Jump to content
gthomasandros

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

21.5 μέγιστη ως τώρα ....υπέροχες θερμοκρασίες με το βοριά λίγο κάτω από τα 60χλμ/ώρα σύμφωνα με το σταθμό μου ...βέβαια η ατέλειωτη λιακάδα και η ανομβρία πάνω από 100 μέρες έχουν κάνει τα νεύρα αλοιφή 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22.5 με περηφανη λιακαδα....

28.0 ο Πυργος !!!! Δωσε καμαρι μου βαλε.τα.καλα σου τα καλοκαιρινα σου Οκτωβριατικα κατεβαινει ο kouvanos !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υπέροχος φθινοπωρινός καιρός εδώ στον Εύοσμο με 21οC με χυμό στα μικέλ Ευόσμου. Μέχρι 22 η θερμοκρασία σήμερα. Συννεφιά χωρίς βροχή (από τους αγαπημένους μου καιρούς) εδώ πέρα. Καλή συνέχεια!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, kouvanos είπε:

22.5 με περηφανη λιακαδα....

28.0 ο Πυργος !!!! Δωσε καμαρι μου βαλε.τα.καλα σου τα καλοκαιρινα σου Οκτωβριατικα κατεβαινει ο kouvanos !

Έλα και Ηγουμενίτσα.... 27αρι εχουμε😡😡

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Έλα και Ηγουμενίτσα.... 27αρι εχουμε😡😡

Μαυρουδι Ηγουμενίτσας έκανε 18 χιλιοστά πριν λίγο. 

http://penteli.meteo.gr/stations/igoumenitsa/

Επεξεργάστηκε από billipiros12
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, billipiros12 είπε:

Μαυρουδι Ηγουμενίτσας έκανε 18 χιλιοστά πριν λίγο. 

http://penteli.meteo.gr/stations/igoumenitsa/

Το ξέρω έχει μαυρίλα στα πεδινά... Και εδώ συννεφιασε και ψιχαλίζει... Βρε λες? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

36 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Το ξέρω έχει μαυρίλα στα πεδινά... Και εδώ συννεφιασε και ψιχαλίζει... Βρε λες? 

Βλέπω βγαίνουν καταιγίδες και χαμηλότερα σήμερα.. κανονικά η σημερινή μέρα είναι ανώτερη από την χθεσινή για Ηπειρο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Βλέπω βγαίνουν καταιγίδες και χαμηλότερα σήμερα.. κανονικά η σημερινή μέρα είναι ανώτερη από την χθεσινή για Ηπειρο

Η Αλβανία δίνει πόνο σήμερα. 

Ας κάνουμε λίγο υπομονή και για την Ήπειρο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27.8 πριν λίγο στον Μύτικα Πρέβεζας όπου βρίσκομαι τελευταία μέρα μιλάμε για καλοκαίρι κανονικό αλλά με χαμηλή υγρασία λόγω ΒΑ...ελάχιστη επίσης καλοκαιρινή με 19.8 και εννοείται ούτε ίχνος χιλιοστού βροχής...βλέπω Γέρακα 21.8 και λέω άντε να πάω τουλάχιστον να νιώσω κρύο αφού εδώ όσες μέρες είμαι μέγιστη κάτω από 24-25 δεν είχε αλλά ούτε και βροχή να πω άντε το εσωσε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φοινικούντα Μεσσηνίας πολύ νερό 73 mm και συνεχίζει δυνατά!

http://foinikounda.meteoclub.gr/

Επεξεργάστηκε από Μεσσήνιος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

79mm στην Φοικούντα ενώ δεν αποκλείεται να γράψει ακόμη μερικά με τις συνθήκες που επικρατούν στην ευρύτερη περιοχή . 

SmartSelect_20210930-164236_Samsung Internet.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επεκταθηκαν παντου οι βροχες

Ο σταθμος στο κεντρο ειναι off για την καταγραφη υετου.

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

 

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

οι βροχες ποτιστικου ρυθμου συνεχιστηκαν απο το βραδυ εως το μεσημερι  με την ψιλη πυκνη βροχη να κυριαρχει αλλα και εντονο ραντισμα με ομιχλες .μετα εκοψε και κατα διαστηματα μονο ψιχαλιζει,οι ομιχλες τραβηχτηκαν τωρα. η θερμοκρασια σημερα απο 13.6c εως 14.5c.εικονα πριν 45 λεπτα προς ΝΔ

60mm στην κοντινη κερασια εγραψε ο σταθμος και 40mm στην αριδαια.η μεγαλυτερη ποσοτητα του νερου που  επεσε στην περιοχη μας ηταν με  ποτιστικο ρυθμο.

τα ποταμια απο σκουρο καφε χτες εγιναν μπεζ σημερα😀

7hPafkn.jpg

Επεξεργάστηκε από bill snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

🤣🤣Εφυγε ο Μιχαηλ και τα Γιαννενα βρηκαν τον βροχερο εαυτο τους...Περα απο την πλακιτσα..Ζωγραφια...

ligiades-2.png

ligiades-3.png

ligiades-4.png

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...