Jump to content
TOUAREG

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Γνωσεις ερασιτεχνικες δεν εχουν  ολοι καποιοι ειναι πολυ καλοι γνωστες υπαρχουν δεκαδες πραγματα που φαινονται για το 18-19 μελοι ενς τα κυρια αν εσυ περιμενεις με την σημερινη εικονα να δουν χιονια τα βορεια πεδινα επειδη ο ζιακοπουλος ειπε κατι που ειναι γνωστο οτι συμβαινει σημαινει οτι δεν εισαι ρεαλιστης τωρα αν ξαφνικα τουμπαρουν ολα ξαφνικα θα κανουμε αλλη κουβεντα αλλα απο το συνολο των μοντελων σημερα δεν προκυπτει κατι τετοιο τι να πουμε δηλαδη..

Ρεαλιστής δεν μπορώ να γίνω, όταν τα μοντέλα και τα ασαμπλς αλλάζουν σαν τα πουκάμισα!! Ρεαλιστής θα γίνω στο απόλυτο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Χειμωνας είπε:

Μπορείς να μπεις στο σάιτ που έχει ziakopoulos blogspot.com

ενταξει δεν λεει κ τιποτα εξαλου αυτο πρεπει να το εγραψε αρκετα νωριτερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ εξακολουθώ να περιμένω και τα 12αρια της Τετάρτης για αυτό που έρχεται ( αν έρθει) το σκ. Καλά για το άλλο από Παρασκευή θα υπάρχει μια εικόνα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Gary είπε:

εχω πεσει σε καταθλιψη. φοβαμαι πως δε θα χιονιστω ουτε μεχρι τοο τελος της χρονιας

Άντε που θα πέσεις σε κατάθλιψη για το χιόνι. Να δεις που θα σου έρθει εκεί που δεν το περιμένεις. Να ανεβάσεις φωτογραφίες, όταν γίνει, μην μας ξεχάσεις!!! 🌨️🌨️🌨️🌨️😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

Παρων!!!..εγώ είμαι χαρούμενος που υπάρχουν μοντελα που το φέρνουν πάνω μας.απο χτες είπα ότι φοβαμε το πολύ δυτικά οπότε είμαστε σούπερ φίλε Κοσμά!!!😋

πριν κανα δυο μερες ειχες πει οτι θελουμε να κατσει καλα αυτο του σκ στα προσηνεμα γιανα  μας ερθει καλα το αλλο ισχυει;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Παίονας είπε:

ενταξει δεν λεει κ τιποτα εξαλου αυτο πρεπει να το εγραψε αρκετα νωριτερα

Με πιθανότητες παίζουμε.. τίποτα απόλυτο δεν υπάρχει ακόμα.. Νομίζω,πολλά παιδιά που ασχολούμαστε ερασιτεχνικά από  την εποχή του 2007-8 που ειμασταν στο σνοουρεπορτ,το έχουμε δει το έργο εκατομμύρια φορές... Δηλαδή, υπάρχει ακόμη δρόμος!!

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και επειδή φίλε από την Λάρισα,τον ξέρω τον Βασίλη και τον παρακολουθώ εδώ και 12-13 χρόνια,και ξέρω ότι είναι από τους καλούς ερασιτέχνες μετεωρολόγους, τώρα αν έβγαζε πρόγνωση, πάλι θα είχε έστω και ένα μικρό ποσοστό!!Δεν θα ήταν απόλυτος, γιατί είπαμε ότι ο καιρός είναι ένα απέραντο χάος!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξεκίνησε το αικον και νομίζω ότι πάει ανατολικά.πιο ανατολικα πάει αζορ

Επεξεργάστηκε από Snowjunky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Χειμωνας είπε:

Και επειδή φίλε από την Λάρισα,τον ξέρω τον Βασίλη και τον παρακολουθώ εδώ και 12-13 χρόνια,και ξέρω ότι είναι από τους καλούς ερασιτέχνες μετεωρολόγους, τώρα αν έβγαζε πρόγνωση, πάλι θα είχε έστω και ένα μικρό ποσοστό!!Δεν θα ήταν απόλυτος, γιατί είπαμε ότι ο καιρός είναι ένα απέραντο χάος!!

Στις προγνωσεις ποσοστο δεν βαζει ποτε στις εκτιμησεις ναι..σημερα αν βγαζουμε προγνωση 6ημερη αυτο που βλεπαμε θα βαζαμε προσηνεμη  κακοκαιρια αυτη ειναι η πραγματικοτητα με ολα τα δεδομενα...

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τέλος και το αικον ανατολικά πάει και αυτό.αυριο ο τζιφος και το τζεμ ετοιμάζονται για Τούμπα αλλά κομενατσι.πιεζει το χαμηλό στην Γροιλανδία που στο προηγούμενο ραν το είχε 970 και τώρα το πήγε 960

Επεξεργάστηκε από Snowjunky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φοβάμαι μην βγει και πολύ ανατολικά.παμε για αλλα οι κέντροβορειοι.καρφι προσυνεμο βγαίνει και μην παραφυγει ανατολικά.χεραιτισματα

Επεξεργάστηκε από Snowjunky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Seventower είπε:

Επεξήγηση 

Του CFS einai....ο θεός βοηθός δεν δείχνει ανατολικα μας ψυχρές μάζες /αυλωνες θα κινηθούν και προς κέντρο νότια Ευρώπη..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Severe_Lover είπε:

Του CFS einai....ο θεός βοηθός δεν δείχνει ανατολικα μας ψυχρές μάζες /αυλωνες θα κινηθούν και προς κέντρο νότια Ευρώπη..

Πολλά θα αλλάξουν πολλά θα ρθουν και το σίγουρο με όλα τα Βαλκάνια χιονισμένα θα φραρνιζεται ο καιρός και δω υα χιονίζει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, Snowjunky είπε:

Τέλος και το αικον ανατολικά πάει και αυτό.αυριο ο τζιφος και το τζεμ ετοιμάζονται για Τούμπα αλλά κομενατσι.πιεζει το χαμηλό στην Γροιλανδία που στο προηγούμενο ραν το είχε 970 και τώρα το πήγε 960

κοιτα λιγο την αποκοπη που κανει δεν ειναι τοσο κακο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καμία σχεση το αικον με ουκμο και ευρωπαιο εχει αλλο σχημα τελειως αντικυκλωνα το το τι βγηκε ελαχιστα πιο ανατολικα δε σημαίνει ότι παει στο ουκμο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Καμία σχεση το αικον με ουκμο και ευρωπαιο εχει αλλο σχημα τελειως αντικυκλωνα το το τι βγηκε ελαχιστα πιο ανατολικα δε σημαίνει ότι παει στο ουκμο 

Στο πρωινό του θα είναι ιδιο.την πάει σιγά σιγά την αλλαγή για να μην το πάρουμε πρεφα 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...