Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1030 ειναι απο 1040 μαξ αλλά με βάση στη Δ. Ελλάδα.

Αύριο πάλι.

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν θα μας το βγάλει τον εικονικό το μοντέλο της καρδιάς μας.μπορει να μας το κρατάει για αύριο σε πιο κοντινές ώρες(ελπίζω δηλαδή) καλό σας βράδυ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ας κρατήσουμε για άλλο ένα Ραν τον αζορ και αύριο πάλι θα δούμε αλλα σενάρια επιστημονικής φαντασίας. Η τάση κρατάει, ο καταπιόνας καραδοκεί, η Καρπαζιά σε θέση βολής. 

Καλό βράδυ παίδες. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

48 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

 

 

Εγω αυτα εγραφα φιλε Σωτο.

Ναι αυτό λέω το πάνω για το τίποτα μέχρι τις 10 Γενάρη....τώρα πήγε 18..... και τα γέλια πάνε για μένα και όχι για σένα εννοείται αφού άρχισα πλέον να απελπίζομαι...... 😥

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χάλασε και άλλο ο τζιφος για αυτό στις 10 δυστυχώς... Μεγάλη βελτίωση του μέσου όρου στα μακρινά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα σε ολους!

Με μια βελτιωση στα 850, θα ειναι σουπερ ο τζιφος ακομα και για τα πεδινα στα αν. Προσηνεμα! Φοβερη διαταξη!

Και κατεβαζει καπακι κι αλλο. Το πρωτο σαν ορεκτικο φαινεται μπροστα του

Επεξεργάστηκε από vasilis-evia
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

σας τα λεγα και χθες ανατολικα προσημενα βλεπει το gfs αν και μου σβησατε το σχολιο ισως σε μερικους δεν αρεσει που παει παλι  προσημενα ο χιονιας,,

overview_20220105_00_258.jpg

Επεξεργάστηκε από Αττικαριος_
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, geornik είπε:

Δυστυχως δεν υπαρχει κρυο...εντελως σαπιες καταστασεις...

μια χαρα κρυο βλεπει προς το παρον και παιζει να βελτιωθει κ ΄αλλο στα επομενα.. πριν δεν εδειχνε καθολου κρυο εξαλλου..

850temp_20220105_00_252.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είναι πολύ νωρίς ακόμη για 14-15/1. Διάφορα σενάρια στο καιρικό τραπέζι και ίσως αυτό που θα βγει πραγματικά να μην το έχουμε δει ακόμη.

Πάντως είναι σίγουρο ότι ο αζόρ θα ανέβει και θα χειμωνιάσει στην περιοχή μας μετά τις 10/1.

Για χιόνια (που και πόσο χαμηλά) έχει πάρα πολύ δρόμο ακόμη και καλό είναι να μην βιαζόμαστε.

Την καλημέρα μου σε όλους!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μετα το ουκμο κ το τζεμ ειδε αδεσποτη λιμνη! το ουκμο δεν ηθελε πολυ να κανει την τσουληθρα που λεγαν τα παιδια χτες κ να ερθει προς τα εμας παντως στις 168ω την ρουφηξε η κυκλοφορια στα βορεια. Να δουμε εαν θα υπαρχει κ στα επομενα ραν.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τρομερό ukmo! 5ημερο βροχοπάρτι και πολλά υποσχόμενη συνέχεια!

Επεξεργάστηκε από MeteoTirnavos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δεν μου αρεσει και πολυ το διαγραμμα στο θεμα κρυου θελει πολλες αλλαγες ακομα για να γινει οκ καλα θα δουμε στα αλλα τρεξιματα

ens_image.php.png

Επεξεργάστηκε από Αττικαριος_
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φοβερός ο μ.ο για τόσο μακρινά...η πολική δίνη φαίνεται να στροβιλίζεται βόρεια της Αμερικής-καναδα  θετικό για εμάς ωστε να μην επηρεάζει πολύ την Σκανδιναβία   μήπως αρπάξουμε καμία ψυχρή Λίμνη ή κατέβασμα Αυλώνα με το καλό λέμε τώρα.......😁

gensnh-31-1-192(1).png

gensnh-31-1-336.png

gensnh-31-0-192.png

gensnh-31-0-336(1).png

Επεξεργάστηκε από Severe_Lover
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα... Δε μου αρέσουν τα πρωινά.... Το χαμηλό στις 10 πολύ νότια για κεντροβόρεια χώρα και η μετέπειτα ψυχρή εισβολή προσηνεμιζει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 ώρες πριν, [weathermaniac] είπε:

Χάλασε και άλλο ο τζιφος για αυτό στις 10 δυστυχώς... Μεγάλη βελτίωση του μέσου όρου στα μακρινά

Μαπα είναι για κεντροβορεια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ασπροπυργαρα περσι,βλεπω αναλαγα σκηνικα σε λιγο καιρο.. 

Θελω το χιονι να πεφτει δυνατα τα τα τα

Να ακουγεται χλαπατσωτα τα τα τα

Και γω ν αρχιζω τα απαπα πα πα πα..🤣

Braina..Ωρα για προσευχη...

20210215_090718.jpg.e7dc62ef16b41993502949fc25429556 (2).jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο Αζορικός στο gfs δεν μου αρέσει έτσι όπως είναι. Είναι όπως στην carmel, τεράστιος και χοντρός και στέλνει τον αυλώνα ανατολικά και το κρύο πάλι είναι της πλάκας. Σε UKMO και Ευρωπαικό φαίνεται να είναι καλύτερος..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και το ευρωπαϊκό, ελπιδοφόρο στα κοντινά..

Ο Αυλώνας στις 13 βγάζει δύο μύτες..Μια  ανατολικό αιγαιο-Τουρκια,και μια Ιόνιο..

Το είδαμε και αυτό 😁

Υγ.Και υποψία για λιμνούλα,από αποκοπή..

Επεξεργάστηκε από Χειμωνας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...