Jump to content
gthomasandros

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

45,2 mm τωρα στο κεντρο των ιωαννινων και 49,4 mm στην περιοχη του αεροδρομιου.

Θα κλεισει σχετικά καλά τελικά ο Σεπτεμβρης

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Θα κλεισει σχετικά καλά τελικά ο Σεπτεμβρης

Μακαρι να βρεξει και αυριο Γιαννη και εννοειται να αρχισει να βρεχει σε ολες τις περιοχες της ελλαδας.Αρκετη ξηρασια φαγαμε ολοι.Εδω ακομα βρεχει και φτασαμε τα 50 mm για σημερα στο κεντρο της πολης.

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλημερα σε ολα τα παιδια!!ξανα βροχες την νυχτα στην αρχη δυνατη και μετα   πυκνη ψιλη ποτιστικη βροχη και πυκνο ραντισμα κατα διαστηματα και ομιχλη.13.7c η θερμοκρασια την ωρα που εφευγα για δουλεια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17.3 αυτήν την ώρα η ελάχιστη με ριπές βοριά στα 40χλμ/ώρα και έντονη ψύχρα .. Κατα τ αλλα λιακάδα και πάλι λιακαδα 

Καλημερες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα φιλαρακια...Ελαχιστη στους 19.1..Μετα απο αρκετες μερες και παλι φουτερακι αλλα μονο για το πρωι...Αντε..Τελευταια μερα στη δουλεια...Επιστροφη στις 25 του μηνα...Εαν μεχρι τοτε ειμαι στα 0 χιλιοστα...Ν αρχιστε να με ψαχνετε...Η στα τρελαδικα η σε κανα ποταμι...Τις καλημερες μου...Ειπα ν αφησω και μουσι...Πενθω τον Αττικαριο Σεπτεμβρη...Στον αγυριστο και συ...

20210930_084222.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα!έβρεχε με αυξομειώσεις μέσα στη νύχτα στον Αλμυρό. Βέβαια, βλέπω το αεροδρόμιο της Ν.Αγχιάλου δεν κατέγραψε καθόλου βροχή... Γι'αυτό σε καταστάσεις σαν τη σημερινή θα ήταν αναγκαίος ένας σταθμός στον Αλμυρό, διότι συχνά υπάρχουν διάφορες πάρα τη μικρή σχετικά απόσταση από το αεροδρόμιο. Τέλος πάντων, συννεφιά τώρα με 19°C.

Όταν ξεκίνησε να βρέχει κατά τις 2:

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Καλημερα φιλαρακια...Ελαχιστη στους 19.1..Μετα απο αρκετες μερες και παλι φουτερακι αλλα μονο για το πρωι...Αντε..Τελευταια μερα στη δουλεια...Επιστροφη στις 25 του μηνα...Εαν μεχρι τοτε ειμαι στα 0 χιλιοστα...Ν αρχιστε να με ψαχνετε...Η στα τρελαδικα η σε κανα ποταμι...Τις καλημερες μου...Ειπα ν αφησω και μουσι...Πενθω τον Αττικαριο Σεπτεμβρη...Στον αγυριστο και συ...

20210930_084222.jpg

Καλά ρε τρελέ φουτερακι με 19 ελάχιστη? Καλοκαίρι είναι ακόμα! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Καλά ρε τρελέ φουτερακι με 19 ελάχιστη? Καλοκαίρι είναι ακόμα! 

Πολεμάει να φέρει το χειμωνα με το έτσι θέλω χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καστορια αλλος θεος...Χαμηλες νεφωσεις,ομιχλη και ψιλοβροχο.....Εκει το φθινοπωρο εφτασε...Της φιλης Βουλας..

243897816_1950319315147434_3783957000327797320_n.jpg

Το μονο καλο στην Αττικη ειναι οι ομορφες ανατολες και δυσεις του ηλιου..Οπως καλη ωρα σημερα το πρωι..Ανατολη πειραιωτικη..Της κυριας Ροδανθη..

243315072_3030544290528288_2711174470526187650_n.jpg

Και Νεα Φωκαια Χαλκιδικης..Νεφωσεις και ψιλοβροχο σε αρκετες περιοχες το βραδυ και νωρις το πρωι..

243641096_4485883808100760_37846054290209070_n.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17.4 ελαχιστη σε εμενα χωρις αναστροφη αφου το υπεροχο οψιμο μελτεμι γαζωνε ολη νυχτα....αισθηση ακομα χαμηλοτερα....αυτα ειναι πρωινα δροσερα ομορφα να πινεις καφε σαν ανθρωπος να σηκωνεσαι χωρις πονοκεφαλο και μες.στον ιδρωτα....

Ηλιος λαμπρος φυσικα τωρα και κοντευει τους 20 βαθμους

Με.αφηνει με.δροσερα χαδια και φιλια το Ζωγραφου και απο βραδυ στον καυτο και ανυδρο Πυργο Ηλειας !!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, thesprotos είπε:

Καλά ρε τρελέ φουτερακι με 19 ελάχιστη? Καλοκαίρι είναι ακόμα! 

Με 17 ελάχιστη και 50αρες ριπές που έχω εγώ έβαλα λεπτό μπουφάν και πάλι την άκουσα το πρωί ....ξυρίζει ο βοριάς 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

29 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Με 17 ελάχιστη και 50αρες ριπές που έχω εγώ έβαλα λεπτό μπουφάν και πάλι την άκουσα το πρωί ....ξυρίζει ο βοριάς 

A εντάξει! αν φυσάει λογικό.. Κρυωνεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα από τροπική Ηγουμενίτσα... Άπνοια τελείως και ήδη κοντεύει 25αρι...καποιες νεφώσεις αστάθειας που πυκνώνουν.... Σε έναν χάλια υετικα Σεπτέμβρη για την περιοχή μου και γενικά για τη Δυτικη Ελλάδα πράγμα που επισήμανε και ο Σάκης χτες στο δελτίο του. Ευχάριστη έκπληξη τα 50χιλ χτες στα Γιαννενα! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φοινικούντα πολύ νερό σήμερα το βράδυ με μεγάλες ραγδαιότητες, 36 mm και 112 σύνολο ο μήνας, αρκετά καλά γενικότερα η ΝΔ Μεσσηνία αν αναλογιστούμε ότι σε άλλα μέρη του νομού έχει βρέξει ελάχιστα. Καλό νεράκι έριξε χθες και Καλαμάτα και γενικότερα κεντρικό και νότιο Ταΰγετο. Να δούμε αν μας κάνει και σήμερα τη χάρη... Μπορεί να μην έχει έρθει ακόμα ένα κλασικό σύστημα από δυτικά, όμως αυτές έστω οι πινελιές αρκούν να μας θυμίσουν σε ποια εποχή είμαστε!

Καλημέρα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα παιδιά! Παίζει να έχει κάνα απαγορευτικό αύριο νωρίς το πρωί για Νάξο; Από Πειραιά.

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, yiannis_volos είπε:

Καλημέρα παιδιά! Παίζει να έχει κάνα απαγορευτικό αύριο νωρίς το πρωί για Νάξο;

Πολύ δύσκολο ......αν δεν ανέβει πάνω από 8 Μποφώρ δεν βγαίνει απαγορευτικό για Κυκλαδες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 ώρες πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Και πως έβρεξε στην Κέρκυρα τότε Μιχάλη???

Βλέπω 4mm ο σταθμός μου 3mm τα Γουβιά 5mm η Κορακιάνα κτλ

Πότε έβρεξε εχθές στην Κέρκυρα, πρωί? Κάποιες τοπικές μόνο καταιγίδες υπήρχαν στην θάλασσα, αλλά όχι γενικευμένα πράγματα. Κάτι μεταξύ φθινοπωρινού συστήματος και αστάθειας το χθεσινο

1 ώρα πριν, thesprotos είπε:

Καλημέρα από τροπική Ηγουμενίτσα... Άπνοια τελείως και ήδη κοντεύει 25αρι...καποιες νεφώσεις αστάθειας που πυκνώνουν.... Σε έναν χάλια υετικα Σεπτέμβρη για την περιοχή μου και γενικά για τη Δυτικη Ελλάδα πράγμα που επισήμανε και ο Σάκης χτες στο δελτίο του. Ευχάριστη έκπληξη τα 50χιλ χτες στα Γιαννενα! 

Σήμερα είναι καλή μετά για Ηπειρο και πάλι. Και μάλιστα λόγω μικρότερης δυτικής συνιστώσας του ρεύματος ίσως πιάσει και εσάς η κατάσταση σήμερα.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χόχλια ολίγον βροχερή σήμερα.....γρήγορα κρύο, τζάκια και μπουφανάκια....10οC ελάχιστη και 11οC τώρα!!

IMG_20210930_121842.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καταπληκτικη ημερα Ζωγραφου παρα τη λαμπρη λιακαδα....

ΑΠΟΓΕΙΩΣΗ με 60αρες ριπες ασταματητα απτο πρωι βουιζει ολη η πολυκατοικια !

20.8 τωρα με αισθηση 19 το πολυ ! Το πρωτο μεσημερι του φετινου καλοκαιριου που λαθεσαι ανετα με κοντομανικο!

Το κανει για να με σκασει που φευγω....το απογευμα....κ παω Πυργο που ζει το αιωνιο ζεστο και ανυδρο καλοκαιρι με 27.5 αυτη την ωρα φουλ λιακαδα κ υγρασια αισθηση 30αρακι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...