Jump to content
TOUAREG

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καμία αρνητική αλλαγή από το αηκον.. Μόνο ανατολικά ΔΕΝ πήγε.. Ίσα ίσα πλαγιασε κι άλλο τον αυλώνα κι αν είχε συνέχεια θα έβγαζε πιο βόρεια το Χ.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Σούπερ Τζέρμαν

icon-6-120.png

icon-0-120.png

Κανεο αποκοπή πιο γρήγορα  και άγνωστη η συνέχεια εάν βγάλει και Ιόνιο χαμηλό....

Επεξεργάστηκε από Severe_Lover
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ θυμάμαι πριν 2 μέρες να λέμε ότι όσο καλύτερα βγει η εισβολή στις 18-19 για τα προσηνεμα, τόσο καλύτερη θα βγει η συνέχεια για τα κεντροβορεια.

Ξαφνικά επειδή εξαφανίζει την εισβολή για κεντροβορεια που εμφάνισε για μιάμιση μέρα,λέμε ότι θα βγει το ίδιο και μετά χαλιά για τα κεντροβορεια.

Μάλλον κάτι δεν αναμέναμε καλά.

Όπως και να έχει τάσσομαι με Βαγγέλη και θα το φέρουμε τα Χριστούγεννα με το καιρικό μοντέλο από τη Γουινέα-Μπισσαου...😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, giannis.mar είπε:

Καμία αρνητική αλλαγή από το αηκον.. Μόνο ανατολικά ΔΕΝ πήγε.. Ίσα ίσα πλαγιασε κι άλλο τον αυλώνα κι αν είχε συνέχεια θα έβγαζε πιο βόρεια το Χ.. 

Συμφωνώ δεν εκανε αρνητική αλλαγή αυριο όμως ποιος ξέρει πως θα ξυπνήσουμε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Theomanio είπε:

Εγώ θυμάμαι πριν 2 μέρες να λέμε ότι όσο καλύτερα βγει η εισβολή στις 18-19 για τα προσηνεμα, τόσο καλύτερη θα βγει η συνέχεια για τα κεντροβορεια.

Ξαφνικά επειδή εξαφανίζει την εισβολή για κεντροβορεια που εμφάνισε για μιάμιση μέρα,λέμε ότι θα βγει το ίδιο και μετά χαλιά για τα κεντροβορεια.

Μάλλον κάτι δεν αναμέναμε καλά.

Όπως και να έχει τάσσομαι με Βαγγέλη και θα το φέρουμε τα Χριστούγεννα με το καιρικό μοντέλο από τη Γουινέα-Μπισσαου...😜

Άσε των Χριστουγέννων υπάρχει θέματαρα στις 18 -19...😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

Κώστα από Λάρισα το ευρωπαϊκό δεν είναι πανάκεια ούτε ευαγγέλιο...οπότε...😋

Ρε συμφωνω αλλα ειναι καρμπον με ουκμο δηλαδη 2 απο τα πιο δυνατα μοντελα ειναι μαζι ενω και ο μο του τζεμ επισης κακος ειναι οποτε μονο ο τζιφος εμεινε οποτε καταλαβαινεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

Άσε των Χριστουγέννων υπάρχει θέματαρα στις 18 -19...😁

Βαγγελη εγω νομιζα με κοροιδευες οταν έλεγες ότι το πιστευεις ακόμα χαχαχα...δυσκολο 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Παίονας είπε:

εμ οταν ελεγα εγω οτι δεν εχουμε οργανωτη κ σκορερ ΠΑΟΚ θυμηζουμε

Εαν ο καιρός μας πάει όπως ο Π.Α.Ο.Κ φέτος θα φάμε πολλές καιρικές σφαλιάρες. Μας πέθανε ο Π.Α.Ο.Κ φέτος μην μας το κάνει και ο καιρός.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

Άσε των Χριστουγέννων υπάρχει θέματαρα στις 18 -19...😁

Χάρισμα να πάει και αυτό, γίνεται να έρθει ένα καλό στις 22-30 για τα βόρεια, χαλάλι...

Θέλω τη θέση του τερματοφύλακα για τους βόρειους στην ομάδα αρχηγεεε!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, bouasss είπε:

Εαν ο καιρός μας πάει όπως ο Π.Α.Ο.Κ φέτος θα φάμε πολλές καιρικές σφαλιάρες. Μας πέθανε ο Π.Α.Ο.Κ φέτος μην μας το κάνει και ο καιρός.

Ο καιρος εχει πεθανει απο το 2006...Από τότε αμπερ αλερτ...

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είμαι σίγουρος ότι ο Βαγγέλης εχει μπει σε κανένα ναύτη η κινέζο και ψάχνει να βρει τι πρπεει να γινει για να ρθει αυτο στις 18 χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Είμαι σίγουρος ότι ο Βαγγέλης εχει μπει σε κανένα ναύτη η κινέζο και ψάχνει να βρει τι πρπεει να γινει για να ρθει αυτο στις 18 χαχαχα

Δεν ειναι δυσκολο θεωρητικα αλλα ...ενα ατλαντικο χαμηλο χαλασε το ριτζαρισμα μεσα σε ενα τρεξιμο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Δεν ειναι δυσκολο θεωρητικα αλλα ...ενα ατλαντικο χαμηλο χαλασε το ριτζαρισμα μεσα σε ενα τρεξιμο

Πάμε να δουμε αν ξεφτιλιστει τελειως ο τζιφος ..Έχουμε ακόμα ελπίδες για το επόμενο παντως 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Πάμε να δουμε αν ξεφτιλιστει τελειως ο τζιφος ..Έχουμε ακόμα ελπίδες για το επόμενο παντως 

Δεν εχω κουραγιο για το επομενο απο σαββατο τωρα το επομενο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Theomanio είπε:

Χάρισμα να πάει και αυτό, γίνεται να έρθει ένα καλό στις 22-30 για τα βόρεια, χαλάλι...

Θέλω τη θέση του τερματοφύλακα για τους βόρειους στην ομάδα αρχηγεεε!!!

Την έχεις αγόρι μου...με την αξία σου!!!μηδέν παθητικό έτσι?😋😁😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδια συμβουλη;..θα μπλεξω με χιονια αν ταξιδεψω απο ευβοια για αθηνα 17 του μηνα;..και δευτερα θα μπορω να επιστρεψω αραγε η θα εχουμε χιονιαδες;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

χα....από οτι καταλαβαίνω...οι βόρειοι παίζουμε τα ρέστα μας ...ε λοιπόν κανένα απο τα μεγάλα μοντέλα δεν λαμβάνει υπόψη του την πλαγιοκαθοδική ανάπτυξη και φυσικά δεν μπορεί να την προβλέψει με ακριβεια(down stream) αυτό σημαίνει απλά οτι ο Αυλώνας κόβει αριστερά και κάτω περισσότερο χτυπάει...συρτη η ιόνιο και επιστρέφει για να ανακαταλάβει την περιοχή του ψυχους.....στην Ηπειρο Μακεδονία Θράκη.....ενα κλικ θέλει....δεν θέλει πολλά....αν τώρα...μεινει ανατολικά της Πινδου τοτε τα μοντέλα εχουν δικιο....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, johnagp είπε:

Παιδια συμβουλη;..θα μπλεξω με χιονια αν ταξιδεψω απο ευβοια για αθηνα 17 του μηνα;..και δευτερα θα μπορω να επιστρεψω αραγε η θα εχουμε χιονιαδες;

Στο πηγαινε δε θα χει θέμα...Στο ελα μπορει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...