Jump to content
Seventower

Αναφορές Ιανουαρίου 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα ! Ελάχιστες όλες αυτές τις ημέρες 5-7 βαθμούς, μέγιστες δεν είδα αλλα εντάξει δεν έκανε κάτι τραγικό.Εχει και πολύ υγρασία εδώ οποτε λογικά την επηρεάζει προς τα κάτω .Νομίζω πέρσι ήταν με διάφορα χειρότερα . Μια από τα ίδια λοιπόν και σήμερα.Μια φωτο με φόντο την Πεντέλη από την πρωινή βόλτα . Στα θετικα το νερακι που κυλαει στις ρεματιές και λίγες μυρωδιές που έχουν επιστρέψει.

20220106_085012.jpg

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα καί καλή φώτιση σέ όλους μας 9.5c  ελάχιστη Ηλιούπολη καί πολύ υγρασία

Επεξεργάστηκε από tendcol
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 5/1/2022 at 9:40 ΠΜ, THUNDERSNOW1965 είπε:

...... 3/1/2022 ......Από μια κορφή της Πίνδου αγναντεύοντας τον Όλυμπο ......Φωτογραφία: Thanos Stoupas ......

Μπορεί να είναι εικόνα δέντρο, ουρανός, φύση και βουνό

Ο εν λόγω φίλος εν τω μεταξύ έχει φάει τρελό κράξιμο σε ομάδα του Facebook για την παραποίηση που κάνει στις φωτογραφίες. Εδώ ο Όλυμπος φαίνεται λες και είναι οι Άνδεις....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 5/1/2022 at 9:40 ΠΜ, THUNDERSNOW1965 είπε:

...... 3/1/2022 ......Από μια κορφή της Πίνδου αγναντεύοντας τον Όλυμπο ......Φωτογραφία: Thanos Stoupas ......

Μπορεί να είναι εικόνα δέντρο, ουρανός, φύση και βουνό

Ποιος Όλυμπος είναι αυτός ???

Πάντως όχι αυτός που ξέρω εγώ 

Η ψηλότερη κορυφή είναι το Matterhorn ?

Χαχαχαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χρόνια πολλά σε όλους...πάμε για αρκετό νερό τις επόμενες ημέρες με την σατ να περνάει φωτιά....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στους 19,8 η μέγιστη σήμερα στην Ιστιαία! 

Και μια φώτο τώρα από τα Καναταδικα, με θέα το Τρίκερι Μαγνησίας και γενικά τον Παγασητικό. Το Πήλιο δεν ξέρει τι το περιμένει από βδομάδα 😁😁😁

IMG_20220106_162037.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συννεφιασμενο, ήπιο θερμοκρασιακά κ κατά περιόδους με ψιχάλες το σκηνικό εδώ στη Ρόδο. Ωραία παιχνίδια του ήλιου με τα σύννεφα και οι αντανακλάσεις στη θάλασσα 

webcam (4).jpg

Επεξεργάστηκε από brainstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 ώρες πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Ποιος Όλυμπος είναι αυτός ???

Πάντως όχι αυτός που ξέρω εγώ 

Η ψηλότερη κορυφή είναι το Matterhorn ?

Χαχαχαχαχαχα

 

8 ώρες πριν, Giorgos-Larissa είπε:

Ο εν λόγω φίλος εν τω μεταξύ έχει φάει τρελό κράξιμο σε ομάδα του Facebook για την παραποίηση που κάνει στις φωτογραφίες. Εδώ ο Όλυμπος φαίνεται λες και είναι οι Άνδεις....

..... έτσι είναι πράγματι ..... έχει ένα χούι ο άνθρωπος να συμπιέζει τις φωτογραφίες και έτσι να αλλοιώνονται τα χαρακτηριστικά τους ..... όμως η ουσία δεν αλλάζει ..... στην photo , έστω και με χαρακτηριστικά Matterhorn που λέει κι ο Γιώργος , είναι ο Όλυμπος χιονισμένος ..... θέλω να πω δεν έχει επέμβει με photoshop ώστε να αλλοιώσει ( ..... προσθέσει ή αφαιρέσει κάτι ..... ) με σκοπό να εξαπατήσει .....

..... όπως και να΄ χει ο φίλος μας είναι σίγουρα ένας από μας ..... φυσιολάτρης και σίγουρα χιονόφιλος ..... ειδικά της στούπας (..... το μαρτυρά άλλωστε και το όνομα του ...... Θανάσης Στούπας ..... ) .....❄️🌨️❄️

 

Επεξεργάστηκε από THUNDERSNOW1965
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

..... Χρόνια πολλά για σήμερα ..... και στους εορτάζοντες .....

...... Στο βάθος Όλυμπος ....... πρωινό στο Ελατοχώρι Πιερίας ......(Πόπη Αθανασάκη ) .....

Μπορεί να είναι εικόνα δέντρο, λυκόφως, φύση, σύννεφο και βουνό

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

...... 6.1.2022 Θεοφάνεια 🕊️ στην Κάρυστο ...... (φωτογραφία: M. Cavada) .....

Μπορεί να είναι εικόνα 11 άτομα, άτομα που στέκονται και εξωτερικοί χώροι

Μπορεί να είναι εικόνα 2 άτομα, σώμα νερού και φύση

...... (φωτογραφία: V. Spirou) ......

 

Μπορεί να είναι εικόνα 5 άτομα, άτομα που στέκονται και ωκεανός

 

Επεξεργάστηκε από THUNDERSNOW1965
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

....05 / 01 / 2022 ...... στην πανέμορφη Τύμφη ...... τοποθεσία Φονικό (.... πάνω από το Τσεπέλοβο Ζαγορίου και κάτω από την κορυφή Γκούρα ......) σε  υψόμετρο 1710 m ...... ( A.Eμβολιάδης ) ......

Μπορεί να είναι εικόνα φύση και ουρανός

Μπορεί να είναι εικόνα βουνό και φύση

Μπορεί να είναι εικόνα φύση

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλή βροχή με έπιασε πριν λίγο στην Αττική οδό μετά την Κατζα λίγο πριν μπω στην περιφερειακή Υμηττού. Εκπληξαρα

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαιρετώ.Καλή Χρονια με υγεια εύχομαι για όλους. Ψεκαδιαζει- βρέχει πολυ ασθενως εδω και δυο τρεις ωρες στην Ζαρουχλα . Θερμοκραςια τώρα 6,6c.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ισώς το καλοκαίρι ήταν η τελευταία φορά που πήγα στο αγαπημένο μου χωριό. Γιατί έχω Κορωναιό.

Δεν πρόλαβα να δώ και τον δυτικό κογκα του Μιχαήλ 

 

IMG_20220107_125120.jpg

IMG_20220107_125051.jpg

Επεξεργάστηκε από billipiros12
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 ώρες πριν, billipiros12 είπε:

Ισώς το καλοκαίρι ήταν η τελευταία φορά που πήγα στο αγαπημένο μου χωριό. Γιατί έχω Κορωναιό.

Δεν πρόλαβα να δώ και τον δυτικό κογκα του Μιχαήλ 

 

Γιατί ρε Μπιλ? Δε θα ξαναπάς? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...