Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2021....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

συνεχιζεται ακαθεκτη η ξηρασια στα ανατολικα ηπειρωτικα και νησια του αιγαιο....ελπιζω οι οχι τοσο υψηλες Τ αλλα και η εξασθενηση των ανεμων να μας δωσουν χρονο στην μαχη με τις πυρκαγιες......

μαλλον ετσι θα ειναι η Αττικη στο μελλον

Vista-de-antofagasta.jpg

Επεξεργάστηκε από gthomasandros
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα! 23.4°C ελάχιστη το πρωί και 33.9°C μέγιστη στη Χρυσούπολη Περιστερίου σήμερα.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ρε παιδιά κατι υπάρχει δυτικά της σαλονίκης η μου φαίνεται?αερας συνεφιά και αστραπόβροντα απο τα δυτικά.....τώρα καλαμαριά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

λήξη συναγερμού για εμάς στ ΝΑ της θεσσαλονίκης, συμφωνα με την δορυφορική η καταιγίδα θα απασχολήσει πλέον περιοχές στα ΒΑ του νομού,ψιλόβροχο και λίγος αέρας ...και σε λίγο μάλλον ηλιος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καταιγίδα είχαμε στο Μακροχωρι πριν λίγο με 160αρες ραγδαιότατες … 250αρες σχεδόν στο χωριό Σκυλιτσι λίγο πιο ανατολικά … 8 χιλιοστά στον σταθμο του Μακροχωρίου αλλά τόσα και στο Σκυλιτσι στην Βεροια στο κέντρο που δουλεύω πολύ λιγότερο μόλις 1 χιλιοστό 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 ώρες πριν, heavy snow είπε:

Τελειωνει σιγα σιγα το καλοκαιρι με δροσιες και κρυα ολο το καλοκαιρι στο λεκανοπεδιο των ιωαννινων οσον αφορα τις ελαχιστες θερμοκρασιες.👍👍

Δροσια το βραδυ και αισθηση κρυου και σημερα το πρωι. 14,5 εως 16,5 οι θερμοκρασιες

Τωρα για τις  τις ζεστες τα μεσημερια καλυτερα ας μην γραφω τιποτα για να ειναι και τα ποστ πιο φθινοπωρινα χεχε.Εχω βαρεθει να γραφω για το βρασιμο του τοπου.

Το καλοκαίρι σε 20 μέρες τελειώνει περίπου όχι νωρίτερα. Κι όταν λέω καλοκαίρι εννοώ 25-30 μέγιστες Τ δεν εννοώ 40αρια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μακάρι να βρέξει αυριο στην Ήπειρο γιατί ειλικρινά έχει μεγάλη ανομβρία. 

Να φανταστείτε έχουν ξεραθεί μέχρι και τα συκα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 ώρες πριν, sakis13 είπε:

Διασπαρτες μπορες και καταιγιδες κυριως σε γρεβενα,φλωρινα και κοζανη...Γιρομερι θεσπρωτιας ειχαν παρεακι σημερα πρωι...Του κυριου Γογολου...Τα ζωα εκει που ανηκουν..Στα δαση τους..Στο σπιτι τους...

240281785_387297172885455_4541535724735846234_n.jpgΕπειδη δε βλεπω να ριχνει βροχη...Ελπιζω 11-13/09 που θα μαι Αξιουπολη στο Κιλκις να βγαλει καμια ασταθεια της προκοπης...Γιατι αθηνα δε μας βλεπω καλα..Εχω ξεχασει τι σημαινει ραγδαιοτητα..Ετσι μου ρχεται να παρω το λαστιχο στη βεραντα και να ρχισω να καταβρεχω απο τον τεταρτο οροφο τον κοσμο...Ν ακουσω και παλι τα λουκια και τις τεντες να σταζουν..

ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΑ ΜΕΡΗ ΜΑΣ ΦΙΛΕ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Παίονας είπε:

ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΑ ΜΕΡΗ ΜΑΣ ΦΙΛΕ 

Εχω βαπτιση την Κυριακη το πρωι στις 12 του μηνα.Οποτε θα ξεκινησω απο σαββατο πρωι οδικως να απολαυσω και την διαδρομη..Στο νομο Κιλκις δεν εχω παει ποτε..Οποτε ειναι η καλυτερη ευκαιρια για ενα τριημερακι...Και θα προσπαθησω να δω οσα μερη μπορω..Γενικως μ αρεσει να ταξιδευω..Οπου μπορω να αποφυγω το αεροπλανο το αποφευγω..Με το αμαξι βιωνεις καλυτερα την καθε περιοχη που περνας..Εχω και αρκετα χρονια ν ανεβω Μακεδονια...Οποτε τωρα που μου δινεται η ευκαιρια..Ανεβαινω καρντασια..😄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συννέφιασε προς το απόγευμα με λίγες ψιχάλες κοντά στις 7μμ εδώ πέρα. Τώρα ψιλό ξαστέρωσε με τη θερμοκρασία στους 24.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το αποψινό ηλιοβασίλεμα προς Ακαρνανικά Όρη....εικόνα τραβηγμένη από τον Βλοχό, ένα βράχο 600-700μ. λίγο έξω από το Αγρίνιο!!!

FB_IMG_1629916876804.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χόχλια 19οC τώρα, με 45% υγρασία κι ένα υπέροχο δροσιστικό αεράκι που σου χαλαρώνει όλο σου το είναι....14,8-28,4οC η κύμανση σήμερα, με ισχνή αστάθεια....ίσως αύριο, δούμε καλύτερη αστάθεια και κανα περασματάκι βροχής...απίθανες οι νυχτερινές μυρωδιές της φύσης!!!

IMG_20210825_203115.jpg

IMG_20210825_203102.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα φιλαρακια..Υπεροχο βραδυ..Δροσερο...Στους 23.5 η ελαχιστη νωρις το πρωι...Καθισα το βραδακυ στο μπαλκονι να απολαυσω την οποια δροσια ειχε με παγωμενη βοτκιτσα...Το ενα ποτηρι ομως εφερε το αλλο και σημερα δεν ακουσα ουτε ξυπνητηρι ουτε τηλεφωνα...Τα εκαμ με ξυπνησαν...(γυναικα)..

Αφου εγινα Βεγγος εφτασα στη δουλεια με καποια καθυστερηση αλλα δε βαριεσαι..Ο καλος φιλος Γιωργος Γρεγος βρισκεται Σαμοθρακη...Σας προτεινω να το επισκεφτειτε..Απο τα ομορφοτερα νησια στην Ελλαδα...Και ισως απο τα πιο αδικημενα..

 

 

240631636_10159501610848850_7170936349850932819_n.jpgΣημερα τα δυτικα και τα βορεια θα δωσουν ωραιες εικονες,βροχερες και καταιγιδατες..Καλα φαινονενα παιδες..Εμεις απλα παρατηρητες για αλλα μια φορα...Δε πειραζει ομως. ΘΑ ρθει και η σειρα της Αττικης με εντυπωσιακο τροπο να σπασει την ξηρασια πλεον που ταλανιζει τον νομο μας..Καλη συνεχεια..

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σε όλους παίδες! Πολύ ευχάριστο ξεκίνημα της ημέρας σήμερα με πολύ ευχάριστη δροσιά και συννεφιά η οποία τώρα διαλύεται εδώ στο Μακροχωρι και την ευρύτερη περιοχή στους 19,9 η ελάχιστη στους 24,5 τώρα !!! Φυσικά έχει πολύ αυξημένη υγρασία και το μεσημέρι θα είναι δύσκολο …. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σε όλους και καλά φαινόμενα στους βόρειους και δυτικούς

Με ζεστη και υγρασία ξεκινά η μέρα στην Αττική 

Ήδη καταιγίδες μπαίνουν στο β Ιόνιο που θα απασχολήσουν αργότερα κυρίως τα β δυτικά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, sakis13 είπε:

Καλημερα φιλαρακια..Υπεροχο βραδυ..Δροσερο...Στους 23.5 η ελαχιστη νωρις το πρωι...Καθισα το βραδακυ στο μπαλκονι να απολαυσω την οποια δροσια ειχε με παγωμενη βοτκιτσα...Το ενα ποτηρι ομως εφερε το αλλο και σημερα δεν ακουσα ουτε ξυπνητηρι ουτε τηλεφωνα...Τα εκαμ με ξυπνησαν...(γυναικα)..

Αφου εγινα Βεγγος εφτασα στη δουλεια με καποια καθυστερηση αλλα δε βαριεσαι..Ο καλος φιλος Γιωργος Γρεγος βρισκεται Σαμοθρακη...Σας προτεινω να το επισκεφτειτε..Απο τα ομορφοτερα νησια στην Ελλαδα...Και ισως απο τα πιο αδικημενα..

 

 

240631636_10159501610848850_7170936349850932819_n.jpgΣημερα τα δυτικα και τα βορεια θα δωσουν ωραιες εικονες,βροχερες και καταιγιδατες..Καλα φαινονενα παιδες..Εμεις απλα παρατηρητες για αλλα μια φορα...Δε πειραζει ομως. ΘΑ ρθει και η σειρα της Αττικης με εντυπωσιακο τροπο να σπασει την ξηρασια πλεον που ταλανιζει τον νομο μας..Καλη συνεχεια..

Θα σου  στείλω φώτο από Παραμυθια να γουσταρεις😃😛

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απνοια και ζεστουλα στην Καρπαθο...Εκτος του αδελφου μου κ ενας συναδελφος μου που ειναι απο κει μου στειλε πριν λιγο αυτη την φωτο.. Αλλοι για δουλεια και αλλοι στον υδατινο παραδεισο..Γεια σου Μητσαρα,ριξε μια βουτια και για μας..Παραλια Αμμωπης. 

IMG-8312093ddd3cb4595f7e98fb49a5691f-V.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...