Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2021....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Mολις περασε η μεγαλυτερη κεραυνικη δραστιριοτητα ΜΕ τους πιο υσχυρους κεραυνους που εχω δει στην ζωη μου,Ηταν απιστευτο και τρομαχτικο.

Μιχαηλ ειχα παει μολις ειχες πει για το βιντεο για τις αστραπες αλλα το κινητο ειναι απο το 2009 και δεν εχει καλη αναλυση και ενω επιανε τον φωτεισμο στα κοντινα κτηρια απο τις αστραπες δεν επιανε τις ιδιες τις αστραπες.

Το χαλαζι ηταν για 2-3 λεπτα περιπου.

 

 

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

Mολις περασε η μεγαλυτερη κεραυνικη δραστιριοτητα ΜΕ τους πιο υσχυρους κεραυνους που εχω δει στην ζωη μου,Ηταν απιστευτο και τρομαχτικο.

Μιχαηλ ειχα παει μολις ειχες πει για το βιντεο για τις αστραπες αλλα το κινητο ειναι απο το 2009 και δεν εχει καλη αναλυση και ενω επιανε τον φωτεισμο στα κοντινα κτηρια απο τις αστραπες δεν επιανε τις ιδιες τις αστραπες.

Το χαλαζι ηταν για 2-3 λεπτα περιπου.

 

 

Δεν πειράζει φίλε,τρελαίνομαι που το χάνω χαχα. Ορατά τα ηλεκτρικά και από εδώ, αλλά δεν πρόκειται να ζήσουν ως εδώ. Έχει και ψυχρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημεραααα!!!!Ωραιες αναφορες...Πολλα χιλιοστα βλεπω τοπικα...

Καλλιραχη θασου..Το απογευμα που μας περασε...Της Μαριας Μαναβη.

240795177_10159328351235340_1675372935979622037_n.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τρομερή καταιγίδα αυτή την ώρα στην περιοχή νότια της λίμνης Τριχωνίδας (περιοχή Μακρυνείας) και πιο συγκεκριμένα στη Γαβαλού, από τους πυρήνες που νωρίτερα το ξημέρωμα έπληξαν το Αγρίνιο..Την καλημέρα μου!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα από Βοιωτία . Έχει ένα έστω μικρό καιρικό ενδιαφέρον ο καιρός σήμερα το πρωί ακόμη και για την Αναταλικη Στερεά . Η καταιγίδα στην περιοχη της Άμφισσας  φαίνεται να έχει τάση να κινηθεί Α-ΝΑ . Τα απομεινάρια της λογικά θα κινηθούν προς εδώ.Βρεχει στην ευρύτερη  περιοχη του Παρνασσού αυτή την ώρα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τρελή καταιγίδα φαίνεται να πιάνει και την Βοιωτία υγρασία και ήδη ζεστή στην Αττική για να δούμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μικρές αλλά υπαρκτές ελπίδες και για βδ Αττική έστω και έτσι σε πολλές περιοχές ήδη έσπασε η καντεμια της ανομβρίας!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα από βροχερή από το ξημέρωμα Ηγουμενίτσα. 21,5 βαθμοί και 97%υγρασια δείχνει ο σταθμός μου και 119,6mm βροχής... Μαλλον κάτι δεν πάει καλα🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, billipiros12 είπε:

Το Ιόνιο αλλά και το δυτικό ρεύμα έκαναν για άλλη μια φορά το θαύμα τους. 

Τελικα ναι αγαπητέ μου... Σαρωσαμε😃😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30 βαθμοί και 48% υγρασία ....

Σε λάθος συντεταγμένες ζουμε....πραγματικά απορώ αν μπορεί να υπάρξει χειρότερο καλοκαίρι από το φετινο 

Ψοφα ΑΡΡΩΣΤΕΙΑ μας ελιωσες...

Έτσι για την ιστορία ήρθε ΔΕΗ 400+ευρώ από την ατέλειωτη χρήση των κλιματιστικών ....😫

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αγρινιο σε κεντρικους δρομους τα ξημερωματα..

plymmires-2.jpg

plymmires-3.jpg

plymmires-6.jpgΤελικος Απολογισμος..87mm..Αδιανοητο νουμερο...Με μια διαταραχη χαλαρη ομολογουμενως...Παρα το οποιο cape..

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα!! 26.3°C ελάχιστη στη Χρυσούπολη Περιστερίου.. 31.1°C τώρα με 50% υγρασία......

...περιμένω σαν τρελός το πότε θα πέσουν οι Τ.. κάτω από τους 15 στα 850hPa... έστω....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, ΧΕΛΜΟΣ said:

30 βαθμοί και 48% υγρασία ....

Σε λάθος συντεταγμένες ζουμε....πραγματικά απορώ αν μπορεί να υπάρξει χειρότερο καλοκαίρι από το φετινο 

Ψοφα ΑΡΡΩΣΤΕΙΑ μας ελιωσες...

Έτσι για την ιστορία ήρθε ΔΕΗ 400+ευρώ από την ατέλειωτη χρήση των κλιματιστικών ....😫

 

στη Μηλο σημερα θα ειναι χειροτερα......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...