Jump to content
TOUAREG

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλά ο Ιάπωνας δίνει το ιδανικότερο θάψιμο του 70-80% και βάλε της χώρας με μια 4-5 μέρες συνεχόμενες χιονοπτώσεων......!!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαχαχαχαχα ούτε ένα σενάριο για 18 19 για τα βόρεια μόνο 15 κεντρικά 15 προσηνεμος και τα άλλα τιποταχαχαα κλάμα με τι ασχολουμασταν 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Χαχαχαχαχα ούτε ένα σενάριο για 18 19 για τα βόρεια μόνο 15 κεντρικά 15 προσηνεμος και τα άλλα τιποταχαχαα κλάμα με τι ασχολουμασταν 

Αντώνη για μετα όμως έχει κάτι μωβιές φοβερές για όλους. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Αντώνη για μετα όμως έχει κάτι μωβιές φοβερές για όλους. 

Άσε νικολα ειδαμε και τα πριν και τα μετα ..Για μένα η παράσταση έλαβε τέλος και για το μετα ....το μετα κατραπαροσηνεμκ ειναι...φαίνεται από τις θερμοκρασιες ...τυχεροί οι προσηνεμοι καλα Χριστούγεννα θα κάνετε πρωτα τα ημιορεινά και μετά και τα πεδινα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Αντώνη για μετα όμως έχει κάτι μωβιές φοβερές για όλους. 

Το μετά είναι πολύ μακριά όμως. Ας ρίξει καλά σε Λαμία και Θήβα τουλάχιστον στην πρώτη φάση. Μην περάσει έτσι..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για κάποιο λόγο είμαι σχεδόν σίγουρος ότι ο τζίφος θα κρατηθεί και μάλιστα περιμένω και γύρισμα παιου αύριο και κράξιμο από όλους. Ένστικτο 🤔

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Χαχαχαχαχα ούτε ένα σενάριο για 18 19 για τα βόρεια μόνο 15 κεντρικά 15 προσηνεμος και τα άλλα τιποταχαχαα κλάμα με τι ασχολουμασταν 

Μηδένα από του τέλους μακάριζε Αντώνη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Kosmas34 είπε:

Για κάποιο λόγο είμαι σχεδόν σίγουρος ότι ο τζίφος θα κρατηθεί και μάλιστα περιμένω και γύρισμα παιου αύριο και κράξιμο από όλους. Ένστικτο 🤔

Είναι δεδομένο ότι κάποια μοντέλα αυριο θα γίνουν ρεζιλι για ακόμη μια φορά. Ή θα τα βρουν στη μέση λίγο δυτικά το ένα λίγο ανατολικά το άλλο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Kosmas34 είπε:

Για κάποιο λόγο είμαι σχεδόν σίγουρος ότι ο τζίφος θα κρατηθεί και μάλιστα περιμένω και γύρισμα παιου αύριο και κράξιμο από όλους. Ένστικτο 🤔

θα πορευτουμε με οτι εχουμε! εχει χρονια να κερδισει οτζιφος σε χειμερινη κακοκαιρια!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, Gary είπε:

εχω πεσει σε καταθλιψη. φοβαμαι πως δε θα χιονιστω ουτε μεχρι τοο τελος της χρονιας

Δεν πειράζει Γκάρυ του χρόνου πάλι. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ο τζιφος δεν προκειται να τουμπιασει ολοκληωρτικα στο 18αρι,θα το κανει σταδιακα μεχρυ αυριο βραδυ,θεωρω εξαιρετικα δυσκλοη την τουμπα του διδυμου παιου-ουκμο,ειδικα οταν εχουν τετοια ταυτιση στην 100ωρες...ο ΤΖιφος ειναι γνωστος τσαρλατανος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κάθε χρόνο μας κατακλύζει η απαισιοδοξία όλους ανεξάρτητα από το που μένουμε, και σε κάθε αρνητική εξέλιξη της τραμπαλας που κάνουν τα μοντέλα ρίχνουμε ταφόπλακες. Ο μοναδικός που πάντα έλεγε ότι δεν θέλει στις 100+ την τέλεια διάταξη για υην περιοχή του ήταν ο Βαγγέλης και ο λόγος που το λέει αυτό είναι προφανής 😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Το μετά είναι πολύ μακριά όμως. Ας ρίξει καλά σε Λαμία και Θήβα τουλάχιστον στην πρώτη φάση. Μην περάσει έτσι..

Το ζήτημα είναι να ρίξει καλά σε Λαμία κ Λιβαδειά που ειδικά η 2η έχει να δει χιονόστρωση >10cm από το 2017 με τα 30cm της Αριάδνης. Η Θήβα δεν δυσκολεύεται ποτέ, ευνοείται κάθε χρόνο. Ένας αξιόλογος χιονιάς ημιορεινής Αττικής (350μ+) είναι αυτόματα και αξιόλογος χιονιάς Θήβας. Αν βάλουμε κάτω χιονο-ιστορικό Θήβας και Φλώρινας την τελευταία 7ετία, θα είναι θρίλερ. Ας κάνει επιτέλους καλό χιόνι και στη Βοιωτική πρωτεύουσα που στην τελική μπορεί να μην είναι μαθημένη στα 30-40ποντα της Θήβας, ούτε όμως στα 5ποντα.

Επεξεργάστηκε από Ζερίκιος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Χαχαχαχαχα ούτε ένα σενάριο για 18 19 για τα βόρεια μόνο 15 κεντρικά 15 προσηνεμος και τα άλλα τιποταχαχαα κλάμα με τι ασχολουμασταν 

Για τον ευρωπαίο μιλάς ρε Αντώνη ; αυτός είναι ικανός αύριο βράδυ να έχει τον αυλώνα Ισπάνία....χαχαχα  σύσσωμος μάλιστα με τα ανσάμπ, μαζί...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Διάταξη predator χιονιά.

έτσι ακριβώς το τελείωμα αυτή τη στιγμή είναι για κόγκα...τι θα γίνει στην πραγματικότητα θα το μάθουμε σε λίγες μέρες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομίζω ξανά οι βόρειοι βιαζόμαστε,να βάλουμε ταφόπλακες.

Περιμένετε μέχρι Τετάρτη στα 12αρια.

Ο Αυλώνας έχει πάει από Αζερμπαϊτζάν Μαρόκο,πάνω μας, Ιταλία κλπ.

Εμένα άλλωστε με νοιάζει εκείνο στα Χριστούγεννα περίπου.

Αν δεν κάτσει,πολύ κρίμα αλλά θα πάμε εκ νέου στο επόμενο,θα έχουμε ευκαιρίες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Theomanio είπε:

Νομίζω ξανά οι βόρειοι βιαζόμαστε,να βάλουμε ταφόπλακες.

Περιμένετε μέχρι Τετάρτη στα 12αρια.

Ο Αυλώνας έχει πάει από Αζερμπαϊτζάν Μαρόκο,πάνω μας, Ιταλία κλπ.

Εμένα άλλωστε με νοιάζει εκείνο στα Χριστούγεννα περίπου.

Αν δεν κάτσει,πολύ κρίμα αλλά θα πάμε εκ νέου στο επόμενο,θα έχουμε ευκαιρίες...

Η αλλαγη για να παει ο αυλωνας εκει που παει γινετε στις 72 ωρες οσο για τις γιορτες οπου παει το πρωτο θα παει και το δευτερο ειναι ξεκαθαρο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είναι κλασικά η στιγμή που όλοι οι βόρειοι ειμαστε χώμα και έρχεται η ψυχή της ομάδας, ο αρχηγός και φέρνει τούμπα το παιχνίδι. Μόνο που φέτος έχει συνεχείς θλάσεις και τον έχουμε στα πιτς 🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Χαχαχαχαχα ούτε ένα σενάριο για 18 19 για τα βόρεια μόνο 15 κεντρικά 15 προσηνεμος και τα άλλα τιποταχαχαα κλάμα με τι ασχολουμασταν 

Δεν θα ξεχάσω μάλιστα ποτέ το περσινο σου μήνυμα στις 120 περίπου ώρες μη πω στις 96 όταν σχολίαζες πάλι ανσάμπλ του ευρωπαίου που έλεγες μάλιστα ότι 40 μέλη από τα 50 έδιναν θάψιμο δυτικής Μακεδονίας..!!!! και μάντεψε φυσικά τι έγινε στα επόμενα κιόλας τρεξίματα.....

εγώ αν δεν δω γιαπωνέζο και ναύτη να δίνουν σενάριο ευρωπαίου δεν τον πιστεύω με τίποτα όμως.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Η αλλαγη για να παει ο αυλωνας εκει που παει γινετε στις 72 ωρες οσο για τις γιορτες οπου παει το πρωτο θα παει και το δευτερο ειναι ξεκαθαρο

Δώσε μας λίγο το ρεζουμέ από την σημερινή μέρα για κεντρική Μακεδονία

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...