Jump to content
TOUAREG

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Νομίζω στο κυκλωμένο σημείο κρίνεται το μετά 

InkedECE1-96.gif

Ξέρεις με τι μοιάζει το κυκλωμένο σημείο Νικόλα έτσι;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

IMG_20211215_202716.jpgολη η δουλειά εδώ γίνεται.οσο πιο δυτικά βγει αυτό τόσο περισσότερο χώρο θα βρει ο Αυλώνας προσ τα δυτικά

Επεξεργάστηκε από Snowjunky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εχω σταματησει να κοιταω κυρια του σκουπιδαιου

Δεν θυμαμαι  ποσο καιρο

Μονο μεσο ορο και ενσεμπλς του ριχνω μια ματια

Οτι και να δειξει μου ειναι παντελως αδιαφορος

 

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, Harry031 είπε:

αντιγραφη τζιφου μεχρι στιγμης, παμε να δουμε τις κρισιμες ωρες τωρα. Αρναουτογλου παντως επιμενει σε σεναρια κεντροβοριου για χριστουγεννα.

οταν λες κεντροβορεια ειμαι και γω μεσα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και το κύριο το τζίφου μόνο του για της 24-25 χαχαχα.τι ρίχνεις τα χαρτιαυ τι κοιτάς τζιφο και ενσεμπλ το ίδιο πράγμα είναι μετά τισ 100 ωρεσ χαχαχα

Επεξεργάστηκε από Snowjunky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η μπαλα παιζεται μετα τις 144 αναμεσα Ισλανδια  και Σκανδιναβια, τζιφος κραταει επεκταση αντικυκλωνα ενω παιος τραβαει το χαμηλο δυτικα, εκει θα παιχτει ο ρολος του χαμηλου που μπαινει απο ισπανια. Μεχρι τις 144 το πανε σχεδον ιδια. Νωρις για να αποκλειουμε ενδεχομενα, ας δουμε το σκ τι θα φερει 😅

Επεξεργάστηκε από Harry031
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

.....αφου δεν τιμωρήθηκα και δεν κρατήθηκα....στην αποχή ....λέγω

-νομίζω ότι ΣΚ και ο επόμενος Αυλώνας είναι καθαρά προσήνεμος.......

μόνος σύμμαχος για ηπειρωτικό χιονιά και σχετικά ικανοποιητικό ειναι το αξιόπιστο UKMO που μας βγάζει χαμηλό στα δυτικά...καμμία σχέση βεβαια με αυτό  του τζίφου που είναι cartoon χαμηλό...η κίνιση εντωμεταξύ στης σφήνας του αυλώνα σε μορφή ψυχρού μετώπου στην Αδριατική-Ιόνιο έχει εμφανιστεί πριν τεσσερις μέρες και μετά είχε εξαφανιστεί...είναι μέρος του σεναρίου του UKMO.

σημειώνω στο τελος εμείς οι σαλονικείς πρέπει να συνειδητοποιήσουμε οτι είμαστε σε μια υετικά ανάπηρη περιοχή...το ίδιο  και οι περιοχές βορειοδυτικά μας,αντιθετα η Λαμία,πελασγία και μαλλον η ευβοια το χουν και μπορουν να πάρουν τα μεγιστα το ΣΚ.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η σημερινη μερα κλεινει με θετικα βηματα ακομα και απο το ευρωπαικο με κορυφαια το ουκμο και το γαλλικο....οποτε παμε σιγα σιγα να δουμε απο δευτερα και μετα τι θα δουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όλη τη ζημιά την κάνει ο Γροιλανδικός... ή γενικά οι αντικυκλωνικές πιέσεις εκεί .... αναγκάζονται τα χαμηλά να κινηθούν από τον Ατλαντικό κατευθείαν δυτική ευρώπη και να τα γκρεμίσουν όλα.... φυσικά ακόμα είναι υπερβολικές οι ώρες και θα αλλάξουν πολλά θα δούμε....αλλά γενικά χρειαζόμαστε χαμηλές πιέσεις στην Γροιλανδία και την Ισλανδία  με αζορικό

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Η σημερινη μερα κλεινει με θετικα βηματα ακομα και απο το ευρωπαικο με κορυφαια το ουκμο και το γαλλικο....οποτε παμε σιγα σιγα να δουμε απο δευτερα και μετα τι θα δουμε

τι πιθανότητες δίνεις ο υπεραυλώνας να σχηματίσει ψυχρό μέτωπο και να μπεί στην Αδριατική -Ιόνιο και να δώσει χαμηλό?(UKMO)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

56 minutes ago, Kosmas34 said:

Δεν θυμάμαι να έχω ξαναδεί τόσο αισιόδοξο μήνυμα σου, ακόμα και σε πολύ πιο ελπιδοφόρες καταστάσεις. Είπε την τελευταία λέξη ο καταπιωνας τελικά ; 😍

Οχι ο μπαγασας. Αλλά η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, bardaris είπε:

τι πιθανότητες δίνεις ο υπεραυλώνας να σχηματίσει ψυχρό μέτωπο και να μπεί στην Αδριατική -Ιόνιο και να δώσει χαμηλό?(UKMO)

Σημερα ελαχιστες ....απλα το ουκμο ειναι σταθερο γενικα οποτε δεν μπορεις να το αγνοησεις αλλωστε και τον αυλωνα ανατολικα της κυριακης πρωτο το ειδε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Σημερα ελαχιστες ....απλα το ουκμο ειναι σταθερο γενικα οποτε δεν μπορεις να το αγνοησεις αλλωστε και τον αυλωνα ανατολικα της κυριακης πρωτο το ειδε

εγώ ελπίζω καθώς   δεν γίνεται αυτός ο Αυλώνας να μην δημιουργήσει....τραφάκια.....στα δυτικά του...και εγώ γουστάρω ukmo.....μονος κυνδηνος μην παει τερμα ανατολικά...

Επεξεργάστηκε από bardaris
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, bardaris είπε:

εγώ ελπίζω καθώς   δεν γίνεται αυτός ο Αυλώνας να μην δημιουργήσει....τραφάκια.....στα δυτικά του...και εγώ γουστάρω ukmo.....μονος κυνδηνος μην παει τερμα ανατολικά...

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παντως πιο πιθανό είναι να ρθει κατι για κεντροβορεια στις 24 με 25 παρά πιο πριν οπως το δειχνει το ουκμο...βέβαια οχι οπως ο τζιφος που συνδυάστηκε με χαμηλο αλλα με άλλο τρόπο...Και τελευταια παρατηρηση πολυ Καλα τα ανσαμπλ για 27 με 30 σε τζιφο και ευρωπαιο ,,αυτκ σημαινει οτι δε σταματάνε οι ευκαιρίες μαλλον 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υπενθύμιση οτι εχω πολυ ελάχιστες γνώσεις..ομως θα προσπαθήσω να συμμετέχω στον ελεύθερο χρόνο μου.με σεβασμό προς ολα τα παιδιά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...