Jump to content
TOUAREG

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 hour ago, sakis13 said:

Τι δεν καταλαβαινετε βρε...Αφου σας το πα και πριν..Για γουρι...Βελτιωσεις...Με την φολαααα...Παντα θα πηγαινουμε σε βελτιωσεις...Καλη συνεχεια..😍

IMG-03cd9631433eacb570e82a3fe08d9d82-V.jpg

Μλκ κλαιω 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Οπως ηταν αναμενομενο ειναι και τελειος μονο του το κυριο αλλα ειναι ωραιο να το βλεπεις χαχα

Ωραίο είναι να το βλέπεις να πέφτει και να το στρώνει 😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απο τη στιγμη που δεν προκειται να στρωσει στον Αγιο Κωνσταντινο στη Γλυφαδα,τι να λεμε...Ποια διαταραχη?..Ημαρτον..Χωρις στρωσιδια στη Γλυφαδα ολα ειναι.....Σας χαιρετω..Παιδες..Μοντελικη αναπαυλα..Ελπιζω σε βελτιωσεις απο τον παιο...Αλλιως...Το πολυ πολυ να γινει παιος με ε...Σιγα τα ωα..🤣Καληνυχτα παιδες μου..

20211215_194406.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, sakis13 said:

Απο τη στιγμη που δεν προκειται να στρωσει στον Αγιο Κωνσταντινο στη Γλυφαδα,τι να λεμε...Ποια διαταραχη?..Ημαρτον..Χωρις στρωσιδια στη Γλυφαδα ολα ειναι.....Σας χαιρετω..Παιδες..Μοντελικη αναπαυλα..Ελπιζω σε βελτιωσεις απο τον παιο...Αλλιως...Το πολυ πολυ να γινει παιος με ε...Σιγα τα ωα..🤣Καληνυχτα παιδες μου..

 

 εντωμεταξυ, εχεις βρει και το ΙΔΙΟ κασκολ αν θυμαμαι καλα, εισαι απιστευτος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Απο τη στιγμη που δεν προκειται να στρωσει στον Αγιο Κωνσταντινο στη Γλυφαδα,τι να λεμε...Ποια διαταραχη?..Ημαρτον..Χωρις στρωσιδια στη Γλυφαδα ολα ειναι.....Σας χαιρετω..Παιδες..Μοντελικη αναπαυλα..Ελπιζω σε βελτιωσεις απο τον παιο...Αλλιως...Το πολυ πολυ να γινει παιος με ε...Σιγα τα ωα..🤣Καληνυχτα παιδες μου..

20211215_194406.jpg

Τι ωραίο παιδί είσαι βρε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, BrainA είπε:

Σε λιγες ωρες θα βλεπουμε αλλους χαρτες, κυριοι.

Δεν θυμάμαι να έχω ξαναδεί τόσο αισιόδοξο μήνυμα σου, ακόμα και σε πολύ πιο ελπιδοφόρες καταστάσεις. Είπε την τελευταία λέξη ο καταπιωνας τελικά ; 😍

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, sakis13 είπε:

Τι δεν καταλαβαινετε βρε...Αφου σας το πα και πριν..Για γουρι...Βελτιωσεις...Με την φολαααα...Παντα θα πηγαινουμε σε βελτιωσεις...Καλη συνεχεια..😍

IMG-03cd9631433eacb570e82a3fe08d9d82-V.jpg

Αφου εμφανιστηκε και ο γλυφαδιωτης τσιμικελης

Ετοιμαστε τις αλατιερες  λεμε!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αντιγραφη τζιφου μεχρι στιγμης, παμε να δουμε τις κρισιμες ωρες τωρα. Αρναουτογλου παντως επιμενει σε σεναρια κεντροβοριου για χριστουγεννα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Νομίζω στο κυκλωμένο σημείο κρίνεται το μετά 

InkedECE1-96.gif

Tο μετα θελει μερες πολλες ασε να ερθει η παρασκευη πρωτα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Νομίζω στο κυκλωμένο σημείο κρίνεται το μετά 

InkedECE1-96.gif

και στο χαμηλο στους αζορες που αποκοπτεται και μπαινει μεσογειο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...