Jump to content
billipiros12

Αναφορές κακοκαιρίας περιόδου 26 με 30 Νοεμβρίου.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εξω απο την Κοζανη..Ομορφιες..Της Ειρηνης Τσιομπανου..

261057708_313898927224241_2339306812512177969_n.jpg

Αριδαια..Της κυριας Κοταιδου..

261644277_3153403794893970_1543931426653973853_n.jpg

Ψιλοβροχο στον Ασπροπυργο ανα διαστηματα...Οσο περνα η ωρα,βαραινει ο ουρανος..

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλύτερα ελάχιστες των 17 και 20 βαθμών για μια νύχτα του Νοέμβρη παρά Πασχούγεννα για 10 μέρες με 25αρια μέγιστες ακόμα και στη Φλώρινα!

Από την άλλη εγώ χαίρομαι που ενώ γράφει ακόμα Νοέμβριος το ημερολόγιο, θα ασπρίσουν για τα καλά τα ορεινά (πράγμα που έχει να συμβεί κάποια χρονάκια) και δεν θα ξασπρίσουν!

Πόσο μάλλον αν κάτσει κάνας κεντροβόρειος χιονιάς το άλλο ΣΚΔ, έστω ημιορεινών. Αυτό κι αν έχουμε ξεχάσει πως είναι!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα..6β και 20 χιλ στον πανουργια..παμε για  το πρωτο χιονακι της σεζον το βραδυ κ αυριο το πρωι..

Η γκιωνα νυφουλα πλεον βαζει τη βαση της μεχρι τον ιουνιο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βροχερές καλημέρες!

6 mm η σημερινή μέρα με καταιγίδες on-off ελέω Γαρμπή.

69 mm storm total και 1517,6 ο ετήσιος που, όπως όλα δείχνουν, θα σπάσει το ρεκόρ του 2018 με 1558,8 mm.

8 βαθμούς η ελάχιστη και 12,9 η μέγιστη από τα μεσάνυχτα.

10,1 τώρα με αποδράσεις του ήλιου διαμέσου των νεφών!

platistoma-cached.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, [weathermaniac] είπε:

Ευχαριστώ πολύ παιδιά! Τα καλύτερα γενέθλιά εβερ! Ψοφόκρυο με καταιγίδες στα Γιάννενα και ισχυρούς ανέμους!!!

IMG_20211129_092304.jpg

IMG_20211129_105003.jpg

Χρόνια πολλά Μιχαήλ και καλή έναρξη χειμώνα στις Γιαννεναρες.

 

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Tolisk20 είπε:

Καλημερα..6β και 20 χιλ στον πανουργια..παμε για  το πρωτο χιονακι της σεζον το βραδυ κ αυριο το πρωι..

Η γκιωνα νυφουλα πλεον βαζει τη βαση της μεχρι τον ιουνιο

 

Αυτά είναι...

Βουνά είν' τα κατατόπια μου, βουνά είν' οι καημοί μου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα από την αρνητρια  κρύου , υετού , νέφωσης κτλπ Σαλόνικα.... Δεν μας θέλει φέτος ... Βέβαια αν το ξεπληρώσει με κανένα χιόνι της προκοπής θα τα ξεχάσουμε μιας και η βροχή πλέον δεν είναι στα θέλω του κυμπαρη Σαλονικιού που σέβεται τον εαυτό του 😎

Κατά τα άλλα αυτά προς το παρόν 

image.thumb.jpg.1f94133d96b26b48f42af4a7898d13f6.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γέρακα 21.1 στις 6:20 τραγικά πράγματα τώρα πιο χαμηλά στους 18...καλοί οι νοτιαδες για 2-3 μέρες μόνο στην Αττικη όταν μπαίνει χειμώνας μπας και δούμε καμιά μεγάλη βροχοκαιρια αλλά μέχρι εκεί...1000 φορές νοτιαδες το καλοκαίρι που μπορεί να φέρουν και καμιά αστάθεια και δεν ανεβάζουν και την Τ (Ιούλιος 2018) παρά τέτοια πράγματα χειμώνα όπως τον Γενάρη με τα 20αρια τα μεσάνυχτα και τα 24αρια μέγιστες, που τείνει να γίνει συνήθεια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 με 21 χιλιοστά στα Γιάννενα, και ετοιμάζονται για νέα καταιγίδα. Η κάμερα των λιγκιαδων χαλασμένη στην σημαντικότερη κακοκαιρια!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 ώρες πριν, [weathermaniac] είπε:

Ωραία καταιγίδα στα Γιάννενα με 10 βαθμούς, ο σταθμός του κέντρου κολλημένος.

Νέες καταιγίδες πλησιαζουν, το Μιτσικέλι τώρα. Πήγα και έβγαλα προς την καταιγίδα και βγήκε το πεζοδρόμιο κλαίω.

Πολυχρονος Μιχαηλ οτι επιθημεις!!!

Μπουμπουνητα με βροχη τωρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στουπιδι καλο πλεον Σαμαρινα..Οπως τα λεει ο Γιωργαρος..

271.jpg

Εντωμεταξυ βρεχει σε πολλα σημεια της Πελοποννησου...Ισως να δουμε και μεις καμια βροχουλα αργοτερα..

Βασιλιτσα..Σημερα..

8c63fce85f9e78088b369ecfb0c120e7_L.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξεκίνησε να χιονίζει πριν κανα 2ωρο στο Νυμφαίο Φλώρινας ....σταδιακά θα κατεβαίνουν τα υψόμετρα....

Καλα Χριστούγεννα παιδιά!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18.3 αυτήν την ώρα που είναι και η ελάχιστη ημέρας....κατα τα άλλα βαριά νέφωση δυνατός νότιας σκόνη βρώμα και αηδία....Τουλάχιστον ας ρίξει καμία λασποβροχη .Στο Χελμό αν δεν χιονίσει μέχρι την τελευταία μέρα του Νοέμβρη θα είναι η μοναδική φορά από το 2005 που κρατάω αρχείο που δεν θα έχει κάνει ούτε 2 πόντους χιόνι ακόμα και στην κορυφή....Για φέτος μόνο 2 πασπαλες που κράτησαν λίγες ωρες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπορεί θερμοκρασιακά να ήταν άσχημο ( κυρίως ) το τελευταίο 24ωρο αλλά μόνο και μόνο που βλέπω χιονοκουρτίνες να να κατεβαίνουν στους ορεινούς οικισμούς  και αύριο πρωί να έχει πέσει σχεδόν σε όλο τον ηπειρωτικό κορμό της χώρας ,μου φτάνει για να μου φτιάξει την ημέρα.  Συννεφιά και τίποτα το αξιόλογο στον Κρυονέρι .Τοπικές μπόρες λασποβροχής στην Βοιωτία με την θερμοκρασία σε πτώση .

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Μπορεί θερμοκρασιακά να ήταν άσχημο ( κυρίως ) το τελευταίο 24ωρο αλλά μόνο και μόνο που βλέπω χιονοκουρτίνες να να κατεβαίνουν στους ορεινούς οικισμούς  και αύριο πρωί να έχει πέσει σχεδόν σε όλο τον ηπειρωτικό κορμό της χώρας ,μου φτάνει για να μου φτιάξει την ημέρα.  Συννεφιά και τίποτα το αξιόλογο στον Κρυονέρι .Τοπικές μπόρες λασποβροχής στην Βοιωτία με την θερμοκρασία σε πτώση .

Ναι,ξερουμε οτι εισαι "ματάκιας".

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...