Jump to content
TOUAREG

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, kilkis1989 είπε:

ECE1_216tcn9.GIF.png

ECE1_240fuk2.GIF.png

Δε νομίζω ότι κάποια στιγμή απο τις 21 μεχρι τις 25 δε θα βγει κεντροβορειοι ακόμα αυτή  τη φορά και με γροιλανδικο γιατί η βάση του αζορ είναι καλη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως θετικό τρέξιμο από το κύριο του ευρωπαικού αλλά περιμένω να δω και τα ανσαμπλ του. Επαναλαμβάνω ότι έχει πάρα πολύ δρόμο ακόμη για το επόμενο Σ/Κ και πρεπει να περιμένουμε μεχρι τα 12αρια αυριο για καλυτερη εικονα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Δε νομίζω ότι κάποια στιγμή απο τις 21 μεχρι τις 25 δε θα βγει κεντροβορειοι ακόμα αυτή  τη φορά και με γροιλανδικο γιατί η βάση του αζορ είναι καλη

Κρέμομαι απ' τα χείλη σου για τα ενσεμπλ το παιου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Μακριά ...... ( Για προσηνεμα πάντα)

ECM1-240.gif

το τι δειχνει τωρα για μετα τις 144 ωρες θα αλλαξει σιγουρα οποτε μη δινεις πολυ σημασια σ αυτές τις  ωρες στο κυριο, περιμενε καλυτερα να συγκρινεις με το μ.ο. αργοτερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε παιδιά τι έπος έβγαλε το ευρωπαϊκό! Μια φορά να δούμε με υπερψυχος να σκάει κεντρική Μεσόγειο ούτε Ισπανία ούτε Τουρκία θέλω να δω τι χαμηλό υπερχιονοχαμηλό θα βγάλει.. μακάρι να ακολουθήσουν τα ενσεμπλς!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλά ας κλείσει να κάνει επάνοδο ο αζορικός στις 20 και να κατέβει ψύχος στην Ευρώπη, και μετά να δούμε και τις λεπτομέριες που τώρα δεν έχουν κανέναν νόημα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Δε νομίζω ότι κάποια στιγμή απο τις 21 μεχρι τις 25 δε θα βγει κεντροβορειοι ακόμα αυτή  τη φορά και με γροιλανδικο γιατί η βάση του αζορ είναι καλη

Τι θες να πεις Βίλμα;Ότι δεν θα μας έρθει ένας αλλά πολλοί κεντροβόρειοι;Μίλα ξεκάθαρα Βίλμα🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, kilkis1989 είπε:

Τι θες να πεις Βίλμα;Ότι δεν θα μας έρθει ένας αλλά πολλοί κεντροβόρειοι;Μίλα ξεκάθαρα Βίλμα🤣🤣

Χαχαχα πολλοί κογκες δράκοι θα εμφανιστούν 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

Αν αυτή την εικόνσ την θεωρεί κάποιος "καλή", πάω πάσο.

ECM0-240.GIF?12-0

Έπος είναι δεν είναι απλά καλή. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

Αν αυτή την εικόνσ την θεωρεί κάποιος "καλή", πάω πάσο.

ECM0-240.GIF?12-0

Το τυλίγω και το παίρνω ..ασσυληπτο....η συνέχεια θα ήταν hard core...για κεντοβορεια..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, BrainA said:

Αν αυτή την εικόνσ την θεωρεί κάποιος "καλή", πάω πάσο.

 

Νομιζω οτι στις επομενες 10 μερες αυτο που κοιταμε ειναι μια καποια προοπτικη κρυου στην Κεντρικη Ανατολικη Ευρωπη. Και η προοπτικη ειναι θαυμασια.

Τι θα προτιμουσαμε δηλαδη ζωνικη κυκλοφορια και +10 στα 850??

Οι λεπτομερειες βγαινουν πολυ αργοτερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Ε βεβαια με +2/850 στα βορεια σύνορα "έπος" είναι.

Αυτό που λες αν το έλεγε κάποιος για τα προσηνεμα είναι το εξής: είναι δυνατόν να σου αρέσει το χαμηλό στην Κύπρο με -10 στην Αθήνα? Για τα κέντροβορεια και δυτικοβορεια αυτή η εικόνα είναι αυτή που δίνει τα μεγάλα ιστορικά χιόνια....

 

Φιλικά πάντα από τον κατσικοποδαρο φίλο σου😃

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εγώ συμφωνώ με μιχαηλ και ice larisa αυτο εβλεπα και εγώ στους αεροχείμαρους και νόμιζα οτι ηταν απλο ψυχρό μετωπο που μας προσπερνουσε ...αλλα δεν είναι έτσι...βάλε και την βάσιμη πιθανότητα να δυτικίσει λιγο...και τοτε θα μιλάμε για την ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΡΟΔΑΝΘΗ......οπως θελουν ας την βγάλουν ,και το βοσπορο......παγάκια....!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Περιμενετε να δειτε ενς ευρωπαικου για ονειρα γλυκα ολοι σας

Δεν έχει ύπνο από δω και πέρα δυστυχώς.εχουμε και τα βραδινά τρεξίματα ξέχασες 😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με αυτα που βλεπω, μπορω να κρινω οτι παμε για δυνατα πραγματα τις επομενες μερες, πραγματικα θα εχουμε και διαρκεια και θα βαλουν πολλα χιονια τα βουνα. 

Δεν εχω δει λεπτομερειες γιατι δεν προλαβαινω, αλλα ριχνοντας μια γρηγορη ματια στους χαρτες θα εχουμε στρωσιματα σε πολλα βουνα της χωρας και γιατι οχι και πεδινα. 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να πεταχτώ κι εγώ ο άκυρος να ρωτήσω τι δείχνει για αύριο κεντρική Μακεδονία ο παιος(που θα χιονίσει και τι ώρες περίπου) μιας και δεν αντέχω να περιμένω να ανανεώσει το yr.no 😳

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Kosmas34 είπε:

Να πεταχτώ κι εγώ ο άκυρος να ρωτήσω τι δείχνει για αύριο κεντρική Μακεδονία ο παιος(που θα χιονίσει και τι ώρες περίπου) μιας και δεν αντέχω να περιμένω να ανανεώσει το yr.no 😳

Δυστυχώς πάλι δεν έβγαλε φαινόμενα αρκετά όπως ο τζίφος και το icon.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...