.3c ο ΧΥΤΑ...! 
41.8c τα Ψαχνά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 ώρες πριν, Xionoflorina είπε:

Η μόνη καλή στιγμή αυτού του μήνα είναι όταν φτάνει 31/7 23 59 και τελειώνει.  Ειδικά φέτος με αυτή την κυκλοφορία προβλέπονται δράματα και καυτά ρεκόρ 

Θα διαφωνήσω με το 1ο μισό της πρότασης λέγοντας ότι τίποτε δεν τελειώνει 31/7 καθώς και ο Αύγουστος είναι παντού στο βόρειο ημισφαίριο εξίσου θερμός με τον Ιούλιο (σε κάποιες πολιτείες των ΗΠΑ μάλιστα καθαρά θερμότερος ο Αύγουστος) και αρκετά θερμότερος του Ιουνίου ενώ σε όλες σχεδόν τις περιοχές τόσο στην Ελλάδα όσο και στην Ευρώπη είναι και ο πιο άνυδρος μήνας του έτους.

Επεξεργάστηκε από WEATHER-FUN
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

43,1°C Τανάγρα 

42,8°C Στον αυτοκινητόδρομο Νέα Οδός στο ύψος της Θήβας

 Mέσα στην πόλη της Θήβας έχει 41°C 

Επεξεργάστηκε από MeteoTirnavos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

36.7°C η μέγιστη μέχρι στιγμής εδώ, Χρυσούπολη Περιστερίου... σήμερα περίμενα να γράφουμε παραπάνω η αλήθεια είναι... 27.9°C ελάχιστη....

...μας έφαγε η ζέστη....... επίσης γράφω με δεδομένα καθώς εδώ και κανα τέταρτο περίπου, έχουμε διακοπή ρεύματος........

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

40άρι Σπάτα από ΕΜΥ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Winterlove είπε:

36.7°C η μέγιστη μέχρι στιγμής εδώ, Χρυσούπολη Περιστερίου... σήμερα περίμενα να γράφουμε παραπάνω η αλήθεια είναι... 27.9°C ελάχιστη....

...μας έφαγε η ζέστη....... επίσης γράφω με δεδομένα καθώς εδώ και κανα τέταρτο περίπου, έχουμε διακοπή ρεύματος........

Παναγία μου ....εφιάλτης ....αν μου συμβεί κάτι τέτοιο θα πάω στο κλειστό γκαράζ και θα κάτσω μέσα στο αυτοκίνητο με κλιματισμο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στα παραθαλασσια της ηπειρου στην παργα η ελαχιστη θερμοκρασια σημερα στους 23,5 και μεγιστη 30,9 με μεγιστο High Heat Index 31.7°C 

Η θερμοκρασια τωρα στους 29,4

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εντωμεταξύ τεράστιες θερμοκρασιακές διαφορές στην Αττική! Από τη μια τα νότια προάστια με την αύρα που έχει επικρατήσει είναι πολύ χαμηλά με 30.6 τώρα στο ΣΕΦ και από την άλλη 42+ στα Μεσόγεια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...