Jump to content
Κώστας.

Aναφορές καυσωνικής περιόδου 27/7-4/8 - Ο καυσων των καυσωνων προ των πυλων

Προτεινόμενες αναρτήσεις

44.7 Σπάρτη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

42 και ο Σχινιάς από ΕΜΥ και τα 42άρια αυξάνουν στην Αττική πλέον!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά πείτε μου ότι δεν έχω πάθει αυθυποβολή και βρίσκω την κατάσταση στην ανατολική θεσσαλονίκη ανεκτή?πείτε μου οτι δεν έχω πείσει το εαυτό μου οτι η πόλη δεν παραδόθηκε?

 

Κρίσιμο σημείο που σημείωσε χθές ο Ζερεφός (αν και με εκνευρίζει με την κλιματική αλλαγή) η εξάτμιση είναι τέτοια και τα ποσοστά της υγρασίας είναι τετοια που όταν τελειώσει αυτο η Ελλάδα θα μοιάζει με το μπαρούτι ενός σπιρτου....ετοιμου να αναφλεγεί,πραγματικά ακομα και οι θερμοκρασίες να υποχωρήσουν ο τοπος θα είναι μπαρούτι.

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, kouvanos είπε:

Αντεπιθεση Μακρακωμαρας τσακ μπαμ στους 42....δεν παιζεις με την κοιλαδα του Σπερχειου

Πρέπει να γύρισε ΒΔ!!Εκεί να δεις εκτόξευση,μπαίνει αργά σήμερα όμως,στο όριο προλαβαίνει κάτι μεγάλο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, dimitris27 είπε:

Πρέπει να γύρισε ΒΔ!!Εκεί να δεις εκτόξευση,μπαίνει αργά σήμερα όμως,στο όριο προλαβαίνει κάτι μεγάλο

Ναι με ελαφρυ δυτικο ρευμα....δυστυχως με μεγιστες να σημειωνονται 19.00-19.30 πλεον δεν θα με εκπληξει ενα 45-46αρι για σημερα....και εχει μελλον ως την Παρασκευη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Spartan είπε:

38.9 αυτη την στιγμη εδω

Περιμενουμε τα 47αρια ,η μηπως οχι τελικα?🤔

Στο λεκανοπεδιο μας γλιτωνει ο αχταρμας ανεμων απο τα εκτεταμενα 45αρια...βεβαια ηδη εχουμε 41-42 στο.Νομο αρκετα...

Δυστυχως το 33.6 της Παρνηθας με φοβιζει οαο τιποτα....δειχνει τη λαυρα που μπαινει σιγα σιγα στα ψηλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

42.6 Φιλοθέη ο Davis με συνεχές Ν από Τουρκοβούνια και μέγιστη Αττικής ως τώρα.

1014344841_Screenshot2021-08-02at2_23_56PM.thumb.png.055d7ff89b78110a78c3daeffda05b8f.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

40 νταν το Θησείο και 5η μέρα συνεχόμενα 40άρια στο κέντρο της Αθήνας...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

43 εγραφε το αμαξι οταν φυγαμε απο την Βλυχαδα...Πρεπει να ειχε γυρω στους 37-38...Πανω απο μιση ωρα σερι ηταν δυσκολο να κατσεις παραλια...Συνεχως βουτιες λοιπον για να κρατησουμε θερμοκρασια..

Επιστροφη στο Κοκκινο πλεον με την Τ στους 38.9 αλλα με την τελευταια ανανεωση πριν 1 ωρα σχεδον...

Η πεθερουλα ξηγηθηκε μουσακα..Ευτυχια μετα το μπανιο να σε περιμενει το αγαπημενο σου φαγητο με δροσερη μπυριτσα...Καλο μεσημερι παιδες μου...Γιαμ..γιαμ..

20210802_141609.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

42.9 η Φιλοθέη από τον Davis fan aspirated και συνεχές Ν ρεύμα που φοενιάζει από Τουρκοβούνια 

Μέγιστη Αττικής ως τώρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, kouvanos είπε:

Στο λεκανοπεδιο μας γλιτωνει ο αχταρμας ανεμων απο τα εκτεταμενα 45αρια...βεβαια ηδη εχουμε 41-42 στο.Νομο αρκετα...

Δυστυχως το 33.6 της Παρνηθας με φοβιζει οαο τιποτα....δειχνει τη λαυρα που μπαινει σιγα σιγα στα ψηλα

Καπιοι περιμενουν ρεκορ  αυτες τις ημερες που θα  ξεπερασει  σε μεγιστες το 2007(για αττικη μιλαω παντα)

Για να δουμε 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...