Jump to content
TOUAREG

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Αφιερωμενο στους κλαψες και τους νεκροθαφτες του χειμωνα

IMG_20211215_183336.jpg

Ηρεμησε εσυ χαχα ασε τον κοσμο να κλαει μπορει να ειναι γουρλιδικο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υπομονή παιδιά. Είναι πολύ νωρίς αλλά ας χαρούμε έστω με τις τάσεις. Καλύτερα έτσι παρά να βλέπουμε το απόλυτο τίποτα μέχρι εκεί που φτάνει το μάτι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Εγω το ειπα οτι πρεπει να αλλαξουν οι χαρτες ειναι εκτος ολων των δεικτων αλλα αυτο που εβγαλε τωρα ειναι το ονειρο καθε θεσσαλου το ξερεις καλυτερα χαχαχα

Και δυτικο μακεδονια αφου ξερεις μαζι παμε ειδικα εγω στη νοτια δυτικη μακεδονια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις είδα το ραν...πολύ καλά πάμε δεν χρειάζεται ούτε να πετάμε σκουφιες ούτε τα χθεσινά καταθλιπτικά...επίσης αν το χαμηλό δυτικά της Αγγλίας μικρύνει λίγο και αφήσει παραπάνω χώρο στις 21 του μήνα ανατολικά προσηνεμα είναι σε πολύ καλή μοίρα...πάμε μάγκες άντε για πολύ μας είχε πάρει από κάτω και δεν χρειαζόταν ο Δεκέμβριος είναι επικός και θα συνεχίσει να ειναι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συστήνω ελαφρύ δείπνο (ξεχάστε κοντοσούβλια, λουκάνικα, μπριζολίδια, σπληνάντερα κλπ) γιατι το 18άρι μπορεί να προκαλέσει στομαχικές διαταραχές.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Και δυτικο μακεδονια αφου ξερεις μαζι παμε ειδικα εγω στη νοτια δυτικη μακεδονια

Ναι συγγμωμη σε ξεχασα ζητω ο τζιφος χαχαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

Συστήνω ελαφρύ δείπνο (ξεχάστε κοντοσούβλια, λουκάνικα, μπριζολίδια, σπληνάντερα κλπ) γιατι το 18άρι μπορεί να προκαλέσει στομαχικές διαταραχές.

Έβγαλα τον Αλεκάρα και πήραμε μπροστά. Όμως η φωτό είναι αποθηκευμένη για παν ενδεχόμενο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, nikolas 2365 said:

Έβγαλα τον Αλεκάρα και πήραμε μπροστά. Όμως η φωτό είναι αποθηκευμένη για παν ενδεχόμενο. 

Πέτα τη φωτό απ το PC. Φέρνει ατυχία. Βάλε στο PC PREDATOR. Παραμονεύει.

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νταξει για δυτικοκεντρικα είναι όνειρο αλλά και Κ. Μακεδονία είναι ακραίο σενάριο δεν θυμάμαι ποτε τόσο υετο σε χιόνι ΑΝ, ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ ΜΙΛΩΝΤΑΣ, έβγαινε ρνα τέτοιο σενάριο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά εγώ παντός τον τζιφο πλέον δεν τον δίνω και πολύ σημασία.απλα για το μάτι τον βλέπω.νομιζω ότι το ουκμο οδηγεί τα υπόλοιπα.10 μέρες από τώρα είναι πάρα πολλές.ας φτάσει Σάββατο με τέτοιους χάρτες και βλέπουμε.

Επεξεργάστηκε από Snowjunky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Kosmas34 είπε:

Νταξει για δυτικοκεντρικα είναι όνειρο αλλά και Κ. Μακεδονία είναι ακραίο σενάριο δεν θυμάμαι ποτε τόσο υετο σε χιόνι ΑΝ, ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ ΜΙΛΩΝΤΑΣ, έβγαινε ρνα τέτοιο σενάριο..

θα χιονιτουμε δηαλδη αδερφε???????????

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snowjunky είπε:

Παιδιά εγώ παντός τον τζιφο πλέον δεν τον δίνω και πολύ σημασία.απλα για το μάτι τον βλέπω.νομιζω ότι το ουκμο οδηγεί τα υπόλοιπα

Προφανεστατα αλλα για το ματι ειναι καλος χαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Kosmas34 είπε:

Τι καλά να δω διάγραμμα ανς με 80% στις 24 🙄🤑

Ε και.αυριο μπορεί να είναι στο 15.φτερο στον ανέμο είναι ο φουστης

Επεξεργάστηκε από Snowjunky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Gary είπε:

θα χιονιτουμε δηαλδη αδερφε???????????

Ενα σεναριο ειναι γκαρυ απο μοντελο που ταζει ονειρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...