Jump to content
TOUAREG

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πλησιάζει ρετάλι για ορεκτικό και ενώ περιμέναμε το κυρίως πιάτο, το έχει πάρει το γκαρσόν και το πάει σε άλλο τραπέζι. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, yiannis_volos είπε:

Ε στην πράξη αυτό το -35 με τόσο ψεύτικα 850 το θα κάνει για τα 0μ; Τώρα αν σας ικανοποιεί που θα πετάξουμε στα σκουπίδια έναν Αζορικο 1040mb για να κατέβει αυτή η πέτσα με -6 στα 850 με το ζόρι ε εντάξει τι να πω. Με όλο το σεβασμό εννοείται αλλά να μην εκθιαζουμε τη μετριότητα..

Γιάννη τι να κάνουμε πες. Να βρίζουμε όλη μέρα; Να αναθεματιζουμε.; Έτσι όπως είναι η διάταξη θα έπρεπε σαββατοκύριακο η Χαλκίδα να έχει πάνω από μισό μέτρο αν είχαμε έστω ένα -8 στα 850. Δυστυχώς αυτά μας δίνει ο καιρός και πάμε να πάρουμε ότι καλύτερο. Καταλαβαίνεις πως το λέω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Ε στην πράξη αυτό το -35 με τόσο ψεύτικα 850 το θα κάνει για τα 0μ; Τώρα αν σας ικανοποιεί που θα πετάξουμε στα σκουπίδια έναν Αζορικο 1040mb για να κατέβει αυτή η πέτσα με -6 στα 850 με το ζόρι ε εντάξει τι να πω. Με όλο το σεβασμό εννοείται αλλά να μην εκθιαζουμε τη μετριότητα..

Και τι να κανουμε ρε βολιοτη?

Να βαλουμε την σκουφια μας να κλαει που δεν θα το στρωσει και φετος για ακομη μια φορα στο συνταγμα?

Τωρα ξεκιναει ο χειμωνας(και μαλιστα δυναμικα απο οτι φαινεται)

Ας φορτωσουν και λιγο τα βουνα της ανατολικης ηπειρωτικης χωρας δεν θα ηταν κακο  για πρωτη φαση ε?😎

 

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, yiannis_volos είπε:

Ε στην πράξη αυτό το -35 με τόσο ψεύτικα 850 το θα κάνει για τα 0μ; Τώρα αν σας ικανοποιεί που θα πετάξουμε στα σκουπίδια έναν Αζορικο 1040mb για να κατέβει αυτή η πέτσα με -6 στα 850 με το ζόρι ε εντάξει τι να πω. Με όλο το σεβασμό εννοείται αλλά να μην εκθιαζουμε τη μετριότητα..

Με ολο τον σεβασμο θα σου πω οτι μαλλον δεν ξερεις να χαιρεσαι τον καιρο.Καμια μετριοτητα δεν ειναι.Αν ερθει τελικα οπως ας πουμε το δειχνει τωρα το αικον,θα είναι μια πολυ δυνατη κακοκαιρια για τα αν.προσηνεμα.Με αφθονες βροχες και χιονια ως χαμηλα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ναι βρε παιδιά εντάξει απλά να μην ωραιοποιουμε την μετριότητα, αυτό λέω μόνο. Πάει τζάμπα ένας τόσο καλός Αζορικος. Δεν θα είναι συνέχεια τόσο καλός ούτε θα είμαστε μόνο ως κάτω απ' τα κλιματικά μέχρι το Μάρτη. Ήταν ευκαιρία αυτή η περίοδος..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Γιατί μιλάω για αυτό που έρχεται μόνο, όχι για το παρελθόν. Το Σύνταγμα το ανέφερα γιατί αν στρωθεί σημαίνει ότι έχουμε σωστή δυνατή κακοκαιρία. Το να στρώσει στα ημιορεινά στις 20 Δεκεμβρίου ε εντάξει χαίρω πολύ Χαιρόπουλος 😛

Κατσε να σου θυμησω λιγο τον περσινο δεκεμβριο

Και θα αλλαξει με την μια  γνωμη ακομα και για αυτο το πρωτο (ρεταλι )που μας ερχεται

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, yiannis_volos είπε:

Ναι βρε παιδιά εντάξει απλά να μην ωραιοποιουμε την μετριότητα, αυτό λέω μόνο. Πάει τζάμπα ένας τόσο καλός Αζορικος. Δεν θα είναι συνέχεια τόσο καλός ούτε θα είμαστε μόνο ως κάτω απ' τα κλιματικά μέχρι το Μάρτη. Ήταν ευκαιρία αυτή η περίοδος..

Σχετικο και υποκειμενικό φιλε για μενα δεν ειναι μετριοτητα αθτο που δειχνει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Με ολο τον σεβασμο θα σου πω οτι μαλλον δεν ξερεις να χαιρεσαι τον καιρο.Καμια μετριοτητα δεν ειναι.Αν ερθει τελικα οπως ας πουμε το δειχνει τωρα το αικον,θα είναι μια πολυ δυνατη κακοκαιρια για τα αν.προσηνεμα.Με αφθονες βροχες και χιονια ως χαμηλα.

Μισό μέτρο πάνω στη θάλασσα έχω δει. Στις σωστές κακοκαιρίες του Βόλου μια χαρά το χαίρομαι, όλη μέρα έξω είμαι. Αλλά δεν θα τρέξω για μια πετσα με οριακές Τ. Ο καθένας βέβαια έχει διαφορετικά στανταρς. "Βρίσκουμε καταφύγιο στη μετριότητα, από απελπισία για το ωραίο που ονειρευτήκαμε."

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, yiannis_volos είπε:

Ήταν ευκαιρία αυτή η περίοδος..

Ηταν;;;;Εθαψες ήδη κατι που δεν εχει συμβει;;;Φίλε μου εισαι και νεο παιδι,παρτο αλλιως,η ζωη ειναι ωραια,το Πηλιο διπλα και η φυση στα μερη σου υπεροχη ειτε σε βουνο ειτε σε θαλασσα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

ωραιος!!!...το παιχνιδι γυρναει ενα τιποτα ειναι πιστεψε με...😀

Σωστός.. Ηδη στις 30 ώρες έχει τις προϋποθέσεις να κινηθεί λίγο πιο δυτικά.. Φαίνεται αυτό από τα νότια κρασπεδα του πολικου Χ  στη Σκανδιναβία.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Spartan είπε:

Κατσε να σου θυμησω λιγο τον περσινο δεκεμβριο

Και θα αλλαξει με την μια  γνωμη ακομα και για αυτο το πρωτο (ρεταλι )που μας ερχεται

Το τζάμπα κρύο δεν με νοιάζει, το έχω πει και άλλες φορές. Ίσα ίσα με ενοχλεί γιατί βρίσκομαι έξω αρκετές ώρες της μέρας. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, yiannis_volos said:

Ναι βρε παιδιά εντάξει απλά να μην ωραιοποιουμε την μετριότητα, αυτό λέω μόνο. Πάει τζάμπα ένας τόσο καλός Αζορικος. Δεν θα είναι συνέχεια τόσο καλός ούτε θα είμαστε μόνο ως κάτω απ' τα κλιματικά μέχρι το Μάρτη. Ήταν ευκαιρία αυτή η περίοδος..

Γιάνναρε ακόμα είναι, Δεν "ήταν". Τίποτα δεν χάθηκε ακόμα. Μυρίζομαι καλή συνέχεια. 

Κι αν πέσει φάπα, ξερεις τι εχουμε πάντα στο κομοδινο.......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ηταν;;;;Εθαψες ήδη κατι που δεν εχει συμβει;;;Φίλε μου εισαι και νεο παιδι,παρτο αλλιως,η ζωη ειναι ωραια,το Πηλιο διπλα και η φυση στα μερη σου υπεροχη ειτε σε βουνο ειτε σε θαλασσα.

Ε εντάξει το πρώτο πέταξε, το επόμενο παίζεται αλλά εεε θα δούμε..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τελεια αντε να μαζευομαστε..εχουμε γυρισει αδιανοητα πιο δυσκολα...ενας εξασθενημενος αυλωνας που απλα πρεπει να κανει ολικη αποκοπη μερικες δεκαδες χιλιομετρα πιο δυτικα...σιγα το πραγμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, yiannis_volos είπε:

Μισό μέτρο πάνω στη θάλασσα έχω δει. Στις σωστές κακοκαιρίες του Βόλου μια χαρά το χαίρομαι, όλη μέρα έξω είμαι. Αλλά δεν θα τρέξω για μια πετσα με οριακές Τ. Ο καθένας βέβαια έχει διαφορετικά στανταρς. "Βρίσκουμε καταφύγιο στη μετριότητα, από απελπισία για το ωραίο που ονειρευτήκαμε."

Λες να εχεις παραπανω στανταρτς απο μενα,εδω που μενω;Εγω παντως σημερα γουσταρα τρελα που χιονισε χλαπατσα και εβρεχε μετα ολη μερα με κρυο και βορια.Τεσπα αυτα απο μενα δεν θα κανω κουμαντο στο τι γουσταρεις και σταματαω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σήμερα και αύριο θα συζητάμε για το αν θα χιονίσει και σε πεδινά Θεσσαλίας και κεντρικής Στερεάς. Πέμπτη - Παρασκευή θα συζητάμε για το αν θα έχει υετό το Ζερίκι. Και μετά πείτε μου να απολαμβάνω ότι μας δίνει ο καιρός.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...